x18x05x pon 10.10.2022 07:35
Netherwind kaže...
x18x05x kaže...

Kakva je ovo utakmica. Celta se igra sa Barcom na Camp Nou.

 Celta je zaslužila bod, hrabro su igrali. Poraz od Intera je ostavio traga...

 Po meni više od boda. Fakat su oni bili Barca sinoć.

Boixus Nois PS uto 11.10.2022 00:30

Poslije reprezentativne pauze, bas su losi. 

 

Sa ovakvom igrom necemo dati goli onim bunkerasima do prekosutra. 

 

Obrana sa Piqueom, Robertom, Alsonsom i Albom, 4 igraca preko 33 godine koji se za otpad ne moze dobri proci nikako, plus Busqets koji je krepalina na sredini terena. 

 

S obzirom da i nemamo puno izbora, nadam se da ce igrati Alba, Garcia, Pique i Balde. Ova obrana bi trebala biti teski backup a nama je startna zbog ozljeda i manjka bekova.

Jack Black sri 12.10.2022 23:06

Ovaj Pique ne da mi ne bi igrao vise nikada nego mi ne bi dosao na stadion. Ako Xavi ne vidi da ovi njegovi spanjolcici nemaju sta raditi u ekipi (Alba, Roberto, Alonso, Pique, Busquets i slicni), nema ni on sta ostati u klubu. Sve dok su nam Balde i De Jong pa cak i Kessie u ovakvim utakmicama, zakucani na klupu nece biti nista. 

dankobatina sri 12.10.2022 23:11
Jack Black kaže...

Ovaj Pique ne da mi ne bi igrao vise nikada nego mi ne bi dosao na stadion. Ako Xavi ne vidi da ovi njegovi spanjolcici nemaju sta raditi u ekipi (Alba, Roberto, Alonso, Pique, Busquets i slicni), nema ni on sta ostati u klubu. Sve dok su nam Balde i De Jong pa cak i Kessie u ovakvim utakmicama, zakucani na klupu nece biti nista. 

 Slazem se, cim sam vidio postavu znao sam da je gotovo..

Del_Boy97 ned 16.10.2022 18:44

šteta, loši smo i još nas sudačke odluke prilično nepošteno kažnjavaju

 

ne shvaćam neke xavijeve odluke poput forsanja raphinhe i dembelea u isto vrijeme na terenu, vadjenje baldea, startanje busquetsa i još ponešto.

 

inače, vipleague.st se meni pokazala kao najbolja stranica za gledat sport samo bi preporučio uključen adblock

Boixus Nois PS ned 16.10.2022 21:08

gdje je antimadridista, jel Busqets i dalje odlican nego mi to obicni gledatelji nogometa ne vidimo nego je potrebno biti poseban ekspert za nogomet da se vidi veliko znanje Sergija Biskvita koji u 11 minuti ne moze trcati za najsporijim igracem Reala.

 

Garcia je retard, jedva bio zamjena u Citya, odlican stoper ali kada se ne treba braniti.

 

Busqets, Pique, Alba i Roberto su sa svojim placama i igrama ukopali klub zadnjih 6 godina i sljedecih 10.

matrix777 pon 17.10.2022 13:10

Barca se muči u ligi prvaka i u zadnjih nekoliko kola u la ligi. Jedna te ista igra. Da nije Lewe, bili bi 5-6 na tablici. Xavi nema ideju. I njega vidim kao jedini problem. 

 

Sastav, taktiku i strategiju za iduću utakmicu već znamo 👎👎

The_K sri 19.10.2022 23:21
x18x05x kaže...

Kad ispadneš iz LP i izgubiš Ligu u 7 dana 

 O cemu pricas ti? Kasnimo samo 6 bodova uz utakmicu manje i imamo jos za odigrati 31 utakmicu. Doslovno se sve moze dogoditi. Izgubiti na santiagu bernabeu protiv ovakvog reala nije sramota izgubiti.

x18x05x čet 20.10.2022 06:57
The_K kaže...
x18x05x kaže...

Kad ispadneš iz LP i izgubiš Ligu u 7 dana 

 O cemu pricas ti? Kasnimo samo 6 bodova uz utakmicu manje i imamo jos za odigrati 31 utakmicu. Doslovno se sve moze dogoditi. Izgubiti na santiagu bernabeu protiv ovakvog reala nije sramota izgubiti.

 Kad vidiš kako igraju sve ti je jasno. Totalno ne gledljiva Barca, isto kao i kad je onaj žuti bio trener. Imam osjećaj da od svakog mogu izgubiti i to lagano. 

Jack Black čet 20.10.2022 21:40

Pa koji je ovo k? Ja se ne sjecam kad je Roberto imao uspjesan centarsut, ne dobar nego uspjesan, znaci da je lopta prosla preko prvog reda obrane. Zbilja tolko ocajan igrac, ali nema tko igrati. Nadam se da ce Bellerin dobit bar 20ak minuta, gori ne moze biti.

Lewa doktor 

x18x05x sri 26.10.2022 23:33

Nikako nemaju igru. Šta Xavi traži od njih ja ne znam ali ovo je jadno. Pobjede protiv manji ekipa idu, ovi veći se igraju sa njima, uništavaju Barcu.

 

 

Ako se ispadne iz EL zahvaliti se Xaviju i dovesti nekog sa drugačijim filozofijom. Da se promjeni Barcin DNA, sve veće ekipe se mijenjaju samo mi na istom, mrtva tiki taka i igra koju u Barci niko ne zna igrati.

Boixus Nois PS čet 27.10.2022 13:19

Bayern vodi 2-0 u 30. minuti a imaju vise faulova od Barce.

 

Barcina sredina ima 5 igraca, a svih 5 na kraju sezone nece imati skupa vise od 10 golova. 

 

Trebamo moderni pristup nogometu a ne mrtvu tiki taku sa idiotom Busqetsom i Xavijem koji zivi u 2011-oj godini a zaboravlja da je igrao sa Messijem bez kojeg nebi osvojila nijedan trofej.

Boixus Nois PS sub 29.10.2022 23:18

E moj Xavi koji si ti klaun, doveo si Perhana Forresta za 60mil eura, a izjavio si da Sterling i Mane nemaju Barcin DNA i da ne mogu igrati u Barci.

Ti si klaun obicni, da nema Lewe borili bi se za 6 mjesto.

 

A gdje je AntiMadridista, ceka da Busqets odigra dobru utakmicu protiv treceligasa da moze prodavati floskule kako je Busqets odlican igrac samo mi to ne vidimo.

 

Bellerin, Alba, Pique, Alosno, Busqets, Ferran i Rapinha su katastrofalni igraci, Rapinha krilo od 60mil eura ne moze proci 1 na 1 mrtvu macku.

 

playjob ned 30.10.2022 11:21

Popis bivših igrača Barcelone od 2016. naovamo koji se smatraju totalnim promašajem i koji su napustili klub.

Moram priznat da se Marlona Santosa i Mattheusa Fernandesa uopće ne sjećam.

Boixus Nois PS ned 30.10.2022 14:59

Marlon je bio stoper, zadnje gdje se sjecam da je igrao je Sasuolo.

 

Fernandez je bio pljacka Barcelone, u reziji idiota Abidala i Bartomeua, gdje je Abidal garantirao da ce platiti svojim novcem ako ovaj ne uspijed.

Kupili su lika iz B momcadi nekog random Brazliskog kluba, a veliki idiot Abidal je njegove sposobnosti uocio na treningu B momcadi tog nekog brazliskog random klub.

 

Placen 10mil eura, nikad utakmice nije odigrao, bio na posudbi u Valladolidu, odigrao jedno poluvrijeme i to je njegova karijera u Barceloni.

 

 

Dok posao budu dobivali ljudi poput Xavia i Abidala od Barcelone nema nista.

x18x05x uto 1.11.2022 22:36

Ovaj Rapinha je baš jako očajan igrač. Protiv ovih amatera se ne može pokazati. Tko je njega skautirao i tko je odobrio taj transfer?! Ti ljudi su bili ćoravi do bola.

Boixus Nois PS sri 2.11.2022 15:20

to je barcina politika, kupi krilo koje ne moze driblati ipak je samo bitno da moze dodati loptu prvom do sebe.

 

Isto je sa sredinom terena...

 

Pedri, Gavi i Torre protiv Kimmicha, Goretzke i Gravenbacha...Bas se pitam tko ce dominirati u sredini terena, tko moze zabiti vise golova od ovih igraca, tko moze vise dati u obrani i kontri...

 

 

Kupujemo i proizvodimo strkljave, male spore i igrace koji su jedino dobri sa loptiom u nogama a i to je relativno...