Tallahassee sub 12.9.2020 19:22

... odlicno prvo poluvrijeme, za sad 3:2 vodimo, kak se igra bit ce jos golova i nasa pobjeda naravno... odlicno igraju obje momcadi i svidja mi se Leeds... bit ce ih zanimljivo gledat u prvenstvu...

 

... provukli se na penal... nije bilo bajno, ali samo zato jer ovaj Leeds, ak ovako nastave, nece nikom ostat duzan... bas dobra tekma

Harold čet 29.10.2020 17:42

Dovođenje Diogo Jota je bila odlična stvar. Obrana je i dalje katastrofa, previše je tu plivanja. Pod hitno trebaju nekoga dovesti, sreća da se Alison vratio i brani čuda.

U vrhu su prvenstva i sve bodove imaju u ligi prvaka ali igra je loša. Prati ih sreća za sada.

AFARON uto 3.11.2020 00:37
Harold kaže...

U vrhu su prvenstva i sve bodove imaju u ligi prvaka ali igra je loša. Prati ih sreća za sada.

 

Tako je počela i prošla sezona. A nije loše ni završila.

Tallahassee sri 4.11.2020 08:26

... ni najmanje se nadao nisam da su tolko mocni bez Dijka za ovakav rezultat protiv Talijana i to jos u gostima.... valjda ih je samar Vile sa onih sedam komada dobrano osvijestio... opet Klopu idu najvece zasluge zbog izbora Jote... mali je vrhunski... svaka cast decki...

Harold sri 4.11.2020 21:02
Tallahassee kaže...
... ako ih prati sreca ispadanjem dva kljucna obrambena igraca, kako onda nesreca izgleda...

Sreća jer su skoro sve utakmice , osim sa atalantom, mogle otići na drugu stranu. Obrana previše pliva i kad su kompletni.

A kad nema Alissona to je katastrofa.

 

ATJLučko čet 12.11.2020 10:13
Tallahassee kaže...
... koji k... preko vikenda se ozljedio Alexander-Arnold, jucer Gomez... ostao samo Matip u obrani.... sta je ovo? sreca? ...

Uskoro, u siječnju 2021 će se morati u shopping po nove igrače 
Još kada nam je VVD potrgan, čitao sam da će Liverpool klubu biti dozvoljeno kupnja igrača, sada će to morati biti množina! 
Prvi koji je na listi je onaj Nijemac iz BAYERN Munchena, ne mogu se sada sjetiti njegova imena! 

Tallahassee pet 20.11.2020 09:07

.... spominju Ramosa kao opciju... to je opet gasenje vatre benzinom, jer je star i cesto ozljedjen u zadnje vrijeme... steta nema nitko ko Gatuzo, takav nama treba jedan mladi pit bull....

ATJLučko pet 25.12.2020 11:38

U ovo vrijeme kakvo već je, osobno želim blagoslovljen Božić svim prijateljima navijačima kluba FC Liverpool čestitkom ovog čovjeka! 

https://fb.watch/2BubcDWXKH/ 

 

https://youtu.be/KOBBJYe_HZg

Eric Prydz uto 20.4.2021 17:33

Ne ide Klopp nikamo, barem ne dok ne bude službeno i očito da SL kreće...mislim da će otići natrag u Njemačku i preuzeti ili Bayern ili repku.

 

Milner je jučer imao muda nakon utakmice reći što misli o SL jasno i glasno, bez rezervi. Živio kapetan Millie!! 

ATJLučko sub 14.8.2021 19:58

Jučer je počela sezona 2021/22 Premiership nogometnog prvenstva. 
Danas zadnju utakmicu dana igra FC Liverpool u gostima kod povratnika u prvenstvo Norwich City kluba. 
Postignutim golom za 0 : 2 od strane Roberta Firmina, FC Liverpool je postigao 8000 gol otkada se nogomet igra u Engleskoj, odnosno, otkada igra naš klub! 
U slučaju da gol da i Salah, postat će jedini igrač, koliko sam zaključio po komentarima na svijetu, koji je postigao 5 golova u prvim kolima prvenstvene sezone, za redom. 

Uglavnom, sezona kiselih krastavaca u nogometnom smislu je prestala vrijediti, sada idemo polagano, čim čvršće po titule. 

ATJLučko sub 18.9.2021 16:51

U današnjoj utakmici, Sadio Mane je postavio dva rekorda, jedan manji i jedan Veliko velik. 
Prvi rekord, mali jer ih ima još rekordera tog tipa, dao je 100 golova za FC Liverpool u svim natjecanjima. 
Drugi, Veliki rekord, dao je 9 golova u 9 utakmica zaredom jednom klubu, ”sretnik” je Crystal Palace. 
Fale još dva gola, pa će imati 100 postignutih golova u Premiership prvenstvima! 

ATJLučko sub 18.9.2021 21:17
Hexfire kaže...
Nešto mi matematika tu ne štima. To bi značilo da je dosad dao 100 golova ukupno, a od toga 98 u Premiershipu.

Uračunati su i golovi koje je dao kao član kluba u UK prije dolaska u FC Liverpool moj kolega. 
Iskreno, komentator je rekao iz kojeg je kluba došao u FC Liverpool, ali nisam upamtio o kojem se radi. 

Harold uto 21.9.2021 11:01
ATJLučko kaže...
Hexfire kaže...
Nešto mi matematika tu ne štima. To bi značilo da je dosad dao 100 golova ukupno, a od toga 98 u Premiershipu.

Uračunati su i golovi koje je dao kao član kluba u UK prije dolaska u FC Liverpool moj kolega. 
Iskreno, komentator je rekao iz kojeg je kluba došao u FC Liverpool, ali nisam upamtio o kojem se radi. 

77 premier liga

21 evropska liga

2  engleski kupovi

 

gumifufna uto 5.10.2021 14:51

Niko ne komentira derbi protiv M. City-ja. Odlična tekma i drama do kraja. Moram priznati da je njihov vezni red za klasu bio bolji. Ipak je najpoštenije da je završilo neriješeno. Velik tempo i nadmudrivanje 2 najveća trenera današnjice. Gol Salaha će se vrtiti cijelu godinu, kad je već prošao dvojicu , te još fintom slomio Laportea . Inače odlično guramo i u prvenstvu i  Ligi prvaka. YNWA!