Boixus Nois PS pet 4.6.2021 16:23

Treba maknuti spomenute veterane osim Messija logicno. 

 

Ne pridonose u nijednom smislu ovoj Barceloni, a lijepo su se uhljebili.

 

Siguran sam da bi bez Piquea,Busqetsa,Albe i Roberta bili na istoj poziciji ako ne i na boljoj.

ACPWinters pet 4.6.2021 18:47
Boixus Nois PS kaže...

Treba maknuti spomenute veterane osim Messija logicno. 

 

Ne pridonose u nijednom smislu ovoj Barceloni, a lijepo su se uhljebili.

 

Siguran sam da bi bez Piquea,Busqetsa,Albe i Roberta bili na istoj poziciji ako ne i na boljoj.

 Po meni Alba i Busi nisu za otpis, kvalitenijeg lijevog beka od Albe ce Barca jako tesko nac a da se ne iskesira posteno, neki mladi potencijal kao zamjena da alba ne igra 90min 50 utakmica po sezoni bi bilo idealano. Busi se preporodio cim je Koeman prebacio u formaciju sa trojicom iza, ako misli nastavit sa 3atb se definitivno ne bi trebali rjesit Busquetsa. 

Boixus Nois PS pet 4.6.2021 20:15

Mogu se sloziti sa tobom, ali u velikim utakmicama ovi igraci su 0. 

 

Gaya bi bio dobar, a za Busqetsa treba totalno drugcija zamjena, netko tko je zapravo dobar u defanzivi i skoku a ne da ima dobar pas.

Trebamo prestati dovoditi igrace samo na osnovu dodavanja.

 

antimadridista sri 9.6.2021 13:23
Boixus Nois PS kaže...

Mogu se sloziti sa tobom, ali u velikim utakmicama ovi igraci su 0. 

 

Gaya bi bio dobar, a za Busqetsa treba totalno drugcija zamjena, netko tko je zapravo dobar u defanzivi i skoku a ne da ima dobar pas.

Trebamo prestati dovoditi igrace samo na osnovu dodavanja.

 

 Valjda ti je jasno da dovođenjem jednog takvog onda gubiš ono što Busquets daje u igri. Ako igraš sa jednim zadnjim veznim onda taj igrač treba imati kvalitetan pas i čitanje igre. Viđali smo sirovine tipa Alex Song za koje se govorilo da će zamijeniti Busquetsa jer su drugačiji i fizikalci. Pa su odigrali 10 utakmica.

Boixus Nois PS sri 9.6.2021 13:55

Ma ajde bjezi sa tim Busqetsom, bio je glavni akter u svakoj od velikih utakmica koje smo izgubili od Rome do Bayerna.

Njegovo dodavanje prvom do sebe na 10 metara ne donosi nista, a njegov manjak brzine,agresije,skoka i svega ostalog se jako vidi.

Imas vagu. Na jednu stranu stavis njegov pas (koji nista ne donosi). Na drugu 10 losih strana. Pa sam zakljuci na koju ce stranu otici.

 

Ti imas fetis na busqetsa cekas da jednom godisnje odigra dobru utakmicu da bi se nasladivao.

 

Pogledaj Kantea u finalu LP protiv Citya. Covijek ih je pojeo, sve te fine nogometasice koji su dobri sa loptom a bez nje 0 bodova.

Treba se maknuti od te 2011 i te ekipe, koja je prije 10 godina bila dobra, a ljudi i dalje gaje nadu da ce Busqets dobro igrati nakon 6 sramotnih sezona za redom.

 

Alex Song je doveden kao backup na obe pozicije. Daj Fabinha,Casemira,Kimicha,Verrattia pa ces vidjeti kako se igra. Zaboravio bi na Busqetsa i tek onda vidio koliko nas taj igrac koci.

 

antimadridista sri 9.6.2021 14:36

Prvom do sebe 

Lik je neizostavan u klubu i reprezentaciji cijelu karijeru i kod apsolutno svakog trenera u zadnjih 10 godina prva opcija, ali eksperti na bug forumu će reći da je prevara i da samo dodaje prvom do sebe. A svašta.

 

Prvo je Suarez bio lik kojega ste krivili za sve, onda je otišao i donio naslov rivalu. Sad je Busquets na redu pa će onda biti netko treći. Polako, možda jedan dan shvatite da je problem što smo te glavne igrače okružili sa igračima koji su kvalitete za sredinu tablice i zato smo ti gdje jesmo.

Boixus Nois PS sri 9.6.2021 22:43

Nisu to samo ljudi sa bug foruma nego 99 posto ljudi misli isto. 

Samo nekolicina vas misli da ste nogometni bogovi pa vi vidite ono sto drugi ne vide. 

 

A tko je kriv za 5 velikih katastrofa od 2016-godine? Jel mozda Dembele koji nije igrao ili pak Pique,Alba,Busqets,Roberto i Ter Stegen koji je rupetina bez dna zadnje 2 godine. 

 

Prokleta bila 2011 kad su osvojili na taj nacin LP sa tiki-takom, sa kojom Guardiola sa najevewcim budzetom i najboljih 20 igraca svekupno ne uspijeva pobijediti.

Treba igrati moderan i brz nogomet, gdje postoji tranzicija i centarsut.

 

Eto, Busqets se nakupio asistencija, parira KDB-u sigurno...Nemoj da ulazim u sqwuaku i trazim kreirane sanse, ono sto on igra je bilo bitno prije 10 godina, sad je to proslost.

Busqets primi loptu od stopera doda Messiju koji dode na 40 metara od gola i tjt.

 

Ne treba to preuvelicavati.

The_K sri 9.6.2021 23:13
Boixus Nois PS kaže...

 

A tko je kriv za 5 velikih katastrofa od 2016-godine? 

 

 Bartemeu i njegovi pajdasi su krivi. Iz godine u godinu su sustavno unistavali klub.

 

A osoba koja ne razumije Busqetsa ne razumije nogomet.

Jack Black čet 1.7.2021 14:46

Uvijek su usporedbe Xavi i Iniesta, a danas sam pogledao video u kojem Eric Garcia sastavlja svoju savrsenu cetvorku u povijest Barce. Valdes, Puyol, Xavi i Ronaldinho. Potaknut time zanima me sto vi kazete tko je bolji igrac, Xavi ili Iniesta?

 

greathander sri 7.7.2021 16:36
user2206 kaže...

Modric>Iniesta>Xavi

 Subjektivno gledano, Modrić je bolji pošto je naš i zbog zlatne lopte 2018. (što mi je jako drago da je Hrvat osvojio i to što je prekinuo dominaciju Messija i Ronalda), ali objektivno mislim da su Xavi i Iniesta u svojim najboljim danima bili dvije stepenice iznad svih veznjaka u zadnjih 10-15 godina (barem moje mišljenje).

cvaja997 sri 7.7.2021 17:51

Koliko su oni bili bolji u "najboljim" danima, toliko su se pustili pred smiraj karijere u USA, Japan i ostale beri lovu lige. Luka dere na svjetskom, Luka dere u Real Madridu u C19 sezoni te potom odigra europsko. Trga. Od svog tijela je napravio hram, kao i Ronaldo, Zlatan, za Messija ćemo vidjet jer je on ipak mlađi mrvicu. 

greathander sri 7.7.2021 20:32
cvaja997 kaže...

Koliko su oni bili bolji u "najboljim" danima, toliko su se pustili pred smiraj karijere u USA, Japan i ostale beri lovu lige. Luka dere na svjetskom, Luka dere u Real Madridu u C19 sezoni te potom odigra europsko. Trga. Od svog tijela je napravio hram, kao i Ronaldo, Zlatan, za Messija ćemo vidjet jer je on ipak mlađi mrvicu. 

 Luki svaka čast jer stvarno igra, kreira, trči i daje sve od sebe svaku tekmu, samo problem kod takvih igrača (i našega Luke) je izdržljivost jer nakon 70+ min počinju padati i to primjetno, tj. ne mogu pratiti taj tempo (kao protiv španjolske) i zato se pojedini u lige povuku izvan europe.

cvaja997 sri 7.7.2021 21:48

Mucice male jadne, jako im je teško proć u zaje..ncija ligu za par milijuna više nego su imali u svom klubu gdje se igra vrhunski nogomet. Luka je pristao na manju plaću bez ikakvih prigovora i pregovora. Treba se zapitat tko i kako bi uradio to na njegovom mjestu... U meduvremenu, LM je slobodan igrač.

antimadridista ned 11.7.2021 05:19

Nije direktno povezano s klubom ali vrijedi spomenuti i tu nakon svega što je dao za klub. Messi ja napokon šampion s Argentinom. I to usred Marakane protov najvećih rivala. Usput i proglašen najboljim igračem turnira po četvrti put u karijeri, a i najbolji je strijelac. Nitko ovo ne zaslužuje više od njega nakon sve one nesreće u finalima prethodnih godina kad je vodio Argentinu do nekoliko finala. Najveći ikad.

mariclius ned 11.7.2021 05:48

Eto kad se igra svaku godinu nešto je i morao osvojiti. Zadnje dvije lige ništa, LP već 6 sezona mesi gleda završnicu na tv. Ali, bitno da on igra iz ljubavi prema barci za skromnih 75 mil eura. Bitno da vam je Real za sve kriv. Sad bi i pravila la lige mjenjali samo da bi mogli mesia ponovno potpisati. Gadljivog li kluba. Više od kluba fc mafia!

antimadridista ned 11.7.2021 05:52
mariclius kaže...
Eto kad se igra svaku godinu nešto je i morao osvojiti. Zadnje dvije lige ništa, LP već 6 sezona mesi gleda završnicu na tv. Ali, bitno da on igra iz ljubavi prema barci za skromnih 75 mil eura. Bitno da vam je Real za sve kriv. Sad bi i pravila la lige mjenjali samo da bi mogli mesia ponovno potpisati. Gadljivog li kluba. Više od kluba fc mafia!

 Hahaha jesi to ostao budan do 6 ujutro da gledaš Messijevo osvajanje Cope pa još došao liječiti frustracije u ovoj temi 

Hexfire ned 11.7.2021 06:08

Po svoj logici je Neymar igrač turnira jer Messija nije bilo nigdje u finalu. Još je ukrao asistenciju onom De Paulu ili kak već se lik zove.

Sve u svemu drago mi je da je napokon nešto osvojio. Možda ima još neke šanse u Kataru, ali ne ostavlja ova Argentina baš jak dojam.

antimadridista ned 11.7.2021 06:23
Hexfire kaže...
Po svoj logici je Neymar igrač turnira jer Messija nije bilo nigdje u finalu. Još je ukrao asistenciju onom De Paulu ili kak već se lik zove.

Sve u svemu drago mi je da je napokon nešto osvojio. Možda ima još neke šanse u Kataru, ali ne ostavlja ova Argentina baš jak dojam.

 Svašta. Messi imao 4 gola i 5 asista na turniru. Direktno sudjelovao u 9 od 12 golova Argentine. Praktički u svakom statističkom pogledu je bio najbolji igrač turnira.

Pero Dinamit uto 13.7.2021 09:26
Hexfire kaže...
Pa ako su Messi i Neymar prije finala proglašeni za MVP-e natjecanja, a onda je u finalu jedan bio na razini, a drugi nevidljiv mislim da je sve jasno.

 Pa ne proglašava se MVP-em finala, već cijelog turnira. Jedna lošija tekma ne znači da je bio loš cijelo vrijeme. Najviše golova (dijeli prvo mjesto s još jednim) i najbolji asistent. Mislim da je sve jasno.