Boixus Nois PS pon 16.8.2021 20:48

Phillipe Pussinho je mental midget, odnosno one trick pony. Dobar igrac kad se vodi 3-0 da moze opusteno igrati, nista vise.

 

Treba ga se rijesiti, placa ga se 20miliona eura godisnje a pridonosi koliko i cistacica.

Jack Black uto 31.8.2021 20:21
playjob kaže...
Barca dovela Emersona iz Betisa prije tri tjedna otprilike, danas ga prodali Tottenhamu. Šta?!

 Nisam siguran, ali mislim da je Barca kupila Emersona vec 2019. ili 2020. te je bio na posudbi u Betisu. Uspjeli su uvalit Ilaixa i dobit pare za njega, sad su prodali Emersona i tu okrenuli profit (9 milijuna su dali za njega, a sad ga prodali za 25) sto znaci da je Dest prva opcija, a novinari kazu da je Mingueza zamjena. Osim toga, sve se cini da se Barca sprema u ovih par sati jos nesto napraviti tj. jos nekoga kupiti. Vidim da se i spominje ozbiljan dogovor izmedu Atletica i Barce za Griezmanna. 

Del_Boy97 uto 31.8.2021 21:52

emersona najavljuješ da ostaje, pa ga prodaješ za 30 milja bez da je momak dobio konkretnu priliku.

 

Atletico kao praktički najvećeg rivala ove sezone pojačavaš sa jednim od najboljih igrača u ekipi za pišljivih 55 milja.

 

Koeman prošle godine tjera suareza, a sada mu je želja mrtvi de jong koji u dvije pune sezone ima 10 golova u ligi.

 

Klaunska uprava sa klaunskim trenerom.

 

 

EDIT: isuse, nije ni 55 nego 40

Del_Boy97 sri 1.9.2021 00:14

propali svi dealovi hahahahahahha, ponestalo im vremena jer saulova posudba u celzi nije gotova.

 

 

Nije mi jasno da su klubovi ko neki zadnji amateri

 

 

opet neki prevrat u zadnji tren

 

 

Jack Black sri 1.9.2021 13:21

Fati dobio 10ku, Dembele uzeo broj 7, Griezmann u Atleticu, Luuk De Jong stigao u Barcu. Prosla uprava napravila je velika sranja i sad se na neki nacin izvlace iz njih. Slazem se s prodajom Griezmanna jer covjek nije apsolutno nista pokazao i mislim da Coutinho moze puno vise, pogotovo uz Depaya i Fatija.

Boixus Nois PS sri 1.9.2021 21:48

Pratio sam malo twiter prije spavanja, sve dogovoreno kad odjednom propade transfer Griezmanna. Bio sam sretan kada sam vidio da tog sarlatana vise necemo gledati u Barceloni kako zaraduje 40miliona eura po sezoni. 

Inace 4. najplaceniji igrac na svijetu a po igri nije medu 140. 

 

Uprava radi sve da se rijesi velikih placa, ova sezona je vec za otpis da se moze na ljeto normalno nesto kupiti i napraviti. 

 

Inace dobar posao Laporte s obzirom da su mu ruke vezane od prvog dana.

x18x05x čet 2.9.2021 16:56
Boixus Nois PS kaže...

Pratio sam malo twiter prije spavanja, sve dogovoreno kad odjednom propade transfer Griezmanna. Bio sam sretan kada sam vidio da tog sarlatana vise necemo gledati u Barceloni kako zaraduje 40miliona eura po sezoni. 

Inace 4. najplaceniji igrac na svijetu a po igri nije medu 140. 

 

Uprava radi sve da se rijesi velikih placa, ova sezona je vec za otpis da se moze na ljeto normalno nesto kupiti i napraviti. 

 

Inace dobar posao Laporte s obzirom da su mu ruke vezane od prvog dana.

Onda ovdje dezinformacija tona.

playjob čet 2.9.2021 18:41

Dakle, prosto jednostavno, posudba s obligacijom kupovine? Istekne posudba, obvezni su ga kupit?

Navodno su troškovi Barce, neposredno prije dolaska Laporte, iznosili 110% iznosa prihoda Kluba, a sad ti troškovi iznose 85%. Lakše se diše.

Jack Black čet 2.9.2021 19:20
playjob kaže...
Dakle, prosto jednostavno, posudba s obligacijom kupovine? Istekne posudba, obvezni su ga kupit?

Navodno su troškovi Barce, neposredno prije dolaska Laporte, iznosili 110% iznosa prihoda Kluba, a sad ti troškovi iznose 85%. Lakše se diše.

 Tako je, obavezna kupnja za 40 ili 50 milijuna eura. Uprava je bila primorana napraviti stvari koje je napravila prodajom igraca, a vidim da se spominje i Pjanic u Besiktasu. Griezmann je imao ogromnu ogromnu placu, a utjecao je skoro pa nista. Jedva cekam vidjeti kako ce tim izgledat s Fatijem, Depayom i Dembeleom/Coutinhom. Cak mislim da bi i Aguero mogao ponuditi dosta toga, bar kao zamjena.

Del_Boy97 uto 14.9.2021 23:02

pa da smo popusili 3-0 al da su nam klinci igrali od starta reko bi okej, al ovo petljanje sa ovim panjem de jongom u napadu i robertom na desnom wing beku stvarno nema smisla

Boixus Nois PS pon 20.9.2021 23:01
x18x05x kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Sad ce Busqets rjesit utakmicu, na asistenciju Sergi Roberta.

 Jao, danas je Sergio B. pravo očajan. 

 Takav je uvijek. Nego Barcelona pobijedi pa se nista na prica. 

 

Covik je najveci uteg u povijesti. Rak rana u obrani a takoder ne pridonosi u ofanzivi.

BeLLicus uto 21.9.2021 11:55

Šta stvarno još uvijek gledate utakmice Barcelone? Pa to je postao trećerazredni nogomet, igraju klinci i onaj isprdak Busket... Barcelona ove sezone neće biti ni među 4 samim time niti će se kvalificirati u ligu prvaka na godinu.

x18x05x uto 21.9.2021 12:22

Gledam i nadam se boljem. Kako je krenulo sa mladim igračima to mi se sviđa. Još da se riješe svih kapetana ekipe, onda i kad gube barem znaš da su mlada ekipa i da se nešto može očekivati za par godina od njih.

exer1234 sri 22.9.2021 14:05

hebe mi se, barcu sam ionako poceo pratiti i navijati samo zbog messija :D .. iako su mi i dalje najdrazi klub u spanjolskoj i zelim im dobro, ali vise nije to to. pozz