Mitch sri 21.10.2020 15:08
neampojma kaže...
Mitch kaže...
Ja stvarno ne znam tko je mislio da je Pjanic dobar transfer. Rade bi da su samo prodali Arthura i ne doveli nikog

samo biznis 
https://www.index.hr/sport/clanak/iza-transfera-pjanica-u-barcelonu-stoji-caka-koja-rusi-uefu/2194149.aspx

 Pa da jasna mi je amortizacija za FFP, ali moglo se i utrpat Arthura za 40 mil Evertonu ili za 60 u paketu s Rafinhom. Na knjigama je to onda cistih 20-40 mil. Juventus je bitno bolje prosao ovako, jer u clanku opet zaboravljaju spomenut da se vodi racuna o potrosnji na Pjanica.

BeLLicus sri 21.10.2020 22:37

Prekrasno je gledati Bayernovu igru. Trenutno su 3 raznine iznad ostalih po kvaliteti. Kad jedan Atletiko koji cijele sezone u la ligi dobije manje od 1 gola po utakmici a za sada je vec popio 4 sve je jasno...

 

Što se tiče Messija igra katastrofalno. Bljesne na par trenutaka ali sve u svemu šetnjica terenom bez neke prevelike volje i želje. 2 gola ove sezone i to iz 2 penala. Djeluje mi totalno izgubljeno na terenu sa previše izgubljenih lopti. Još je početak sezone ali jako čudno mi to sve izgleda za čovijeka koji sudjeluje u prosijeku kod 50 golova Barcelone po sezoni što golovi sto asistencije. Kao da je glavom van terena totalno.

Mitch čet 22.10.2020 00:07
BeLLicus kaže...

Prekrasno je gledati Bayernovu igru. Trenutno su 3 raznine iznad ostalih po kvaliteti. Kad jedan Atletiko koji cijele sezone u la ligi dobije manje od 1 gola po utakmici a za sada je vec popio 4 sve je jasno...

 

Što se tiče Messija igra katastrofalno. Bljesne na par trenutaka ali sve u svemu šetnjica terenom bez neke prevelike volje i želje. 2 gola ove sezone i to iz 2 penala. Djeluje mi totalno izgubljeno na terenu sa previše izgubljenih lopti. Još je početak sezone ali jako čudno mi to sve izgleda za čovijeka koji sudjeluje u prosijeku kod 50 golova Barcelone po sezoni što golovi sto asistencije. Kao da je glavom van terena totalno.

 A sta bi trebao? Nakon toliko godina pokazivanja zelje za igrom, logicno da sad kad su mu stopirali odlazak i okrenuli leda nece igrat. Barca nema sanse uzet LP i jedva ima sanse za Primeru. Ima 6 zlatnih lopti...i zeli samo trofej LP, a u Barci je to nerealno ocekivanje.

 

Da je uprava normalna, pustili bi ga za neku lovu sad na zimu.

BeLLicus čet 22.10.2020 00:29
Mitch kaže...
BeLLicus kaže...

Prekrasno je gledati Bayernovu igru. Trenutno su 3 raznine iznad ostalih po kvaliteti. Kad jedan Atletiko koji cijele sezone u la ligi dobije manje od 1 gola po utakmici a za sada je vec popio 4 sve je jasno...

 

Što se tiče Messija igra katastrofalno. Bljesne na par trenutaka ali sve u svemu šetnjica terenom bez neke prevelike volje i želje. 2 gola ove sezone i to iz 2 penala. Djeluje mi totalno izgubljeno na terenu sa previše izgubljenih lopti. Još je početak sezone ali jako čudno mi to sve izgleda za čovijeka koji sudjeluje u prosijeku kod 50 golova Barcelone po sezoni što golovi sto asistencije. Kao da je glavom van terena totalno.

 A sta bi trebao? Nakon toliko godina pokazivanja zelje za igrom, logicno da sad kad su mu stopirali odlazak i okrenuli leda nece igrat. Barca nema sanse uzet LP i jedva ima sanse za Primeru. Ima 6 zlatnih lopti...i zeli samo trofej LP, a u Barci je to nerealno ocekivanje.

 

Da je uprava normalna, pustili bi ga za neku lovu sad na zimu.

 Badave i da ode na zimu u drugi klub nema pravo nastupa u LP ove sezone premda je nastupio za Barcu tako da je malo vjerovatno da će otići na zimu. 

Mitch čet 22.10.2020 00:35
BeLLicus kaže...
Mitch kaže...
BeLLicus kaže...

Prekrasno je gledati Bayernovu igru. Trenutno su 3 raznine iznad ostalih po kvaliteti. Kad jedan Atletiko koji cijele sezone u la ligi dobije manje od 1 gola po utakmici a za sada je vec popio 4 sve je jasno...

 

Što se tiče Messija igra katastrofalno. Bljesne na par trenutaka ali sve u svemu šetnjica terenom bez neke prevelike volje i želje. 2 gola ove sezone i to iz 2 penala. Djeluje mi totalno izgubljeno na terenu sa previše izgubljenih lopti. Još je početak sezone ali jako čudno mi to sve izgleda za čovijeka koji sudjeluje u prosijeku kod 50 golova Barcelone po sezoni što golovi sto asistencije. Kao da je glavom van terena totalno.

 A sta bi trebao? Nakon toliko godina pokazivanja zelje za igrom, logicno da sad kad su mu stopirali odlazak i okrenuli leda nece igrat. Barca nema sanse uzet LP i jedva ima sanse za Primeru. Ima 6 zlatnih lopti...i zeli samo trofej LP, a u Barci je to nerealno ocekivanje.

 

Da je uprava normalna, pustili bi ga za neku lovu sad na zimu.

 Badave i da ode na zimu u drugi klub nema pravo nastupa u LP ove sezone premda je nastupio za Barcu tako da je malo vjerovatno da će otići na zimu. 

Netocno, pravila su se promijenila. Osim 5 zamjena, January signings mogu igrat u knockout fazi LP i EL. 

 

https://bleacherreport.com/articles/2766796-uefa-to-relax-champions-league-player-registration-rules-from-next-season

x18x05x sub 24.10.2020 16:17
neampojma kaže...
x18x05x kaže...

Utakmice bez navijača nisu utakmice, kao da gledam trening. Ovaj Clasico preskačem.

 šta inaće pratiš publiku na tribinama dok traje utakmica? 

 Dosta glup komentar. Publika je jako bitna za cijeli dojam gledanja utakmice.

neampojma sub 24.10.2020 17:10
x18x05x kaže...
neampojma kaže...
x18x05x kaže...

Utakmice bez navijača nisu utakmice, kao da gledam trening. Ovaj Clasico preskačem.

 šta inaće pratiš publiku na tribinama dok traje utakmica? 

 Dosta glup komentar. Publika je jako bitna za cijeli dojam gledanja utakmice.

 ispričavam se, stvarno nisam znao da ljudi prate publiku za vrijeme tekme 😂😂

x18x05x sub 24.10.2020 17:24
Dr.Feel kaže...

Tekma je baš odlična, stalno prilike s obje strane. Pačeniče iznad, gledaj bez obzira na publiku, nećeš požaliti!

 Neki su dosta ograničeni, jeb ga. Teško je to objasnit paćenjicima da kažem tvojim riječnikom.

Barcelonista sub 24.10.2020 18:00

nemam nista nista  da Real ovako dobija utakmice. ako je vec vec ceno da dobiju, neka im bude. Sudijska skalamerija ce se nastavit. u momentu kad nisu centra mogli preci, dobiju penal. e pa lijepo.

neampojma sub 24.10.2020 18:09
x18x05x kaže...
Dr.Feel kaže...

Tekma je baš odlična, stalno prilike s obje strane. Pačeniče iznad, gledaj bez obzira na publiku, nećeš požaliti!

 Neki su dosta ograničeni, jeb ga. Teško je to objasnit paćenjicima da kažem tvojim riječnikom.

 jedva čekam da se publika vrati da vidim kako je to pratit ih za vrijeme tekme 😂