barcafan12 pon 28.9.2020 14:30

Gledam baš jučer City-Leicester, Garcia kriv za 3 gola od 5, loše se postavlja, loše procjene, nije nešto ni visok,fizički isto prosjek. Sve u svemu ne vidim gs baš kao igrača za Barcu, imamo već takvih u klubu, pa i boljih (Araujo, Todibo). Ako se već mora dovesti stoper Upamecano mora bit prvi ili drugi pick, jest da je skuplji ali je zvijer, jede sve pred sobom, idealno bi bilo dati im Umtitija+ nešto novca, ionako Umtiti ostaje za sad jer je Lyon odustao od njega. 

cvaja997 pon 28.9.2020 14:35

Ja jedva čekam Atletico-Barca tekmu. Suki je ljut, mislim da mu se probudio inat. Ndam se da ga neće pustit. Ova sezona bi mogla bit jedna od boljih u primeri. Za gledatelje.

BeLLicus pon 28.9.2020 14:45
antimadridista kaže...
x18x05x kaže...
antimadridista kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Gdje je Antimadridista da obrani Busqetsa?

 

Jedva cekam dan kad ovaj panj bude grijao klupu.

 Ti zbilja imaš problema sa mozgom izgleda. Nikad nisam rekao da Busquets nije doživio pad u igri. Samo sam rekao da je najbolji zadnji vezni u POVIJESTI KLUBA i zaslužuje malo vise poštovanja. Ali ti izgleda imaš 13 godina pa nisi ni doživio njegove najbolje trenutke. Tebi je Messi smeće, Busquets panj... da ne nabrajam dalje. Kakvi bi vi bili prema Barcinim igračina da ste pratili klub u ranim 2000-ima kad je svaki osvojeni trofej bio premija?

 Večeras je očajan a na klupi sjede bolji igrači. 

 Na klupi ne sjedi niti jedan zadnji vezni

 Pjanić moze savrseno odigrati zadnjeg veznog, nisam ga jednom gledao na toj poziciji. Čak mu i na profilu stoji da je defensive midfield :)

Boixus Nois PS pon 28.9.2020 19:19
antimadridista kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ja hocu reci da on ne zasluzuje igrati u prvoj postavi godinama unazad. A to sto je on bio najboljli prije 10 godina, to sada moze objesiti macku o rep. 

 

Puno ga se uzdize a sa igracem tipa Partey,Kante ili Fabinho bi sredina dozivjela revoluciju.

 Puno ga se uzdiže? Tko ga uzdiže? Većina nogometnih fanova ga nisu poštovali ni u najboljom danima, kamoli danas. Jedan je od najpodcijenjenijih igrača ikad uopće.

 Ajde priznaj da lik ne smije igrati u prvih 11 i tjt.

lithiumion sri 30.9.2020 10:42

Vi koji pljujete po Griezmannu, očito nikad nogomet niste igrali. Jedini igrač od napadačkog trojca koji igra i defenzivno, trči, radi za razliku od Fatija i Messija koji apsolutno nisu ništa defenzivno uradili u toku tekme.

Također, netko je napisao Messi iznad prosječan. Bože dragi, jesmo li gledali istu utakmicu? Pa Messi uz Busquetsa najlošiji na terenu, previše izgubljenih lopti, loši pasevi, u jednom trenutku je imao 1/5 uspješnih driblinga + imao je 2-3 zicera koja inače bi spakovao bez problema, sad ih je fulao.
Nadam se da će se dići u formi jer s ovakvom postavi gdje je Coutinho glavi playmaker u timu igramo puno fluidnije i brže, a Messi tu može profitirati kao golgeter. Nema više dosadnih i beskonačnih paseva bez ideje prema naprijed.
Također, Pjanić koji otkako je u Italiju otišao igra klasičnog zadnjeg veznog. Znači 7-8 sezona već, ne vidim zašto ne bi mogao u Barceloni igrati zadnjeg veznog.
Čak i kad je ušao posljednjih 10ak min igre je imao 2-3 oduzete lopte blizu našeg šesnaesterca.

De Jong se previše poigrava s loptom na našoj polovici, i to me užasno smeta. Jači protivnik bi to znao iskoristiti.

Sve u svemu, mogla bi biti ovo solidna sezona, još koja stvar da se poklopi i bit će to dobro.

antimadridista čet 1.10.2020 13:43
lithiumion kaže...
Brz, agilan, ofenzivno solidan. Defenzivno li-la, ali mlad je, stigne još napredovati.

Po meni sličan tip igrača kao Semedo.

 Moram biti iskren i reći da nikad nisam gledao Desta. Ali nedaj Bože da je ni blizu Semeda jer ću se propucati ako opet budem gledao desnog bočnog bez mozga.

Znam da nas je Dani Alves razmazio i da takvog igrača na toj poziciji nećemo više nikad imati. Ali Semedo je bio čisti prosjek od igrača. Wolverhampton gdje je otišao je taman klub za njega.

BeLLicus čet 1.10.2020 18:31
antimadridista kaže...

Izvukli Juventus, Dinamo Kiev i Ferencvaros u grupnoj fazi LP

 Dobro pa je Dinamo ispao bilo bi tužno da Messi i Ronaldo dolaze u Zagreb a ne možeš na utakmicu.

Boixus Nois PS čet 1.10.2020 21:21
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...

Izvukli Juventus, Dinamo Kiev i Ferencvaros u grupnoj fazi LP

 Dobro pa je Dinamo ispao bilo bi tužno da Messi i Ronaldo dolaze u Zagreb a ne možeš na utakmicu.

 Dok se grupe razigraju 2021 bi i moglo biti gledateljla

Mitch čet 1.10.2020 22:18

Hebote Lenglet i sve u krc.

Imas takva tehnicki potkovana imena naprijed, a takve debile iza...kao da vozis Ferrari a ubacis 1.4 dizel unutra.

Da nije Bartomeua i ovog minusa, ovi novci od Semeda i sl. prosjecnih igraca na odlasku su mogli dovesti Upamecana.

antimadridista čet 1.10.2020 22:21

Lenglet je odličan u dodavanjima prema naprijed, prošlu utakmicu je praktički on kreirao dva gola. Ali defanzivno ima puno grešaka. Kad bi bio malo koncentriraniji, bio bi jedan od najboljih stopera na svijetu. 

Boixus Nois PS čet 1.10.2020 22:26

Nije prvi put da glupo dobija crvene kartone. Prosle godine je dobio mislim 2 crvena kartona , usrao utakmicu protiv Espanoyla. 

 

Vidi se da nam treba desni bek i stoper.

 

Messi katastrofa, vidi se da mu ne odgovara kad ne idu sve lopte na njega.

x18x05x čet 1.10.2020 22:30
Boixus Nois PS kaže...

Nije prvi put da glupo dobija crvene kartone. Prosle godine je dobio mislim 2 crvena kartona , usrao utakmicu protiv Espanoyla. 

 

Vidi se da nam treba desni bek i stoper.

 

Messi katastrofa, vidi se da mu ne odgovara kad ne idu sve lopte na njega.

 Navikao da bude glavni, sad kad nije i kad igra ne ovisi o njemu mora se više trudit. Ima previše netočni pasova, možda malo više volje još..

antimadridista čet 1.10.2020 22:37

Ili se možda cijela ekipa još navikava na novi sistem rada. Ovo je treći trener u pola godine... Jbt što jedva čekate razapeti neke od najvažnijih igrača na križ. Nedaj Bože da Messi jednom krivo nogom pomakne, odmah paljba. 

Boixus Nois PS čet 1.10.2020 22:43
antimadridista kaže...

Ili se možda cijela ekipa još navikava na novi sistem rada. Ovo je treći trener u pola godine... Jbt što jedva čekate razapeti neke od najvažnijih igrača na križ. Nedaj Bože da Messi jednom krivo nogom pomakne, odmah paljba. 

 Cinjenica 

x18x05x čet 1.10.2020 22:57
antimadridista kaže...

Ili se možda cijela ekipa još navikava na novi sistem rada. Ovo je treći trener u pola godine... Jbt što jedva čekate razapeti neke od najvažnijih igrača na križ. Nedaj Bože da Messi jednom krivo nogom pomakne, odmah paljba. 

 Kao nije bio igrač manje u prvom poluvremenu? Kada se neki drugi igrač kudi onda je to ok, kad je Messi onda se to ne smije. Fakat si dosadan više.