Boixus Nois PS ned 24.7.2022 21:57

Malo sam gledao neke scout reporte na youtubu...On i Araujo su obojica desnjaci. Vise bi nam pasao lijevak. Takoder u nasoj postavi Koundeve snage ne mogu biti toliko iskoristene kao u formaciji sa tri u obrani.

 

Bit ce on dobar ali mislim da bi nam vise pasao igrac tipa Gvardiol. Mozda ne bi bilo ludo cekati na njega. 

 

Jack Black ned 24.7.2022 22:20

Araujo kolko god da je brutalan u obrani, ne zna toliko igrat s loptom, dok Kounde nije toliko dominantan i snazan, ali je zato s loptom odlican. Mislim da je to jedan od glavnih razloga zbog kojeg ga ciljaju kao transfer.

antimadridista čet 28.7.2022 20:27

Službeno objavljen transfer Koundea. Imati će plaću 6M eura godišnje. Za usporedbu, znate koliku je plaću Bartomeu dao Netu, rezervnom golmanu Barcelone koji igra 3 puta godišnje? Isto toliko, 6 milijuna eura.

mrzech pet 12.8.2022 14:55

Očekuje se potvrda La Lige da je Barcelona uspješno registrirala sve igrače. Gavi i Abde idu u B momčad.

 

Veselim se El Clasicu, navodno su se i oni dosta pojačali... 

(pozdrav moderatorima u Realovoj temi koji brišu postove bez razloga).

Boixus Nois PS pet 12.8.2022 15:54
mrzech kaže...

Očekuje se potvrda La Lige da je Barcelona uspješno registrirala sve igrače. Gavi i Abde idu u B momčad.

 

Veselim se El Clasicu, navodno su se i oni dosta pojačali... 

(pozdrav moderatorima u Realovoj temi koji brišu postove bez razloga).

 Ja sam kriv za ovaj dio, davnih dana kad sam ih trollao, pa su se zalili adminu da hexfireu da ovlasti 

mrzech pet 12.8.2022 16:37
Boixus Nois PS kaže...
mrzech kaže...

Očekuje se potvrda La Lige da je Barcelona uspješno registrirala sve igrače. Gavi i Abde idu u B momčad.

 

Veselim se El Clasicu, navodno su se i oni dosta pojačali... 

(pozdrav moderatorima u Realovoj temi koji brišu postove bez razloga).

 Ja sam kriv za ovaj dio, davnih dana kad sam ih trollao, pa su se zalili adminu da hexfireu da ovlasti 

 A on je poznati objektivni navijač koji nikad ne trola, ne provocira i ne trakelja, sad je sve jasno

mrzech sub 13.8.2022 14:58
antimadridista kaže...
Registrirani su svi osim Koundea za današnju utakmicu

Kounde ionako navodno nije fit pa su ga ostavili za kasnije.

El Clasico 18.10.? Koga su oni uopće kupili? Prosjek godina momčadi je 46,5? Pitam ovdje jer bi mi tamo obrisali post.

 

x18x05x sub 13.8.2022 19:37
cvaja997 kaže...

Čemu kupovat kad će opet razmontirat sve. Evo Pessi se iduće sezone vraća pa će imat Barca neke šanse proć grupnu fazu LP.

 Ajde nemoj trovati i ovu temu. Trebaš biti sretan ako se Pessi vrati, La Liga će opet biti relevantna u svijetu. 

cvaja997 sub 13.8.2022 19:56

Isprike, s obzirom koliko je Barca uložila, bilo bi mi drago da se vrate gdje pripadaju. U vrh. LA Liga je relativna. LA liga klubovi osvajaju europska natjecanja i pružaju najbolji nogomet u "kup" natjecanju starog kontinenta.

x18x05x ned 14.8.2022 15:01

Ovo je bila jedna od najlošijih utakmica za gledati. Sredina sa Busijem Niđe veze. Previše vraćanja golmanu. Sastav koji je Xavi izveo je osrednji, moglo je to puno bolje. Prvih 13 minuta nisu prešli centar igrališta dovoljno govori koliko je sve loše bilo. Nadam se da će Xavi vidjeti gdje griješi i popraviti sve to.

x18x05x ned 14.8.2022 15:01
plavi08 kaže...
x18x05x kaže...

Jao sramote. Način na koji su izgubili bodove je realan. 

There, I fixed for you 

 Nisi ništa popravio. Niđe veze nema ovo što si napisao.

x18x05x ned 14.8.2022 15:58
cvaja997 kaže...

Nemoj pisat post za postom, to nema veze sa vezom. Igrali su realno za njih. 

 Budem pisao kako želim. Igrali su realno za njih? Šta to uopće znači?

Jack Black ned 14.8.2022 18:04

X je bio realan rezultat jucer. Rayo je imao prilika kao i Barca, ali uglavnom vrlo dosadna utakmica. Busquets je smetalo na terenu, covjek je igrac manje i mislim da ce najvece pojacanje bas biti to sto je dobio crveni. Gavi je slican igrac Pedriju, a tu treba biti netko fizicki jaci poput De Jonga il Kessiea. I kao trece Araujo korektno odigra beka, ali prema naprijed je rupa. Ne otvara prostor nikakav krilima niti ga se tko boji s loptom. Umjesto Bernarda Silve radije bi da dode neki posteni RB, veza je ionako nagomilana.

Zanima me tko ce igrati pivota sljedece kolo, moguce da vidimo Pjanica u toj ulozi, mozda De Jong?

 

cvaja997 ned 14.8.2022 22:36

Pisat ćeš kako ti moderatori kažu. Čak bi se moglo dogodit da ne pišeš ako ih razljutiš. To znači da je ovo realno stanje, da su to njihove trenutne mogućnosti. Ne utrenirana ekipa, pola momčadi je dovedeno odasvuda. 

x18x05x ned 14.8.2022 22:39
cvaja997 kaže...

Pisat ćeš kako ti moderatori kažu. Čak bi se moglo dogodit da ne pišeš ako ih razljutiš. To znači da je ovo realno stanje, da su to njihove trenutne mogućnosti. Ne utrenirana ekipa, pola momčadi je dovedeno odasvuda. 

 Postoji nešto što se zove sloboda, mogu pisat šta me volja dok je u granicama normale. Nisu ovo njihove trenutne mogućnosti nego mogu oni puno više.

mrzech pon 15.8.2022 09:03
cvaja997 kaže...

Pisat ćeš kako ti moderatori kažu. Čak bi se moglo dogodit da ne pišeš ako ih razljutiš.

Kakve su ovo gluposti? Jel ovo cancel culture na bugovom forumu? 

Odi slobodno cenzurirat u RM forum. Čovjek nije napisao ništa loše, ni uvredljivo, ni krivo.

Katastrofa.