ATJLučko čet 28.7.2011 21:59

Liverpool gubi od Galatasaraya 3:0 u gostima, ako to nije  {#}, neznam što će se trebati dogoditi za 7 dana u uzvratnoj utakmici, hmmmmm  {#}????

 

EDIT; bem ti, ne gubi više, sada je izgubio načisto!!!!

Liverpool1892 čet 28.7.2011 22:02
ATJLučko kaže...

Liverpool gubi od Galatasaraya 3:0 u gostima, ako to nije {#}, neznam što će se trebati dogoditi za 7 dana u uzvratnoj utakmici, hmmmmm {#}????

 

EDIT; bem ti, ne gubi više, sada je izgubio načisto!!!!

To je prijateljska utakmica! 

ATJLučko čet 28.7.2011 22:17
Liverpool1892 kaže...
ATJLučko kaže...

Liverpool gubi od Galatasaraya 3:0 u gostima, ako to nije  {#}, neznam što će se trebati dogoditi za 7 dana u uzvratnoj utakmici, hmmmmm  {#}????

 

EDIT; bem ti, ne gubi više, sada je izgubio načisto!!!!

To je prijateljska utakmica!

Ma kakvi prijateljska, kada bih tako prodavao ugled, mrhhhhh {#}!!!!

 

Nisam gledao utakmicu, vjerojatno je pripremna, ali kada vidim bilo kojeg i čijeg igrača kada vraća loptu obrani umjesto da krene u napad, što to ne volim, nadam se da nisu tako i danas oni igrali!!

ATJLučko sub 6.8.2011 22:04

Danas je Liverpool savladao u prijateljskoj utakmici španjolsku Sevillu  Valenciu sa (1:0) 2:0   {#}!

 

Iskreno se nadam da je ovo naznaka pokušaja osvajanja Premiershipa 2011/2012 pa će i Liverpool i Manchester United imati ponovo jednak broj naslova {#}.

 

Ako netko ima link na popis sa kojim je sastavom igrao Liverpool na ovoj utakmici?!

Liverpool1892 sub 6.8.2011 22:45
ATJLučko kaže...

Danas je Liverpool savladao u prijateljskoj utakmici španjolsku Sevillu sa (1:0) 2:0 {#}!

 

Iskreno se nadam da je ovo naznaka pokušaja osvajanja Premiershipa 2011/2012 pa će i Liverpool i Manchester United imati ponovo jednak broj naslova {#}.

 

Ako netko ima link na popis sa kojim je sastavom igrao Liverpool na ovoj utakmici?!

Sevilla??
Igrao je protiv Valencije

Liverpool - Valencia  2:0   7min Carrol, 90min Kuyt

Sastav(prvih 11):
Reina
Aurelio
Carragher
Agger
Johnson
Downing
Henderson
Adam ??
Spearing
Aquilani
Carroll 

Golovi:
 http://www.youtube.com/watch?v=HunT8WdUOnY&feature=player_embedded

ATJLučko ned 7.8.2011 09:40

Ma molim bez ljutnje, toliko mi je bilo drago za vidjeti da sam "malo" omašio, bitno je da je to klub koji je sezonu 2010/2011 završio na 3 mjestu Primere, ostalo nije tako štrašno!

Svečano obećavam, prvo ću dobro pogledati  {#} prije nego napišem!

 

BTW; hvala za golove!

Liverpool1892 ned 7.8.2011 09:45
ATJLučko kaže...

Ma molim bez ljutnje, toliko mi je bilo drago za vidjeti da sam "malo" omašio, bitno je da je to klub koji je sezonu 2010/2011 završio na 3 mjestu Primere, ostalo nije tako štrašno!

Svečano obećavam, prvo ću dobro pogledati {#} prije nego napišem!

 

BTW; hvala za golove!

Kakva ljutnja?? {#}

Idući vikend počinje sezona.
Sezonu otvaramo na Anfield-u protiv Sunderland-a, odmah 2.kolo derbi:Arsenal - Liverpool :)

Samo neznam što je sa Gerrardom? Dali je ozljeđen ili? 

makaweli sub 13.8.2011 20:10

Liverpool - Sunderland  1:1

Gledao sam stream, i nisam nimalo fasciniran igrom Liverpoola. Nije mi jasno zašto je trener dao Suarezu da puca penal, kad je na njemu napravljen, to je zlatno pravilo nogometa da se da igracu koji nije fauliran! Charlie Adam i Jose Enrique su odlično odigrali, Andy Carrol me nije pretjerano fascinirao.

 

Sve u svemu prosječna utakmica Liverpoola, nadam se da će se to sve posložit u narednim kolima. Go Liv'pool!

Liverpool1892 sub 13.8.2011 20:44
makaweli kaže...

Liverpool - Sunderland  1:1

Gledao sam stream, i nisam nimalo fasciniran igrom Liverpoola. Nije mi jasno zašto je trener dao Suarezu da puca penal, kad je na njemu napravljen, to je zlatno pravilo nogometa da se da igracu koji nije fauliran! Charlie Adam i Jose Enrique su odlično odigrali, Andy Carrol me nije pretjerano fascinirao.

 

Sve u svemu prosječna utakmica Liverpoola, nadam se da će se to sve posložit u narednim kolima. Go Liv'pool!

Da, jako loše odigrano, čak sam bio jako zadovoljan sa igrom u 1.pol.
Dok su u nastavku jako loše odigrali, bolje rečeno katastrofalno.   Charlie Adam me stvaro oduševio, jako je dobar, pravo pojačanje. Polako mi Carrol ide na živce, od kada je došao skoro pa ništa nije pokazao.
Trebao je na poluvremenu uvesti R.Meirelesa a izvadit Lucasa te Kuyta ta Carrola

makaweli sub 13.8.2011 20:47
Liverpool1892 kaže...
makaweli kaže...

Liverpool - Sunderland  1:1

Gledao sam stream, i nisam nimalo fasciniran igrom Liverpoola. Nije mi jasno zašto je trener dao Suarezu da puca penal, kad je na njemu napravljen, to je zlatno pravilo nogometa da se da igracu koji nije fauliran! Charlie Adam i Jose Enrique su odlično odigrali, Andy Carrol me nije pretjerano fascinirao.

 

Sve u svemu prosječna utakmica Liverpoola, nadam se da će se to sve posložit u narednim kolima. Go Liv'pool!

Da, jako loše odigrano, čak sam bio jako zadovoljan sa igrom u 1.pol.
Dok su u nastavku jako loše odigrali, bolje rečeno katastrofalno.   Charlie Adam me stvaro oduševio, jako je dobar, pravo pojačanje. Polako mi Carrol ide na živce, od kada je došao skoro pa ništa nije pokazao.
Trebao je na poluvremenu uvesti R.Meirelesa a izvadit Lucasa te Kuyta ta Carrola

Mislim da je sramota da taj Lucas igra prvi sastav, igrac nije ni za kupus gazit - bio je na rubu otkaza a sad u prvih 11, smijesno! Kuyt je prekasno usao, a Carrol pijanac ima potencijala no treba se naviknut na novi sistem malo.

ATJLučko sub 20.8.2011 23:14

Moji dojmovi sa utakmice;

Igra je bila malo jalova, ne misleć na golove, obzirom mi se čini kako se u biti mijenja bitno koncepcija klasičnog engleskog nogometa "run and gun" {#}  kod Liverpool-a, ali, obzirom na onu "veliki klubovi pobjeđuju i kada igraju slabo", imaju kod mene opravdanje za onoliko koliko su danas pokazali, a nisu baš previše.

Pojedinci u Liverpoolu su kao bili ili pospani ili im ne paše termin 13.45 po našem vremenu, odnosno 12.45 kod njih, a još i činjenica da Arsenal I  ove godine ne bu osvojio Premiership je pokazano osipavanjem najboljih igrača, te dobivanjem čak dva crvena kartona u vrlo prve dvije uvodne utakmice ove sezone svojih igrača. Istina da Arsenal čeka uzvratna utakmica kvalifikacija Lige Prvaka, ali ako želiš biti veliki dečko, trebaš imati i veliki alat, a Arsenal to ove godine baš i nema, ali to je već njihov problem.

Golovi su iskreno, poslijedica općenito bolje igre Liverpoola tijekom cijele i veća težnja za postizanjem golova, a kulminiralo je isključenjem Emmanuela Frimponga, iz Gane inače dečko, ali, kako je kasnije u intervijuu kazao Arsene Venger, "to je cijena privikavanja na engleski stil nogometa", a u konačnici je rezultiralo sa 2 lopte u mreži domaćina, meni paše {#}! Drugi gol je kao što ste vidjeli, malo remek djelo skorom kao iz lekcija iz dvoranskog nogometa, kratki pasovi i po zemlji, od prve i gol!

 

Sve u svemu, vidi se da se form igrača i klubove diže, davaju se golovi, a kada se sve uštima i vrati se Steven Gerrard, oglo bi biti opako vruće ove sezone, nekako njušim priliku za osvajanje Premiershipa ove sezone, a dali sam bio u pravu, pokzat će vrijeme. Slijedjeća utakmica koja se igra kontra Boltona a koji igra sutra doma kontra Manchester City-a, će biti pravi pokazatelj u kojem smjeru ide Liverpool ove sezone, moje je "danas" mišljenje sigurna ali teška pobjeda, s opet vjerojatno manje od 2.5 golova na utakmici, ali nakon Bolton-ove utakmice sutra i analize tijekom tjedna, a kontra Manchester City-a su u zadnjih 6 odigranih utakmica 6/1/1/4, sada kada bi ovu odigrali bar egal, kuda ćeš više.  

Praetorian1 pon 22.8.2011 21:03
Liverpool1892 kaže...

Ovoljetna pojačanja: 

  • Stewart Downing
  • Charlie Adam
  • Jordan Henderson
  • Jose Enrique

Bolje da su kupili jednoga pravog igrača, nego 4 prosječna, za osvojit premiership treba više od prosječnih igrača...

makaweli sri 24.8.2011 13:36
Praetorian1 kaže...
Liverpool1892 kaže...

Ovoljetna pojačanja: 

  • Stewart Downing
  • Charlie Adam
  • Jordan Henderson
  • Jose Enrique

Bolje da su kupili jednoga pravog igrača, nego 4 prosječna, za osvojit premiership treba više od prosječnih igrača...

Pričaš gluposti, ova 4 igrača su izvrsne akvizicije Liverpoola! Charlie Adam i Jose Enrique su se već isplatili, a ova 2 samo trebaju proradit ;)

 

Keops sri 24.8.2011 13:52

Zašto mi je Liverpool najdraži klub ? Zbog same tradicije(navijača i YNWA) i zbog napetih utakmica, pa nema zabavnijih utakmica u ligi prvaka nego kad igra liverpool.