The_K pet 15.4.2022 14:52
The_K kaže...
cvaja997 kaže...

Odakle ti RM u Barcelona temi? Smeta +12 

 

 Iskreno, cak mi i ne smeta. Sto se sve izdogadjalo prosle dvije godine i kako smo poceli sezonu mislio sam da ce nam oporavak trajati bar tri godine. Nisam se uopce nadao da ce klub ovako proigrati u samo par mjeseci. Ako nista ne osvoje ove sezone to je uredu, jako smo lose zapoceli i bilo bi jako nerealno ocekivati trofeje. Trofeji budu dosli sljedece sezone ako budu nastavili ovako fenomenalno igrati.

 To sto nece biti trofeja to je uredu. Ovdje je moj komentar koji objašnjava zasto.

x18x05x pon 18.4.2022 22:43

Ja ne kužim zašto se tako komplicirano igra?! Cadiz napravi tri akcije, zabije jedan gol i ima dvije 100 posto šanse. Barca 0% šansi za gol, 100% šansi. U 80 minuta.

Boixus Nois PS pon 18.4.2022 22:49
x18x05x kaže...

Ja ne kužim zašto se tako komplicirano igra?! Cadiz napravi tri akcije, zabije jedan gol i ima dvije 100 posto šanse. Barca 0% šansi za gol, 100% šansi. U 80 minuta.

 to ti je kad imas jednog driblera na terenu i 10 dodavaca prvom do sebe.

x18x05x pon 18.4.2022 22:53

Točno to, previše dodavanja za ništa. Xavi će morati da to bolje uigrava, drugačije da igraju. I da, svi oni koji opravdavaju Ferrana, nadam se da sada vide da je to jedan loš napadač. Dobro ga je City utržio.

matrix777 pon 25.4.2022 07:40

3 poraza zaredom od polovnih ekipa na domaćem terenu može samo treneru ići na dušu. On ništa ne mjenja, ova Barca je prozirna i lako čitljiva, nema noviteta u igri. Ne možeš 100 godina sa jednom te istom igrom dobivati, neki to shvate nakon 1. takvog poraza, neki ni nakon 3. Ovo se nije dogodilo ni Koemanu ni Valverdeu 🤷‍♂️

mrzech pon 25.4.2022 13:55

Evo izgmizala gamad, a nigdje ih nije bilo nakon 0:4.

Xavi je preuzeo momčad na 9. mjestu, momčad u k..., sad su 2. i samo sudački poguranci Realu i očiti previdi Barceloni (kao jučerašnji penal na Gaviju, i ne, nije bio ofsajd), nisu dopustili da budu možda i prvi.

Tak da samo vi gledajte sad pomlađivanje momčadi kad vam vezni red i Benzema odu u penziju za godinu, dvije.

Lučko, pusa

Boixus Nois PS pon 25.4.2022 15:08

sve ekipe teze modernizaciji timskom presingu i brzim i spremnim igracima dok Barca i dalje zivi u pepovoj eri gdje fosil busqets i dalje nije uspio pokriti nista kao zadnji vezni.

 

De Jonga se vadi iz igre a mrtvog busqetsa ni prime Makelele sa tehnikom Lea Messija nebi izbacio iz igre.

 

Ferran Torres je krilo koje ne moze proci igraca 1 na 1, nije pgoodio u okvir 4 utakmica a placen je 60miliona eura.

 

Liverpool je za te novce doveo Luisa Diaza koji se ruga u PL.

 

Ajmo mi kupovat samo spore spanjolce i dodavat se ukrug tako cemo sigurno dati gol.

 

Porklet bio pep i njegova tiki taka. Sere mi se od nje.

 

Sljedecih 100 godina cemo biti robovi ove igre, i jos 100 bez trofeja u europi.

 

Tiki taka sa MSN-om je osvojila jednu LP, toliko o tome. A liverpool igra 3 finale u 5 godina. Toliko o tome.

mrzech pon 25.4.2022 16:54
Boixus Nois PS kaže...

sve ekipe teze modernizaciji timskom presingu i brzim i spremnim igracima dok Barca i dalje zivi u pepovoj eri gdje fosil busqets i dalje nije uspio pokriti nista kao zadnji vezni.

 

De Jonga se vadi iz igre a mrtvog busqetsa ni prime Makelele sa tehnikom Lea Messija nebi izbacio iz igre.

 

Ferran Torres je krilo koje ne moze proci igraca 1 na 1, nije pgoodio u okvir 4 utakmica a placen je 60miliona eura.

 

Liverpool je za te novce doveo Luisa Diaza koji se ruga u PL.

 

Ajmo mi kupovat samo spore spanjolce i dodavat se ukrug tako cemo sigurno dati gol.

 

Porklet bio pep i njegova tiki taka. Sere mi se od nje.

 

Sljedecih 100 godina cemo biti robovi ove igre, i jos 100 bez trofeja u europi.

 

Tiki taka sa MSN-om je osvojila jednu LP, toliko o tome. A liverpool igra 3 finale u 5 godina. Toliko o tome.

Ne slažem se, Torres je odličan i po meni najbolje pojačanje otkad je Xavi došao.

Nemoj zaboraviti da Xavi s ovima nije prošao ni pripreme ni predsezonu, ništa, preuzeo ih je usred groznog pada i u rekordnom roku oporavio i oživio.

Sljedeće sezone će se riješiti viškova i dovesti igrače po svom ukusu i na tome graditi momčad.

Treba mu dati šansu i ne očekivati čuda (kao gaženje Reala nedavno) svako malo.

ATJLučko pon 25.4.2022 17:18
mrzech kaže...

Evo izgmizala gamad, a nigdje ih nije bilo nakon 0:4.

 

Lučko, pusa

Ad1, kolega, tako se razgovarajte sa svojima mamom i tatom. 
Ad2, ne primam ništa od Loosera kao vi kolega. 

mrzech pon 25.4.2022 18:22
ATJLučko kaže...

Ad1, kolega, tako se razgovarajte sa svojima mamom i tatom. 
Ad2, ne primam ništa od Loosera kao vi kolega. 

 Evo ga! Mislio sam da se od sramote bar nećeš pojavljivat do sljedećeg "El Classico-a" 

ATJLučko pon 25.4.2022 18:54
mrzech kaže...
ATJLučko kaže...

Ad1, kolega, tako se razgovarajte sa svojima mamom i tatom. 
Ad2, ne primam ništa od Loosera kao vi kolega. 

 Evo ga! Mislio sam da se od sramote bar nećeš pojavljivat do sljedećeg "El Classico-a" 

Koliko je ono minus u Barceloni ovih dana?!?! 
A moglo bi još i jače zahladiti!! 

BTW; gdje će finala ove godine gledati igrači i navijači Barcelone?!?! 

Pa doooooomaaaaaaaaa!!!!!!!!!! 

x18x05x pon 25.4.2022 19:16
ATJLučko kaže...
mrzech kaže...
ATJLučko kaže...

Ad1, kolega, tako se razgovarajte sa svojima mamom i tatom. 
Ad2, ne primam ništa od Loosera kao vi kolega. 

 Evo ga! Mislio sam da se od sramote bar nećeš pojavljivat do sljedećeg "El Classico-a" 

Koliko je ono minus u Barceloni ovih dana?!?! 
A moglo bi još i jače zahladiti!! 

BTW; gdje će finala ove godine gledati igrači i navijači Barcelone?!?! 

Pa doooooomaaaaaaaaa!!!!!!!!!! 

 I kaže da ima 30+ godina. Po ovom klinjo neki, Jao.

LeskiRM pon 25.4.2022 20:30

Da citiram

"Barcelona were 12 points behind Real Madrid, they appointed Xavi, signed youngster Ferran for 65m, Gavi and Nico broke out, signed Adama, signed world class Aubameyang, beat Madrid 4-0,started playing beautiful football. Pique tweets his famous "we are back" Now Barcelona are 15 points behind Real Madrid"

cvaja997 pon 25.4.2022 20:39
mrzech kaže...

Evo izgmizala gamad, a nigdje ih nije bilo nakon 0:4.

 

 Moraju ti ljudi održavat temu na životu, no. Nekoliko tekmi prošlo, par komentara, no. Da se malo javim u stilu, više od kluba, preprodaja ulaznica. Sad je meni jasno što se u prometu događa, navijači jogurt kluba i navijači više od kluba su izbezumljeni i neki odbijaju terapiju u ove teške dane.

x18x05x pon 25.4.2022 23:17
LeskiRM kaže...
Vidio sam jučer na twitteru kako Barca i dalje želi dovesti Mbappea. Misle ga pridobiti spotify premium računom.

 Čak ti ni kreativnost ne pomaže.

antimadridista pon 9.5.2022 12:26

Napravit će u granicama mogućeg. Koliko para toliko muzike. Ako Leeds ispadne iz lige, Raphinha sigurno dolazi za 25 milijuna eura i to bi bio top posao. Nešto se spominje Bernardo Silva kao moguća opcija jer želi otići iz Engleske. To bi bilo brutalno ali to je navodno moguće samo u kombinaciji da De Jong ide u City.

Boixus Nois PS pon 9.5.2022 14:48

Dobar je Rapinha, ali cak mi ni na yt ne izgleda ako neki vrhunski talent. Igrac za klupu Barcelone. Dembele je za njega televizija u boji.

 

Iskreno ne bih pristao na De Jong-Beranrdo razmjenu, jer time ne dobijamo nista sto nam treba.

Treba nam ST,RW,CDM,CB i 2 beka. 

 

Rade bih prodao De Jonga i doveo Tchoumenia.

 

Lewandowski, Tchoumeni, Gaya, Rapinha i neki desni bek ja bih  bio prezadovaljan. 

Sanse za ovo su nikakve ali imam se pravo nadati.

 

 

Jack Black pon 9.5.2022 17:33
Boixus Nois PS kaže...

 

Rade bih prodao De Jonga i doveo Tchoumenia.

 

Lewandowski, Tchoumeni, Gaya, Rapinha i neki desni bek ja bih  bio prezadovaljan. 

Sanse za ovo su nikakve ali imam se pravo nadati.

 

 

 Tchoumeni je skoro pa nemoguć transfer, a i mislim da neće gledat u tom smjeru jer je potpisan Kessie iz Milana koji igra CDM. Nadam se da neće doći do prodaje De Jonga jer znamo što može učiniti. U Ajaxu je briljirao na poziciji koju kod nas i dalje drzi Busquets, a godine mu ne idu u korist. Sljedeću utakmicu će zaigrati najvjerojatnije De Jong na CDM-u uz Gavija i Puiga jer je Busquets pod suspenzijom, a Nico ozljeđen. Mene najviše brinu bekovi - Alba k'o Alba, a desno Alves koji je na pragu 40, a Dest ne može dobiti poštene minute, a i to šta je igrao nije se nešto previše pokazao, no mislim da ima potencijala pogotovo uz mentora kao što je Dani. 

Nažalost realnost je uvijek bila da je potpisivanje Haalanda skoro pa nemoguće. Radije bi da klub dovede poštenog RW-a i CB-a pa da Auba i Depay pokriju mjesto 9ke uz Fatija i novog desnog krila.