Boixus Nois PS pet 22.1.2021 11:56

Treci mjsec s tim da govnar Font hoce da odgodi izbore zbog zdrastvene situacije. 

 

A kad je vodio motion of no confidence i kad su trebali biti izbori u prvi mjsec onda je bio glavni.

No kad je skuzio da laporta ima vise glasova od svih kandidata zajedno, onda je promjenio plocu i trazi samo dodatne odgode.

 

Inace katalonski politicar je izjavio da su mogli cules dobiti propusnice u roku od 24 sata da ih je Barcelona kontaktirala.

 

Sada svakim dan slusam reatrda Fonta kako ce Xavi biti i menader i trener , sve u jednom. Najbolje da jedan takav trener koji je nedokazan odmah dobije sve ovlasti, woould could go wrong 

 

Ali eto , hoce sve napraviti da Laporta ne dobije izbore. 

playjob pet 22.1.2021 18:19

Barcelona je zatražila odgodu naplate duga od 300 milijuna eura. Barcelonino financijsko poslovanje iznosi 601.8 milijuna eura u deficitu.

Zbilja me čudi da netko Bartomeuu i ostatku mafije nije prosviro lubanju.

antimadridista pet 22.1.2021 19:05
playjob kaže...
Barcelona je zatražila odgodu naplate duga od 300 milijuna eura. Barcelonino financijsko poslovanje iznosi 601.8 milijuna eura u deficitu.

Zbilja me čudi da netko Bartomeuu i ostatku mafije nije prosviro lubanju.

 Ne samo ovo, nego evo čitam da se klub izjasnio da Setienu ne žele isplatiti otprmeninu pod izlikom da je "nekompetentan i loš trener". Znači daš otkaz Valverdeu, baciš Setiena u vatru i daš mu ekipu koja je mrtva, potpišeš s njime ugovor i onda kad stvari krenu po krivu (divna li čuda), ne pridržavaš se tog ugovora koji si sam sklopio i ne isplatiš otpremninu treneru kojem se nisi udostojio ni službeno uručiti da je dobio otkaz nego je za to doznao iz novina.

 

A nekoć smo bili više od kluba...

Laporta će imati puno ruke posla kad dobije izbore. Ne samo zbog financijske situacije koja je katastrofa, nego će trebati vremena da klubu vrati ugled i dostojanstvo koje smo nekad imali.

Barcelonista čet 28.1.2021 02:24
antimadridista kaže...

Kad gledam ovog De Jonga počinjem vjerovati da može nešto i biti od ove ekipe i ovog kluba u skoroj budućnosti. Lik je igračina.

 

nije me dugo bilo...

 

no, hocu reci da sam siguran da idemo u dobrom pravcu. 

 

ter, araujo, de jong, pedri -to je kičma tima koja obecava jako puno. 

 

Pedri i Fati - ne mogu da vjerujem kako ta djeca zrelo djeluju... fudbal rijetko priredjuje takva iznenadjenja.

 

+ Dembele, Dest, Minguesa (koji zaista djeluje takođe izvanredno) pa i poneko od starijih, sto da ne...

 

Ukoliko dođe Laporta za predsjednika, i naprave par dobrih transfera... mislim da se za 2 3 godine mozemo boriti za sve trofeje u spaniji u evropi.

playjob ned 31.1.2021 12:03

Messijev ugovor.

555 milijuna eura kroz 4 godine.
138 milijuna eura fiksno po sezoni + bonusi.
115 milijuna eura obnova ugovora.
78 milijuna eura bonusa vjernosti.

Iskreno, Messi mi se ogadio.

x18x05x ned 31.1.2021 12:29
playjob kaže...
Messijev ugovor.

555 milijuna eura kroz 4 godine.
138 milijuna eura fiksno po sezoni + bonusi.
115 milijuna eura obnova ugovora.
78 milijuna eura bonusa vjernosti.

Iskreno, Messi mi se ogadio.

 Jasno mi je da su puno zaradili na njemu, al ove cifre ako su istinite, sramota za nogomet kao igru. Pretvorilo se sve u biznis, nogomet u drugom planu.

playjob ned 31.1.2021 12:47

Znam da su prije par godina govorili kako Messi ima 18 milijuna eura godišnju plaću, a CR u Realu 15 milijuna ili obratno... izgleda da su zaboravili jedinice između.

Bonus za lojalnost 80 milijuna eura. Đizs

Hexfire ned 31.1.2021 13:23

To su brutto iznosi pretpostavljam. Plus što bez informacije koliko točno Barca zaradi godišnje od Messija nema smisla išta komentirati.

Na kraju dana, ako želiš najboljeg svih vremena u momčadi moraš to platiti. Pa niste valjda mislili da Messi igra za minimalac.

The_K ned 31.1.2021 14:26
playjob kaže...
Messijev ugovor.

555 milijuna eura kroz 4 godine.
138 milijuna eura fiksno po sezoni + bonusi.
115 milijuna eura obnova ugovora.
78 milijuna eura bonusa vjernosti.

Iskreno, Messi mi se ogadio.

 Messi godisnje zaradi Barceloni bar 300milijuna godisnje, tu su reklame, sponzori, prodaja dresova, tv prava itd. Iz sezone 18/19 trecina prodanih dresova u Barceloni su od Messia. Nemojmo zaboraviti da la liga isto zaradi veliku lovu na Messiu jer oni isto se trude da Messi ostane u Barci. Covjek je zasluzio svaki novcic koji je zaradio u klubu, nas je najbolji igrac preko 10 godina i zadnjih par godina da njega nije bilo ne bi nista ni osvojili i nemojmo zaboraviti da nije on sam slagao taj odgovor potrebno je dvije strane da se dogovori i potpise ugovor. Bartemeu je potrosio 760milijuna eura na transfere i nije doveo nikog kvalitetnog za klub. Godinama imamo lose transfere i to nije neka novost to je vec stara cinjenina koju mi ovdje na forumu ponavljamo vec godinama.

Koliko znam inace se ne smiju javno dijeliti detalji ugovora tako da je vrlo moguce da ce Messi tuzit nekog zbog ovoga, ne znam tko je pustio informacije u javnost.

neampojma ned 31.1.2021 14:39
x18x05x kaže...
playjob kaže...
Messijev ugovor.

555 milijuna eura kroz 4 godine.
138 milijuna eura fiksno po sezoni + bonusi.
115 milijuna eura obnova ugovora.
78 milijuna eura bonusa vjernosti.

Iskreno, Messi mi se ogadio.

 Jasno mi je da su puno zaradili na njemu, al ove cifre ako su istinite, sramota za nogomet kao igru. Pretvorilo se sve u biznis, nogomet u drugom planu.

 

playjob kaže...
Znam da su prije par godina govorili kako Messi ima 18 milijuna eura godišnju plaću, a CR u Realu 15 milijuna ili obratno... izgleda da su zaboravili jedinice između.

Bonus za lojalnost 80 milijuna eura. Đizs

 vi kao da ste do jučer u špilji živili pa se čudite

antimadridista ned 31.1.2021 15:01
playjob kaže...
Messijev ugovor.

555 milijuna eura kroz 4 godine.
138 milijuna eura fiksno po sezoni + bonusi.
115 milijuna eura obnova ugovora.
78 milijuna eura bonusa vjernosti.

Iskreno, Messi mi se ogadio.

 Dvije stvari. Prvo, ovo su cifre prije poreza. Sad odbij otprilike pola i dobiješ ono što smo svi znali. Messi dobiva oko 60-70 milijuna eura po sezoni.

 

Drugo, Bartomeu je očito leakao Messijev ugovor u medije nebi li ga ogadio. Ovo je moralo doći od nekoga unutar kluba. Sramota je što se radi da bi se otjeralo Messija iz kluba i pokušalo ga se prikazati kao negativca. Da ne govorimo koliko Messi donosi novca u klub kroz marketing itd.

 Kriviti Messija za situaciju u klubu mogu samo naivni ljudi.

 Znači čovjeku se zabranilo da ode iz kluba prethodno ljeto da bi Bartomeu spasio svoju guzicu, Messi je odbio ići na sud jer ne želi ići protiv kluba kojeg voli. I sad mu se ovakve stvari rade kad je štakor Bartomeu popušio. Sramota smo postali.

 

Pogledajte slike ispod. Pametnom dosta. Novinar koji je leakao Messijev ugovor je neki Bartomeuov isprdak.

antimadridista ned 31.1.2021 15:44

Ma prilično je očito svima koji prate klub što se točno događa. Uprava kluba je svojim lošim poslovanjem dovela klub do ruba bankrota. I sad da bi spasili svoje guzice i "ponos", upiru prstom u najplaćenijeg igrača. A ugovor su mu dali oni, nitko im nije stavio pištolj na glavu. I dali su mu taj ugovor jer znaju što znači imati Messija u klubu. Što donosi na terenu i van terena. Ali sad kad svi znaju da smo pred bankrotom zbog načina na koji su vodili klub, pokušava se na sve načine prikriti njihova krivica.

 

Messi već priprema tužbu prema novinama i tražu način da uključi i Bartomeua u tužbu. Kakva poezija bi bila da Bartomeu završi u zatvoru zbog Messija.

x18x05x ned 31.1.2021 16:26
neampojma kaže...
x18x05x kaže...
playjob kaže...
Messijev ugovor.

555 milijuna eura kroz 4 godine.
138 milijuna eura fiksno po sezoni + bonusi.
115 milijuna eura obnova ugovora.
78 milijuna eura bonusa vjernosti.

Iskreno, Messi mi se ogadio.

 Jasno mi je da su puno zaradili na njemu, al ove cifre ako su istinite, sramota za nogomet kao igru. Pretvorilo se sve u biznis, nogomet u drugom planu.

 

playjob kaže...
Znam da su prije par godina govorili kako Messi ima 18 milijuna eura godišnju plaću, a CR u Realu 15 milijuna ili obratno... izgleda da su zaboravili jedinice između.

Bonus za lojalnost 80 milijuna eura. Đizs

 vi kao da ste do jučer u špilji živili pa se čudite

 Realno nitko ne zaslužuje te novce, sad imamo situaciju da klub ode u bankrot. Što je vrlo realna situacija s obzirom na Covid. Eto ti špilje pa se čudi.

antimadridista ned 31.1.2021 16:31
x18x05x kaže...
neampojma kaže...
x18x05x kaže...
playjob kaže...
Messijev ugovor.

555 milijuna eura kroz 4 godine.
138 milijuna eura fiksno po sezoni + bonusi.
115 milijuna eura obnova ugovora.
78 milijuna eura bonusa vjernosti.

Iskreno, Messi mi se ogadio.

 Jasno mi je da su puno zaradili na njemu, al ove cifre ako su istinite, sramota za nogomet kao igru. Pretvorilo se sve u biznis, nogomet u drugom planu.

 

playjob kaže...
Znam da su prije par godina govorili kako Messi ima 18 milijuna eura godišnju plaću, a CR u Realu 15 milijuna ili obratno... izgleda da su zaboravili jedinice između.

Bonus za lojalnost 80 milijuna eura. Đizs

 vi kao da ste do jučer u špilji živili pa se čudite

 Realno nitko ne zaslužuje te novce, sad imamo situaciju da klub ode u bankrot. Što je vrlo realna situacija s obzirom na Covid. Eto ti špilje pa se čudi.

 A ti misliš da klub ide u bankrot zbog Messija ili zbog covida? Svatko normalan zna koliko Messi donosi love klubu. Lako je pričati o njegovoj plaći, a ne gledati drugu stranu medalje. Koliko klub marketinški zaradi na Messijevu imenu? Sad je pandemija pa nema publike, ali ako Messi ode iz kluba, jesi razmislio koliko manje ljudi će dolaziti na utakmice kluba kad je klub u ovakvom rasulu?

 

Messi je toliko toga napravio za klub, sad ga bacati pod autobus zato što je potpisao ugovor koji mu je klub ponudio je nisko da niže ne može biti.

neampojma ned 31.1.2021 16:39
x18x05x kaže...
neampojma kaže...
x18x05x kaže...
playjob kaže...
Messijev ugovor.

555 milijuna eura kroz 4 godine.
138 milijuna eura fiksno po sezoni + bonusi.
115 milijuna eura obnova ugovora.
78 milijuna eura bonusa vjernosti.

Iskreno, Messi mi se ogadio.

 Jasno mi je da su puno zaradili na njemu, al ove cifre ako su istinite, sramota za nogomet kao igru. Pretvorilo se sve u biznis, nogomet u drugom planu.

 

playjob kaže...
Znam da su prije par godina govorili kako Messi ima 18 milijuna eura godišnju plaću, a CR u Realu 15 milijuna ili obratno... izgleda da su zaboravili jedinice između.

Bonus za lojalnost 80 milijuna eura. Đizs

 vi kao da ste do jučer u špilji živili pa se čudite

 Realno nitko ne zaslužuje te novce, sad imamo situaciju da klub ode u bankrot. Što je vrlo realna situacija s obzirom na Covid. Eto ti špilje pa se čudi.

 Messi je trebao uzeti manje love jer ti misliš da nitko ne zaslužuje te pare, a covid je došao 2017, daj vrati se u špilju i čudi se dalje