Sport

HNK Hajduk Split

bahrija ned 19.8.2012 10:19

Da malo prokomentiramo sadašnje stanje u Hajduku,..najviše mi se sviđa ova pomlađena momčad s nekolicinom mladih momaka niklih baš u omladinskoj školi Hajduka...

Za sad iza njih su sami odlični rezultati,.Mišo je stvarno preporodio momčad,.inzistirao je baš na mladim igračima,..i manje trošenja love na pojačanja izvana(nema se love-ni za plače)..

Ovo bi trebal biti primjer svakoj momčadi u HNLu,..na mladima svijet ostaje!!!

ATJLučko ned 19.8.2012 11:29

Evo se pridružujem sudioništvu u temi, i odmah jedna mala digresija, čemu ograničavanje na 2012/2013, neka tema bude samo Hajduk, jer on živi vječno {#} !!!!

 

Predlažem, ako se slažeš, da se zamole administratori neka uklone faktor ograničavanja, barem kako je moje skromno mišljenje, nadam se da se slažeš {#} !!

bahrija ned 19.8.2012 12:00

ma za naslov nisam pregledal poruku već odma enter:),Kaj se mene tiče može se promjeniti naslov,.ak admin ima volje nek preimenuje  u Hajduk Živi Vječno-hvala!!

a u vezi suspenzije-dogovor je pal-al šibenik nekaj mulja s računom-jer mu blokiran..love se ima nekaj.. sad kak stvari se odvijaju Vukušić najvjerojatnije ide u Italiju za 4m eura:)

zaostale plače su isplačene dečkima..ja se nebojim uopče za financijsku stranu Hajduka-Torcide ima po svim kontinentima u svijetu-tak i ak zagusti u jednoj dobroj akciji lova se bu skupila:)

 

 

Logigamer ned 19.8.2012 16:27
bahrija kaže...

ma za naslov nisam pregledal poruku već odma enter:),Kaj se mene tiče može se promjeniti naslov,.ak admin ima volje nek preimenuje  u Hajduk Živi Vječno-hvala!!

a u vezi suspenzije-dogovor je pal-al šibenik nekaj mulja s računom-jer mu blokiran..love se ima nekaj.. sad kak stvari se odvijaju Vukušić najvjerojatnije ide u Italiju za 4m eura:)

zaostale plače su isplačene dečkima..ja se nebojim uopče za financijsku stranu Hajduka-Torcide ima po svim kontinentima u svijetu-tak i ak zagusti u jednoj dobroj akciji lova se bu skupila:)

 

 

da imamo dug 56mil cini mi se poreznoj xd,pa nam je blokiralo racun,i sad sve sta nam hajduk plati ide proreznoj,tako da opet necemo platit igrace {#}

Budokai ned 19.8.2012 18:36
cod2playahhh kaže...

zbog čega prodavat Vukušića, meni je on baš dobar igrač za Hajduk...

Sarkazam je obično zabava za jednu osobu no ovaj put si pogodio.

Treba ga prodati jer Hajduk i bez tog mališe može osvojiti naslov prvaka. {#}

JackD ned 19.8.2012 21:02

Tesko da cemo osvojit naslov s obzirom na iskustvo i godine momcadi (navijac sam hajduka), al bitno da igraju lijep nogomet i da se bore pa di puklo da puklo.

Vukusica treba prodat jer imamo odlicne zamjene, nadam se samo da ne ode u Pescaru cisto da mali nebi nestao u Seriji B.

Evo bas pocinje Dinamo 2 - Hajduk, nadam se da cemo izborit sva 3 boda.

bahrija pon 20.8.2012 00:36

ja bi bil sretan i s bodom-ovaj dinamo 2 je jači garant od dinama 1-sve sami poletarci-dečki igraju ko strela:)..očito se vidlo da su hajdukovi igrači fizički bili iscrpljeni reprezentativnim nastupima...

F1-IVO pon 20.8.2012 00:57
Defa.psd kaže...

8 utakmica u 20 dana.

Sve je to meni jasno ali uvijek ukenjaju na početku i Dinamo odleti i stvori nedostižnu prednost.

Mladi su i plaćeni da trče. Previše se puta izvlače na umor. Prvenstva se gube na malim utakmicama.

bahrija pon 20.8.2012 11:15
F1-IVO kaže...
Defa.psd kaže...

8 utakmica u 20 dana.

Sve je to meni jasno ali uvijek ukenjaju na početku i Dinamo odleti i stvori nedostižnu prednost.

Mladi su i plaćeni da trče. Previše se puta izvlače na umor. Prvenstva se gube na malim utakmicama.

 Ivo 4etvorica standardnih igrali za repku-caktaš,radošević(mladi),oremuš,vukušić(prva-repka)--vidlo se po njima u drugom poluvremenu da pali fizički-oni nam okosnica momčadi...

Lokomotiva po igračkim imenima nije nekaj al mogu se kladiti s bilo kime da su čak jači od dinama-sve sami mladi dečki-poletarci jbga....

JackD pon 20.8.2012 11:39

Caktas i Andrijasevic su bili umorni i to se vidilo. Vukusic je cak i najvise trcao, cudno mi je jedino veliki pad u drugom poluvremenu cijele momcadi i cudno mi je sta ih je Mise odvea na ove mini pripreme u Medugorje tijekom tjedna.

 

Drugi gol Lokomotive je bio cisti ofsajd, ali jbg veliki pad u drugom poluvremenu je uzrok sto smo izgubili. Nadam se da ce sad moc igrat svako kolo na visokom nivou jer ipak igraju samo vikendom.

Korny1603987 pon 20.8.2012 12:13

Kvaliteta Hajduka i njihove igre su nebitne u ovim trenutku. (iako sve čestitke na igri)

 

Ako ne plate dugove neka idu u 4. ligu kao Glasgow Rangersi. Nitko ne treba biti povlašten.

JackD pon 20.8.2012 13:06
Korny1603987 kaže...

Kvaliteta Hajduka i njihove igre su nebitne u ovim trenutku. (iako sve čestitke na igri)

 

Ako ne plate dugove neka idu u 4. ligu kao Glasgow Rangersi. Nitko ne treba biti povlašten.

Pa Hajduk ima sredstva za platiti, problem je taj sto je Sibeniku blokiran racun pa nitko nezna gdje uplatit novce.

 

Da je ovo pravna drzava ni Hajduk ni Dinamo ni pola lige vec godinama nebi igrali u prvoj HNL.

EraserHead pon 20.8.2012 13:10

Ne treba se izvlaciti na umor ili zaleđe kod drugog gola, lokosi su sinoć bilo bolji, za jedan gol sigurno, i to je to!

 

Hajduk ima jako potetnu, mladu momčad koju treba čekati, i treba znati istrpiti i ovakve poraze...HŽV!

bradonja_85 pon 20.8.2012 16:47

Drago mi je ovo što se dogodilo na kraju s dugovanjem prema Šibeniku, ne zbog kluba, on će preživit, nego zbog lopova Kapule Karađole i Pauka.

Dio duga je nekakav porez na transfer koji Hajduk nije osporavao, a dio je postotak od transfera Rukavine koji je uplaćen Šibeniku al to nije odrađeno preko računa Hajduka i Šibenika jer jednima je blokiran račun a drugi nemaju love pa neki sponzor uplaćuje tu ratu za njih.

Lopuža Kapula skuži da se i tu može neka lova izvuć i tuži Hajduk i dobija spor iako je dio love već dobio.

A s druge strane najbolje igrače šalju u Dinamo mukti (neku siću su dobili) i za to dobiju stare stolice s Maximira.

 

 

 

Što se tiče Hajduka za sada ovo ljepo izgleda. Nekoliko igrača bi mogli biti za par godina pravi kapitalci, prvi mali Radošević, teško mi je povjerovat da ima 18 god dok ga gledam kako igra.

Ne treba se ovu sezonu opterećivat naslovom, trebao bi i Mišo malo rotirati momčad, odmarati igrače jer ipak su to sve mladići koji prvi put igraju seniorski nogomet. Ciljevi ove sezone, osigurat Europu za sljedeću sezonu, financijski stabilizirat klub, i stvorit kičmu ekipe za sljedećih 4-5 godina.

bruno11 pon 20.8.2012 17:06
Korny1603987 kaže...

Nema tu problema. Uplati se na bilo koji račun Šibenika, a onda neka ovrhovoditelji uzmu sa računa koliko mogu.

Nema uplate na račun šibenika kad je porezna uprava preuzela to dugovanje, tj. sad Hajduk treba poreznoj upravi uplatit 4,7 mil kuna. Kad oni službeno dostave broj računa to će se i napravit.

bahrija pet 24.8.2012 13:16

Ante Vukušić trebao je u četvrtak staviti potpis na četverogodišnji ugovor s talijanskom Pescarom. No, nekako kao da mu se cijela ta priča nije svidjela.

Sinjanin je u četvrtak ujutro odradio trening, zatim je pobjegao na ručak, a potom se krenuo pripremati za večernji trening. Potpis ugovora uspio je zaobići, a u prolazu je na pitanje 'ide li u Pescaru' samo dobacio:

"Ne idem...još!", prenosi Slobodna Dalmacija.

 

Vukušiću ideja o prelasku u talijansku momčad nije sjela, vjerojatno bi želio da u posljednji tren u cijelu priču 'uleti' neko zvučnije europsko ime, ili se u ovom trenutku u Hajduku osjeća stvarno dobro.

Bilo kako bilo, ne potpiše li Ante za Pescaru, Hajduk će izgubiti 2,6 milijuna eura koja su u ovom trenutku za Bijele od velikog 'biti ili ne biti' značaja.

 

 

BRAVO-Nema đabe ni u stare babe{#},ispod 5m nikak-vrijedi Vuki-

sad čim je upal u repku cijena ide gore{#}

JackD pet 24.8.2012 13:46

Meni se svidio Vukusic prosle godine kad je izjavijo da ne zeli ic igrat na istok i da ce rade ostat ovdje dok ne dobije ponudu od nekog kluba sa zapada. A iskreno nadam se da ce odbit Pescaru ipak je to klub koji nema kvalitetu da opstane u Seriji A ove godine.

bahrija pon 27.8.2012 20:15

ipak ode vuki za italiju,..jučer se moglo vidjeti kolko je falila njegova brzina u napadu....vuković nema snage svih 90 minuta..neznam zakaj kiša drži na klupi--dečko je u juniorima rastural...

JackD pon 27.8.2012 20:44

Ni meni nije jasno zasto Kis ne igra, momak je prosle sezone redovno trpa u juniorima. Al valjda Mise zna najbolje. Steta za onaj primljeni gol jucer ali s obzirom kako su igrali drugo poluvrijeme nisu vise ni zasluzili.

bahrija uto 28.8.2012 16:11
JackD kaže...
Ni meni nije jasno zasto Kis ne igra, momak je prosle sezone redovno trpa u juniorima. Al valjda Mise zna najbolje. Steta za onaj primljeni gol jucer ali s obzirom kako su igrali drugo poluvrijeme nisu vise ni zasluzili.

 miše se počeo malo gubiti-zatvarao je utakmicu već u 60estdesetoj minuti..mislim da protiv rijeke bude drugo poluvreme ušel..usput lekić više nije vođa navijanja-torcide..izgleda da mu dojadilo sve to..

bruno11 uto 28.8.2012 16:13
bahrija kaže...

usput lekić više nije vođa navijanja-torcide..izgleda da mu dojadilo sve to..

Nije mu dojadilo, ima ta priča malo dublju pozadinu ali to nije za forume

JackD sub 1.9.2012 22:42

Ocajna utakmica, i nepostojeci penal. Samo u HNL-u se sude penali metar van sesnaesterca. A i ovom sudcu treba oduzet zvizdaljku, svaki kontakt faul totalno je unakazijo igru.