x18x05x pon 15.8.2022 12:29
cvaja997 kaže...

Nisam ja to rekao u lošoj namjeri, samo se pozivam na citat iz pravila foruma. 

Višestruke poruke - Suzdržite se od uzastopnih poruka, jedne za drugom, prije odgovora drugih forumaša. Višestruko postanje smatra se lošom netiketom, pa će takve poruke biti brisane, a njihovi autori kažnjavani kartonima. 

https://forum.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-foruma/96209.aspx

 Ne obazirem se na to. Ne kršim pravila tako da, ovo je nebitno.

Boixus Nois PS pon 15.8.2022 13:42

Ide mi Xavi na zivce sa postavljanjem Arauja na desni bek. 

 

Kao Araujo nije dovoljno dobar da bude stoper jer ima slab pas, ali zato je odlican tehnicar da bude desni bek. Nema logike nikako.

 

Busqets je proslo svrseno vrijeme skupa sa Albom. ljudi nam izlaze u presing a ne mozemo prenjeti loptu do napada. Gavi takoder vrlo slab, nigdje ga nije bilo.

 

De Jong nas najbolji vezni, pogotovo kada dolazi po loptu od stopera, ali jbg ipak mrtvi dinosaur busqets mora svaku startati i biti najgori na terenu da bi ponistion sve de jonogove kvalitete.

ATJLučko pet 19.8.2022 16:57
Jack Black kaže...

Real se rjesava Casemira koji ima 30 god, a nama i dalje Busquets drzi glavnu rijec u ekipi i veznom redu s 34 god.

Mala digresija, ako sam pročitao članak koji ne trola priču, Casemiro je sam zatražio da ga se pusti u Manchester United, a Carlo se trudio zadržati ga još neko vrijeme. 

Uzalud izgleda. 

Jack Black ned 21.8.2022 22:50

Cudan sistem, ne izgleda bajno. Ferran je kao ofenzivni vezni u nekom dijamantu. Gavi ne moze igrat uz Pedrija nikako. Tu mora biti netko fizicki jaci koji moze potegnut ili bar Pjanic.

Boixus Nois PS pon 22.8.2022 17:55

Ferran Torres je jedan od najgorih igraca sta sam vidio a da je placen tolike novce. Like je spor, ne zna driblati, sporo razmislja...Apsolutno nista. Jos se stalno ozljeduje.

 

Gavi je pogubljen, ne moze primiti loptu od stopera nikako. Pedri je igracina...De Jong je izgledao kao amater.

 

Dembele, Lewa, Rapinha i Fati su iznijeli utakmicu. Sredina se ne moze nametnuti. David Silva i dalje doktor nogometa. Bolji bi nam bio od Pjanica i Kessia i sa 36 godina.

Jack Black čet 25.8.2022 00:53

Haaland se baci i smije se kako mu je dosuden penal, nevjerojatno. Dosta dobra utakmica, Roberto me cak ugodno iznenadio odigrao je sasvim solidno, Frenkie se brutalno trudio ovu tekmu i pokazao zelju. Nadam se da ce bar jedan od Depaya ili Aube ostati jer bila bi steta da nemamo takvog jednog s klupe, ali opet razumijem ih, mislim da startaju u 90-95% ekipa na svijetu.

antimadridista čet 25.8.2022 21:51

Pretjeruješ. Pa taj Inter ispada iz skupine LP skoro svake godine. Prije par godina smo ih dobili sa rezervnom ekipom i djecom u gostima, i to kad im je trebala pobjeda za prolaz. Ok od Bayerna nismo bolji ali ako se bojimo Intera onda ne treba ni igrati LP.

cvaja997 čet 25.8.2022 22:59

Htio sam Barcu u grupi sa Dinamom. Šteta. Ne zato jer mislim da su lošiji od Dinama, skoro svaka momčad je bolja i bogatija, ali atmosfera bi bila nevjerojatna. Koliko je u RH navijača Barcelone je strašan broj!!

Cronik pet 26.8.2022 09:01
cvaja997 kaže...

Htio sam Barcu u grupi sa Dinamom. Šteta. Ne zato jer mislim da su lošiji od Dinama, skoro svaka momčad je bolja i bogatija, ali atmosfera bi bila nevjerojatna. Koliko je u RH navijača Barcelone je strašan broj!!

 I ja sam isto prizeljkivao da u Zagreb dodju igrati Barca i Bayern

antimadridista uto 30.8.2022 10:01

Tako ste se rugali i 2008. kad je Barca par godina bila bez trofeja. I onda trostruka kruna i dominacija cijelo desetljeće. Već vidim kako će opet biti plakanja o "uefaloni" kad počne dominacija.

Jack Black pet 2.9.2022 11:57

Kopirano s FC Balkan:
- Golmani: Marc-André ter Stegen, Iñaki Peña i Arnau Tenas
- Štoperi: Gerard Piqué, Ronald Araújo, Eric García, Andres Christensen i Jules Koundé
- Levi bekovi: Jordi Alba, Marcos Alonso i Álejandro Balde
- Desni bekovi: Héctor Bellerín i Sergi Roberto
- Veznjaci: Sergio Busquets, Pedri González, Frenkie de Jong, Franck Kessié, Miralem Pjanić i Pablo Gavi
- Napadači: Ousmane Dembélé, Ansu Fati, Ferran Torres, Robert Lewandowski, Memphis Depay i Raphinha.

 

Što vi očekujete od sezone? Ja mislim da se liga može osvojiti bez problema samo treba biti neka konstanta, a Real ne igra nešto predobro, već su se izvukli protiv Almerije i Espanyola na knap. Kup je uvijek tu negdje jer je taj format, ali i to se može osvojiti, dok za LP mislim da je vrhunac četvrtfinale ili polufinale što smatram vrlo dobrim budući da je prva sezona ekipi i Xaviju na klupi.

Del_Boy97 pet 2.9.2022 13:07

ligu bi se definitivno trebalo moći osvojiti, za ligu prvaka bi bio zadovoljan i sa nekim četvrtfinalom

 

 

na ovu listu igrača bi dodao i malog torrea sto nam je iz racinga dosao. On ce isto kupit neke minute

x18x05x pet 2.9.2022 21:06

Da se osvoji Liga i polufinale LP ili barem da dođu među osam u LP bez veliki blamaža kao prijašnjih sezona. Puno su para uložili vrijeme je da se neki rezultat vidi.

Del_Boy97 sub 3.9.2022 22:57

fino smo razbili sevillu, na početku je bilo malo gusto ali nakon prvog gola smo dominirali prilikama

 

šteta jedino da rezultat nije i veći jer prilika je bilo, da dembele nije škrtac lewa bi i danas ima najmanje 2 gola

x18x05x sub 3.9.2022 23:01

Čista pobjeda i laka. Sevilla je teško pala. Valjda svaka ekipa jednom mora biti na dnu pa se vraćati na vrh.

Lewa je klasa, opet imamo igrača kao što je Messi bio. Ta lakoća kojom zabija me na Lea podsjetila.

antimadridista ned 4.9.2022 00:38

Tako je to kad klub vode ljudi koji znaju što treba napraviti. Samo ovo ljeto napravljeno je više uspješnih transfera nego što je Bartomeuova uprava napravila u zadnjih 6-7 godina mandata ukupno. Apsolutno svako pojačanje ovo ljeto je top i donosi razliku na terenu. I očito u tom Xaviju kao treneru ima nešto. Čak je i Dembelea razbudio, a mislio sam izgubljen slučaj. Malo analizirajte kad je Dembele proigrao, i vidjet će te da je to bilo točno od dolaska Xavija. To nije slučajnost.