Jack Black sri 29.9.2021 22:34

Kakva jebena sramota. Startati protiv Benfice sa 3 stopera i 2 najveca panja ikada - Robertom i Luuk De Jongom. Kako bi takva momcad trebala zabit bar jedan gol? Kako? Jebena sramota, nadam se da ce Koeman vec danas dobit otkaz, fuj!

LeskiRM sri 29.9.2021 22:43

A smijali ste mi se kad sam rekao da jednom kada ode i zadnji igrač najbolje generacije da će Barcelona pasti na grane gdje je bila prije te generacije i mitovima o La Masiji i novim Messijima tipa Krkić.

Ista priča kao i 2000ih, hrpetina Nizozemaca u ekipi i prikovani na sredinu tablice.

x18x05x čet 30.9.2021 15:20
BeLLicus kaže...
x18x05x kaže...

Sad opet bude izjava za anale od našeg trenera.

1 udarac u okvir gola u dvije utakmice LP.

 Ostat ćeš nam sam u ovoj temi haha :D

 Sad ću i ja protestirat kao kolega iznad. Dok igraju Roberto, Pique i Busquets nema Barca šanse ni u jednom takmičenju. Trener je posebna priča, da je imalo fan kao što tvrdi sam bi otišao nakon milion blamaži. Idem i ja tako da tema umre..

emerik čet 30.9.2021 15:34
matrix777 kaže...

Ovakva Barcelona se ne može oporaviti još 5 godina. Biti će teško stradanje u subotu protiv ATM. Ništa ekipa, mičem ovu temu iz favorita, sretno 🙋‍♂️

 Fanovi samo dok ide dobro...

Del_Boy97 čet 30.9.2021 16:22

ma nema govora o prestanku praćenja, pa to je teški nonsense.

 

Navijam i kad su dobri i kad su loši, to je jednostavno tako kako je sada i s tim se nosimo kao navijači a ne gloryhunteri

cvaja997 čet 30.9.2021 18:13

Osim jednog od najaktivnijih u ovoj temi koji je utihnuo nakon odlaska Messija. Ima ih još. Nisu navijači kluba nego jednog igrača, pepaju doma u kupaoni sa njegovim slikama.

BeLLicus čet 30.9.2021 18:52
cvaja997 kaže...

Osim jednog od najaktivnijih u ovoj temi koji je utihnuo nakon odlaska Messija. Ima ih još. Nisu navijači kluba nego jednog igrača, pepaju doma u kupaoni sa njegovim slikama.

 Nema nam osnivatelja ove teme otkad je Leo otišao utekao glavom bez obzira :D

Mitch čet 30.9.2021 20:10
emerik kaže...
matrix777 kaže...

Ovakva Barcelona se ne može oporaviti još 5 godina. Biti će teško stradanje u subotu protiv ATM. Ništa ekipa, mičem ovu temu iz favorita, sretno 🙋‍♂️

 Fanovi samo dok ide dobro...

 To je danas problem svakog sporta i tima nazalost.

matrix777 sub 2.10.2021 21:30

Ovakva Barca i sa Messijem bi bila osrednja, trenera ne smatram krivim, pa pogledajte kadar, prosječni i ispod prosječni igrači, to ni David Copperfield ne može posložiti. 

matrix777 sub 2.10.2021 21:51
emerik kaže...
matrix777 kaže...

Ovakva Barcelona se ne može oporaviti još 5 godina. Biti će teško stradanje u subotu protiv ATM. Ništa ekipa, mičem ovu temu iz favorita, sretno 🙋‍♂️

 Fanovi samo dok ide dobro...

 Loše ide već godinama. Pa ne navijaju ljudi za Barcelonu van Španjolske radi toga što je na sredini tablice. Navijači žele trofeje, to je jasno, a toga nema već predugo i neće još dugo biti. Nadam se da Barca neće dijeliti sudbinu sa Milanom, uz sve ove dugove. Ne vidim nijednu svjetlu točku u ovom trenutku niti se ona nadzire u neko skorije vrijeme. Upravo da se i dogodi neka bomba od transfera u zimskom prijelaznom roku, neće nam to pomoći. Čekamo Aguera da se oporavi? Krenuti će na bolje? 🤦‍♂️

Barcelonista ned 3.10.2021 02:43

Ja licno gledam svaku tekmu i sada, baš kao što sam gledao kad smo bili na vrhuncu. Naravno, gledat ću i dalje, svejedno mi je koji smo na tabeli. A ne mogu reci da se nema šta vidjeti, iako se gube utakmice. Pratit razvoj ovih mladih igrača mi je zanimljivo. Ali, sa druge strane je i tužno: davali smo po 30, 40, 50 miliona na igrače koji nisu ništa bolji od igrača u La Masiji koji nikad šansu (do sada) nisu dobijali. Andre Gomes, Vidal, Firpo.... i desetine njih još koje smo doveli a nije bilo nikakve potrebe. Prvi pokušaj uvođenja mladih, i domah uspjeh. Gavi je zaista talenat, kao i Nico. Sjajni mladi igrači.

Što se kluba tice, mislim da je rezultat potpuno u drugom planu. Cilj je prije svega spasiti barcelonu jer dug prelazi 30 posto ukupne vrijednosti kluba. To je šokantno. Ako Laporta samo uspije spasiti klub i dovesti ponovo u prihvatljivo finansijsko stanje - od njega dovoljno. 

 

O rezultatima i trofejima razmišljat će se kasnije.

x18x05x ned 3.10.2021 20:01
Barcelonista kaže...

Ne znam sto se frka digla oko barcinnih rezultata. jedva da smo gori od ostalih

 Frka? Pa nismo više u rangu Bayerna, Real M, ATM, Liverpool i ostali veći ekipa. Sada smo u rangu Real Sociedad, Valencia, Levante. Ako se nešto brzo ne promjeni, dolazi još sušni godina..

matrix777 ned 3.10.2021 20:39
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...

Ne znam sto se frka digla oko barcinnih rezultata. jedva da smo gori od ostalih

 Frka? Pa nismo više u rangu Bayerna, Real M, ATM, Liverpool i ostali veći ekipa. Sada smo u rangu Real Sociedad, Valencia, Levante. Ako se nešto brzo ne promjeni, dolazi još sušni godina..

 Uoravo tako. Nije da se ne može igrati bez Messija, no ja ne vidim više od 2 (slovima:DVA) igrača, koja eventualno igrajucna vrhuncu i dosljedni su ovakvog kluba. 

Barcelonista pon 4.10.2021 04:03
matrix777 kaže...
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...

Ne znam sto se frka digla oko barcinnih rezultata. jedva da smo gori od ostalih

 Frka? Pa nismo više u rangu Bayerna, Real M, ATM, Liverpool i ostali veći ekipa. Sada smo u rangu Real Sociedad, Valencia, Levante. Ako se nešto brzo ne promjeni, dolazi još sušni godina..

 Uoravo tako. Nije da se ne može igrati bez Messija, no ja ne vidim više od 2 (slovima:DVA) igrača, koja eventualno igrajucna vrhuncu i dosljedni su ovakvog kluba. 

 moze se fin tim izgradit ako se ovi povrijedjeni vrate kako treba. 

dest arauho pike alba

busqets 

de jong jedri

fati depay/aguro dembele

 

ne izgleda to tako lose kad bi se uigrali

Boixus Nois PS pon 4.10.2021 13:13
Barcelonista kaže...
matrix777 kaže...
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...

Ne znam sto se frka digla oko barcinnih rezultata. jedva da smo gori od ostalih

 Frka? Pa nismo više u rangu Bayerna, Real M, ATM, Liverpool i ostali veći ekipa. Sada smo u rangu Real Sociedad, Valencia, Levante. Ako se nešto brzo ne promjeni, dolazi još sušni godina..

 Uoravo tako. Nije da se ne može igrati bez Messija, no ja ne vidim više od 2 (slovima:DVA) igrača, koja eventualno igrajucna vrhuncu i dosljedni su ovakvog kluba. 

 moze se fin tim izgradit ako se ovi povrijedjeni vrate kako treba. 

dest arauho pike alba

busqets 

de jong jedri

fati depay/aguro dembele

 

ne izgleda to tako lose kad bi se uigrali

 Svaka postava u kojoj su Pique i Busqets ne moze pobijediti nikoga u LP. To su 2 igraca manje. 

 

Klub ce se spasiti kad odu ili kad budu potjerani.

BeLLicus pon 4.10.2021 17:47
Barcelonista kaže...
matrix777 kaže...
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...

Ne znam sto se frka digla oko barcinnih rezultata. jedva da smo gori od ostalih

 Frka? Pa nismo više u rangu Bayerna, Real M, ATM, Liverpool i ostali veći ekipa. Sada smo u rangu Real Sociedad, Valencia, Levante. Ako se nešto brzo ne promjeni, dolazi još sušni godina..

 Uoravo tako. Nije da se ne može igrati bez Messija, no ja ne vidim više od 2 (slovima:DVA) igrača, koja eventualno igrajucna vrhuncu i dosljedni su ovakvog kluba. 

 moze se fin tim izgradit ako se ovi povrijedjeni vrate kako treba. 

dest arauho pike alba

busqets 

de jong jedri

fati depay/aguro dembele

 

ne izgleda to tako lose kad bi se uigrali

 Busket,pique jesi dobar?

Boixus Nois PS pon 4.10.2021 19:28

Busqets je najgori CDM od top 20 ekipa u svijetu. Ostavlja obranu otvorenu ko vrata od sobe. Ne moze stici zaustaviti kontru, ne moze oduzeti loptu...

Sto ova Barcelona ocekuje od CDM-a? Da bude playmaker? Lik dodaje prvom do sebi i tjt. Najbolje da i umjesto golmana stave jos jednog dodavaca lopte prvom do sebe, ipak je broj tocnih paseva najbitiniji na kraju LOL.

 

 

Koliko je propala ova Barcelona, govori to da je De Jong igrao na krilu protiv Atletica.

 

Nas najbolji igrac umjesto da igra u sredini da ima sto vise loptu on ogra na desnom krilu jer mrtvi busqets mora igrat svoje.