matrix777 pon 8.11.2021 23:45
antimadridista kaže...
Messi je najbolji strijelac u povijesti Argentine, ali eto po tebi ne zabija svagdje. S PSG-om je zabio dva Cityu, u ligaškim utakmicama mu fali malo sreće, već je pogodio 3 puta gredu, dvaput iz slobodnjaka. Nije ni odigrao puno utakmica uopće.

A čak i da ne ulazimo u to, činjenica da Messi koji ima ulogu playmakera uopće ulazi u rečenicu sa Ronaldom da zabija podjednako golova je nešto nevjerojatno. Jedan igra playmakera, drugi ne izlazi iz šesnaesterca.

 Igrali su obojica u istoj ligi pa je Messi bio nerijetko najbolji strijelac. Igra je podeređena bila 100% tom playmakeru, u PSG-u nije, tu je trik 🙂 

antimadridista uto 9.11.2021 15:25

Istina da je obrana koma ali Ter Stegen je u prve 2-3 sezone u klubu branio vrhunski i spašavao ekipu nebrojeno puta kad bi obrana zakazala. U zadnjih 2-3 godine je neprepoznatljivo loš. Prima golove na prvu stativu, nije više ni u distribuciji lopte toliko dobar koliko je bio prije. Skoro svaki šut u okvir je gol. Recimo prije par godina je bio bolji golman od Courtoisa, sad je Courtois dva levela iznad.

Boixus Nois PS uto 9.11.2021 19:40

Ter Clown ja saboter vec par sezona.

 

Dokad ce se ljudi vracati u proslost i sjecati se obrane protiv Bayerna u LP 2015. godine?

 

Zato i jesmo tu gdje jesmo, jer umjesto da mjenjamo igrace kad odigraju 2 lose sezone za redom, navijaci se sjecaju kako su nekad bili u formi...

 

Ljudi jos vjeruju u Coutinha, koji je dokazani mental midget i pi*da od igraca, sto je i pokazao zadnji put.

Prije mu je Messi smetao, a sad mu treba dati vremena da se vrati ipak je tek 5 godina u klubu.

Mitch uto 9.11.2021 19:45
Boixus Nois PS kaže...

Ter Clown ja saboter vec par sezona.

 

Dokad ce se ljudi vracati u proslost i sjecati se obrane protiv Bayerna u LP 2015. godine?

 

Zato i jesmo tu gdje jesmo, jer umjesto da mjenjamo igrace kad odigraju 2 lose sezone za redom, navijaci se sjecaju kako su nekad bili u formi...

 

Ljudi jos vjeruju u Coutinha, koji je dokazani mental midget i pi*da od igraca, sto je i pokazao zadnji put.

Prije mu je Messi smetao, a sad mu treba dati vremena da se vrati ipak je tek 5 godina u klubu.

 Haha pa jel tebi jasan koncept ugovora.

 

Sta da prodaju Coutinha za popust, uzmu loss od 70 milja i onda? Ko ce doc u klub koji je na sredini tablice i ne moze se natjecat za najvecu placu, a kamoli ostanak u LP...

 

Xavi prica o Sterlingu, realno doseg je Diego Jota ako i to.

antimadridista uto 9.11.2021 20:21
Mitch kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ter Clown ja saboter vec par sezona.

 

Dokad ce se ljudi vracati u proslost i sjecati se obrane protiv Bayerna u LP 2015. godine?

 

Zato i jesmo tu gdje jesmo, jer umjesto da mjenjamo igrace kad odigraju 2 lose sezone za redom, navijaci se sjecaju kako su nekad bili u formi...

 

Ljudi jos vjeruju u Coutinha, koji je dokazani mental midget i pi*da od igraca, sto je i pokazao zadnji put.

Prije mu je Messi smetao, a sad mu treba dati vremena da se vrati ipak je tek 5 godina u klubu.

 Haha pa jel tebi jasan koncept ugovora.

 

Sta da prodaju Coutinha za popust, uzmu loss od 70 milja i onda? Ko ce doc u klub koji je na sredini tablice i ne moze se natjecat za najvecu placu, a kamoli ostanak u LP...

 

Xavi prica o Sterlingu, realno doseg je Diego Jota ako i to.

 A gle od Coutinha ionako nikakve koristi i već je jasno da je najveći promašaj u povijesti kluba. Tako da kakav god sitniš se može dobiti za njega, bolje to nego trenutno stanje. Već je odavno jasno da će Barca biti u debelom minusu što se tiče tog posla sa Coutinhom i tu se više ništa ne može okrenuti. Prije par dana je čak odbio ući u igru.

playjob pet 12.11.2021 21:20

Pametna odluka. Treba nam desni bek, pa makar i u vidu ,,instruktora”, da potakne i poduci Desta i takve poput njega. Mislim da bi on mogao nakon igračke karijere postat dijelom stručnog tima.

antimadridista pon 22.11.2021 15:17

Pedri uzeo Golden Boy, nagradu za najboljeg mladog igrača na svijetu. Drugi po glasovima je bio Bellingham, a Pedri je pobijedio sa najvećom razlikom otkad se dodjeljuje ova nagrada. Sasvim zasluženo, pravi je dragulj i mora ga se čuvati i voditi računa o njemu, a ne da igra sve moguće utakmice sa 17 godina i onda se gomilaju ozljede.

sirka666 sri 24.11.2021 08:50

Sinoć je samo falio gol... igrali smo dosta dobro i imali šansi ali je falilo ono malo sreće. Imam osjećaj da je ušao jedan od pokušaja da bi vrlo lako zabilo 2-3 komada.

antimadridista sri 24.11.2021 10:12

Barci jednostavno fali napadač kad je Fati ozlijeđen. Kad smo dovodili Depaya rekao sam da je lik prosjek pa me se popljuvalo. Lik nabija statistiku na penalima i protiv manjih ekipa u kvalifikacijama sa reprezentacijom. Loše se kreće, kad treba dodati puca, kad treba pucati dribla i gubi loptu. Ekipa generalno izgleda bolje sa Xavijem, organzicaija igre je bolja, dominiramo ali fali završnica.

 

Inače sinoć sam pokisnuo ali bar sam imao dobar pogled 

 

matrix777 sri 24.11.2021 15:03
antimadridista kaže...

Barci jednostavno fali napadač kad je Fati ozlijeđen.

 

 Daj nemoj gluposti pričati. Treba totalni remont. Da su imalo pametni u upravi, kupili bi 5, 6 igrača po 30M umjesto Halaanda koji je nedovoljan da se išta napravi. Budžet od 300M+ sigurno nemaju niti će ga biti. Novi sponzor je tu, plus prodaja 3, 4 panja i moglo bi se to ostvariti. Pa ova ekipa ni  sa Messijem nije mogla ništa, a sa Halandom će nešta? Piši propalo. Crni scenarij (čitaj: Milan) je sve bliži i izgledniji.

antimadridista sri 24.11.2021 16:10

Meni se čini da ti pišeš gluposti. Jučer je bilo dovoljno šansi za pobijediti utakmicu. Apsolutno ništa nije nedostajalo ekipi jučer osim realizacije. Ove sezone su se pojavili neki novi mladi igrači kao Nico Gonzalez i Gavi koji su obojica odlični igrači ali se vidi da im fali malo iskustva. Tim igračima treba dati podršku i pustiti ih da sazriju. Ti bi odmah sve protjerao.

 

Te priče o remontima, promjeni cijele ekipe i slično ostavi za malu djecu. Nije ovo videoigra nego će trebati vremena, to je proces. Pogotovo u financijskom stanju u kakvom je klub trenutno. 

matrix777 sri 24.11.2021 17:13
antimadridista kaže...

Meni se čini da ti pišeš gluposti. Jučer je bilo dovoljno šansi za pobijediti utakmicu. Apsolutno ništa nije nedostajalo ekipi jučer osim realizacije. Ove sezone su se pojavili neki novi mladi igrači kao Nico Gonzalez i Gavi koji su obojica odlični igrači ali se vidi da im fali malo iskustva. Tim igračima treba dati podršku i pustiti ih da sazriju. Ti bi odmah sve protjerao.

 

Te priče o remontima, promjeni cijele ekipe i slično ostavi za malu djecu. Nije ovo videoigra nego će trebati vremena, to je proces. Pogotovo u financijskom stanju u kakvom je klub trenutno. 

 A što je do toga dovelo? Tvoja izjava je zvučala koju sam citirao je da Barci nedostaje samo napadač i tjt više manje. Ja tvrdim da nedostaje puno više. No, daj se osvrnimo na prvo što želimo? Triplete? Ako se o tome radi, onda treba remont. Ova ekipa sa Halandom ili bez se može boriti za ulazak u ligu prvaka, to je to. I budite realni, ovoj Barci je bolje da završi treća u skupini LP, inače ćemo opet dobiti šamar i kantu od nekoga. 

antimadridista sri 24.11.2021 17:20

Moj post je bio u kontekstu trenutne ekipe i njezinih mogućnosti. Naravno da ne pričam da ova ekipa osvaja tripletu sa pravim napadačem. Pričam iz konteksta kako je ekipa igrala prije pod Koemanom i kako je odigrala ovu utakmicu pod Xavijem. Vidi se velika razlika. Od iste ove ekipe Barca je izgubila 3-0 nedavno, a moglo je biti i više. Jučer su ih limitirali na jednu jedinu šansu, i to na kraju utakmice kad se išlo na sve ili ništa i ostavio se prostor iza. Sa zdravim Fatijem Barca bi jučer lagano pobijedila.

matrix777 sub 27.11.2021 22:50

Barca Villareal podjednaki, to je naša realnost. Idu mi pomalo na živce izjave poput "treba vremena, prilagodba, mladi igrači, novom treneru treba vremena". To su samo mrtvi izgovori. Ja sam barem realan i govorim onako kako je, bez nadanja, jer znamo što je nada. 

 

Jedan Klopp preporodi momčad u manje od 6 mjeseci, potroši razumno na pojačanja i pokaže svima da se može. Ali ne, nama treba vremena i čekamo "talente" da se pretvore u Neymare i Messije, lol. 

 

Pogledajte poruke, tvrdio sam od početka da je Dembele promašaj, svi ste ga branili. Sad to isto činite sa ostalima. Barcelona nije klub tipa Atalante ili West Hama da se tu čeka nešto. Može se eventualno čekati i preboliti jedna loša sezona, no mi smo 5 godina nigdje.

 

Od takvog kluba ne očukuješ da sjediš i čekaš nešto, godinama. 

Jack Black sub 27.11.2021 23:05
matrix777 kaže...

 

Jedan Klopp preporodi momčad u manje od 6 mjeseci, potroši razumno na pojačanja i pokaže svima da se može. Ali ne, nama treba vremena i čekamo "talente" da se pretvore u Neymare i Messije, lol. 

 

 Xavi nije na klupi niti 6 mjeseci, niti je potrošio kune za pojacanja. Realnost je da Barca ima velike talente u Gaviju, Nicu, Pedriju, Fatiju, Destu, pa cak i ovaj Abde, ali njima treba vremena. To su igraci od 18-19 godina, neki i mladi, to su jos djeca. Utakmice kakve pruzaju su vrhunske, ali nisu na svjetskoj razini kao neki igraci jos. Svaka ekipa prolazi kroz neko kriticnije razdoblje kad tad. Pa pogledaj Chelsea 2016. su zavrsili 10 na tablici, a kasnije se vrtili oko 3 do 5 mjesta. Prosle godine su osvojili LP i sad igraju vrhunski nogomet. Liverpool prije Kloppa je bio oko 7 8 mjesta svake godine, nakon nekog vremena su medu najboljima na svijetu. Ekipa je upravo izgubila najboljeg igraca u povijesti, cesta promjena trenera i apsolutno nikakva fizicka sprema, sve utjece na njihovu igru. Xaviju treba dati kljuceve u ruke i dati mu vremena da radi s ekipom sto god zeli jer od ovoga ne moze biti gore, barem s ovim kadrom igraca.
Ovo danas je bilo uzas za gledat. Krenulo je vrhunski 20ak minuta, a poslije raspad sistema. Eric igrao flastera na njihovom igracu, Abde igrao desnog beka, a poslije cak i Dembele. Igralo se sa 4 stopera i na duge lopte. Xavi ne moze biti sretan igrom danas, ali rezultat je, sva sreca, tu. Nadam se kako ce Coutinho dobiti malo vecu minutazu jer vjerujem da mu je zbog ovog penala i rezultata samopouzdanje skocilo. 

matrix777 ned 28.11.2021 02:24
Jack Black kaže...
matrix777 kaže...

 

Jedan Klopp preporodi momčad u manje od 6 mjeseci, potroši razumno na pojačanja i pokaže svima da se može. Ali ne, nama treba vremena i čekamo "talente" da se pretvore u Neymare i Messije, lol. 

 

 Xavi nije na klupi niti 6 mjeseci, niti je potrošio kune za pojacanja. Realnost je da Barca ima velike talente u Gaviju, Nicu, Pedriju, Fatiju, Destu, pa cak i ovaj Abde, ali njima treba vremena. To su igraci od 18-19 godina, neki i mladi, to su jos djeca. Utakmice kakve pruzaju su vrhunske, ali nisu na svjetskoj razini kao neki igraci jos. Svaka ekipa prolazi kroz neko kriticnije razdoblje kad tad. Pa pogledaj Chelsea 2016. su zavrsili 10 na tablici, a kasnije se vrtili oko 3 do 5 mjesta. Prosle godine su osvojili LP i sad igraju vrhunski nogomet. Liverpool prije Kloppa je bio oko 7 8 mjesta svake godine, nakon nekog vremena su medu najboljima na svijetu. Ekipa je upravo izgubila najboljeg igraca u povijesti, cesta promjena trenera i apsolutno nikakva fizicka sprema, sve utjece na njihovu igru. Xaviju treba dati kljuceve u ruke i dati mu vremena da radi s ekipom sto god zeli jer od ovoga ne moze biti gore, barem s ovim kadrom igraca.
Ovo danas je bilo uzas za gledat. Krenulo je vrhunski 20ak minuta, a poslije raspad sistema. Eric igrao flastera na njihovom igracu, Abde igrao desnog beka, a poslije cak i Dembele. Igralo se sa 4 stopera i na duge lopte. Xavi ne moze biti sretan igrom danas, ali rezultat je, sva sreca, tu. Nadam se kako ce Coutinho dobiti malo vecu minutazu jer vjerujem da mu je zbog ovog penala i rezultata samopouzdanje skocilo. 

 Ovo je polupromašena usporedba, sada ću ti objasniti zašto... Chelsea nikad nije igrala bolje nogomet nego danas kao što Liverpool nikad nije bio ni blizu kluba kao danas. No ako pričamo o Barceloni, ona je to bila, i upravo iz tog razloga je to neusporedivo. Barcelona je imala svoj vrhunac i osvajala sve živo, mjenjali su se Eto'o, Ronaldinho, msn, sve i svašta, no dugo je bila u samom vrhu. Sada je prosječan klub koji da ispdane u europsku ligu nebi nosio titulu favorita. To su rezlike. Ja sam spimenuo Kloppa kako se to može u kratkom vremenu i bez previše razbacivanja sa novcima. Koliko smo trenera promjenili u zadnje 3 godine? Tko je napravio išta? Xavi je nogometna legenda, no ja osobno sumnjam u njegovu trenersku sposobnost i autoritet nad igračima. Jesi primjetio nakon utakmice njegove geste sa ljudima? Kao da je negdje na ulici. To nije profesionalno, djelovao je kao da je izgubljen.