Sport

HNK Hajduk Split

volegradele čet 17.8.2017 16:25
x18x05x kaže...

Everton 317 mil eura

Hajduk 23 mil eura

 

Samo po ciframa se vidi koliki je Everton favorit.

Nema predaje, možemo mi njih iznenaditi.

 Nekad su najbolje momcadi vrijedile toliko novaca a sad prosijecni Everton puca s takvim ciframa,totalno nerealni novci!!(pogotovo u Engleskoj)

 

HŽV

ibme74 pet 18.8.2017 01:47

Ma tesko bi to bilo i sa 1-0. Hajduku bi trebalo doma 2-0 pobjeda ili ako prime gol 3-1 i za svaki sljedeći 2 razlike, a protiv Evertona je to jako teško za očekivati. Ja sam se nadao da im mozda EL nije zanimljiva i da će istrčati neki šaren sastav bez Roonya, Bainesa i ekipa ali ipak ništa...

Miro pet 18.8.2017 10:17
ibme74 kaže...

Ma tesko bi to bilo i sa 1-0. Hajduku bi trebalo doma 2-0 pobjeda ili ako prime gol 3-1 i za svaki sljedeći 2 razlike, a protiv Evertona je to jako teško za očekivati. Ja sam se nadao da im mozda EL nije zanimljiva i da će istrčati neki šaren sastav bez Roonya, Bainesa i ekipa ali ipak ništa...

 Nakon što je MU osvojil EL drugačije se gleda euro ligu, a i nisu oni "mali klub" kao West Haam kojeg bi takvo natjecanje iscrpilo i ugrozilo rezultate u prvenstvu, pa da igraju s juniorskim pogonom...

 

 Objektivno je Hajduk dobio najtežeg (i najatraktivnijeg) protivnika, pa i nije čudo da je ovako završilo kako je završilo.

fer-de-lance čet 24.8.2017 23:05

Ma, klub koji nije u stanju platiti redovne oftalmološke preglede golmanima i trener koji nemre stjerat umišljenog debila u materinu kad se primi lopte i ne da drugima da pucaju penal ni ne zaslužuju nikaj bolje.

Dobro su i prošli.

cecenac pet 25.8.2017 14:01
fer-de-lance kaže...

Najjače kak je rooney sprcao radoševića kad mu je htio dat dres.....

Umro sam od smijeha.

 Nisi dobro gleda Radošević ga je pita može li zadržat dres u kojem je zabia i ovaj je reka ok u niti jednom trenutku nije odbia ništa rooney, samo kimnia.

 

Inače odlična predstava Hajduka, šteta šta je Everton bia s druge strane.

 

Hajduk polako ide ka tome da bude najveći klub bivše juge. Rezultati još nisu tu, al prihodi od prodaje (bez prodaje igrača), pratnja navijačka, napredak omladinskih pogona i Hajduka B, ulaganje u infrastrukturu, edukaciju trenera i osoblja. Suradnja sa DIF-om, nutricionistima i slično.. 

 

Mark my words, this time next year.. ;)

x18x05x pet 25.8.2017 14:21

Ima ovih što pljuju a nisu ni svjesni da je Hajduk ispao čim je dobio Evertona. 

Da je bio neko drugi svašta bi bilo, ovako možemo biti ponosni na naš Hajduk.

Kao što napisa kolega iznad, Hajduk se diže. Ako ponove onakvu prestavu kao za vikend i ovu drugu utakmicu protiv Evertona, mogli bi se lagano prošetati do naslova. :)

xDISORDERx pet 25.8.2017 15:00
fer-de-lance kaže...

Najjače kak je rooney sprcao radoševića kad mu je htio dat dres.....

Umro sam od smijeha.

 

cecenac kaže...
fer-de-lance kaže...

Najjače kak je rooney sprcao radoševića kad mu je htio dat dres.....

Umro sam od smijeha.

 Nisi dobro gleda Radošević ga je pita može li zadržat dres u kojem je zabia i ovaj je reka ok u niti jednom trenutku nije odbia ništa rooney, samo kimnia.

 

 link