KingNothing pon 27.7.2020 22:53

Citam o ovom cirkusu sto Arthur radi i moram priznat da mi je drago sto ga je klub ipak prodao. Decko ima ogroman talent, ali u 2 sezone provedene u Barci nije bas puno pokazao.  

Vise se pisalo o njegovom partijanju nego o kvaliteti igre. Neymar je barem imao pokrice a svoje "brazilsko" ponasanje.

barcafan12 sub 1.8.2020 13:14
antimadridista kaže...

Službeno gostujući. Ovo se kupuje odmah.

 Meni osobno možda i najljepši dres u posljednjih nekoliko godima... Bogami i mene nešto prst svrbi da ga naručim 

antimadridista pet 7.8.2020 00:51

Pep izjavio da Eric Garcia neće produžiti sa Cityem iako su učinili sve da ga probaju zadržati. Katalonski mediji navode da Garcia hoće natrag u Barcu. Logična kupovina, treba se riješiti Umtitija i dovesti Garciu.

BeLLicus pet 7.8.2020 01:01
antimadridista kaže...

Pep izjavio da Eric Garcia neće produžiti sa Cityem iako su učinili sve da ga probaju zadržati. Katalonski mediji navode da Garcia hoće natrag u Barcu. Logična kupovina, treba se riješiti Umtitija i dovesti Garciu.

 Treba dovesti De Bruyna,Sterlinga,Mbappea prave igrače prema naprijed.

antimadridista pet 7.8.2020 01:06
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...

Pep izjavio da Eric Garcia neće produžiti sa Cityem iako su učinili sve da ga probaju zadržati. Katalonski mediji navode da Garcia hoće natrag u Barcu. Logična kupovina, treba se riješiti Umtitija i dovesti Garciu.

 Treba dovesti De Bruyna,Sterlinga,Mbappea prave igrače prema naprijed.

 Da, ali bome i obrana je katastrofa.  Ove sezone smo izgledali komično u obrani. Umtiti je apsolutno propao kao igrač i treba ga se riješiti a Garcia je mlad igrač, prošao La Masiju i ima kvalitetu. Gledao sam ga u nekoliko utakmica ove sezone i stvarno je briljirao. Protiv Liverpoola nedavno je odigrao vrhunski.

antimadridista pet 7.8.2020 01:24
matrix777 kaže...

Sancho je otpao. Što se još može očekivati?

 Ništa veliko ako se klub ne riješi nekih starosjedioca, ogromna lova odlazi na plaće a nekim igračima se ne ide nigdje. Klub nema para.

 

Umtiti ima 12 milijuna eura godišnje i neće ide, a propao igrač. Lova kapa na račun a on ne igra. Rakitić isto ne želi otići i dobro mu je, a nitko ga ne želi ni kupiti. Suarez se valjda misli umiroviti u Barci. Dok god je takva situacija i klub se vodi na taj način, para za velika pojačanja neće biti.

barcafan12 pet 7.8.2020 15:06
antimadridista kaže...

 Ništa veliko ako se klub ne riješi nekih starosjedioca, ogromna lova odlazi na plaće a nekim igračima se ne ide nigdje. Klub nema para.

 

Umtiti ima 12 milijuna eura godišnje i neće ide, a propao igrač. Lova kapa na račun a on ne igra. Rakitić isto ne želi otići i dobro mu je, a nitko ga ne želi ni kupiti. Suarez se valjda misli umiroviti u Barci. Dok god je takva situacija i klub se vodi na taj način, para za velika pojačanja neće biti.

 Istina, a opet s druge strane koga god i kupe u zadnje vrijeme je promašaj, a nije da nisu davali velike novce.. Poanta priče da imamo najgoru upravu što se tiče prodaje/kupovine igrača i to svi iskorištavaju na max... Baš me zanima koliko bi koštao jedan Werner da je Barca išla po njega, pa minimalno duplo od onog koliko ga je Chelsea platio. 

Mitch pet 7.8.2020 15:38

Pa nije to samo do uprave. Svatko ce uzet novce Barci zato sto rijetko koji igrac pase i rijetko kojeg igraca targetiraju.

Chelsea moze pivotirat 10x oko napadaca, Barca bas i ne. I zato placaju manje, kao i zato sto je trzisno manji klub.

antimadridista pet 7.8.2020 16:21
Mitch kaže...
Pa nije to samo do uprave. Svatko ce uzet novce Barci zato sto rijetko koji igrac pase i rijetko kojeg igraca targetiraju.

Chelsea moze pivotirat 10x oko napadaca, Barca bas i ne. I zato placaju manje, kao i zato sto je trzisno manji klub.

 Nije problem kupovina. Kad god smo mi htjeli neko veliko pojacanje, dobili smo ga. Coutinho, Griezmann itd. Druga je stvar što su se pokazali kao promašaji.

 

Problem je u nečemu drugome. A to je da klub dopušta svojim igračima da rade što hoće. Ne može se dogoditi da jedan Umtiti na 12 milijuna eura godišnje sjedi na klupi i neće da ide iz kluba kao propao igrač. Ne moze se dogoditi da ti kostur ekipe ima preko 31-32 godine svaki i da se nista ne poduzima. To je do uprave. A u tome je i najveći problem u klubu trenutno. Kao klub daleko najviše trošimo na plaće igrača. A pola od tih na ogromnoj plaći niti ne doprinosi ekipi u nikakvom smislu. 

Hexfire pet 7.8.2020 18:04
antimadridista kaže...

 Nije problem kupovina. Kad god smo mi htjeli neko veliko pojacanje, dobili smo ga. Coutinho, Griezmann itd. Druga je stvar što su se pokazali kao promašaji.

 

Problem je u nečemu drugome. A to je da klub dopušta svojim igračima da rade što hoće. Ne može se dogoditi da jedan Umtiti na 12 milijuna eura godišnje sjedi na klupi i neće da ide iz kluba kao propao igrač. Ne moze se dogoditi da ti kostur ekipe ima preko 31-32 godine svaki i da se nista ne poduzima. To je do uprave. A u tome je i najveći problem u klubu trenutno. Kao klub daleko najviše trošimo na plaće igrača. A pola od tih na ogromnoj plaći niti ne doprinosi ekipi u nikakvom smislu. 

 A što točno bi trebali? Čovjek je pod ugovorom, ne mogu ga samo tako otjerati i ne snositi nikakve posljedice. A nije ni on glup da ode samo tako ako si ne može osigurati barem približnu plaću. Što je u trenutnoj situaciji dosta teško za očekivati. Kao što mi imamo situaciju s Baleom. 

antimadridista pet 7.8.2020 18:42
Hexfire kaže...
antimadridista kaže...

 Nije problem kupovina. Kad god smo mi htjeli neko veliko pojacanje, dobili smo ga. Coutinho, Griezmann itd. Druga je stvar što su se pokazali kao promašaji.

 

Problem je u nečemu drugome. A to je da klub dopušta svojim igračima da rade što hoće. Ne može se dogoditi da jedan Umtiti na 12 milijuna eura godišnje sjedi na klupi i neće da ide iz kluba kao propao igrač. Ne moze se dogoditi da ti kostur ekipe ima preko 31-32 godine svaki i da se nista ne poduzima. To je do uprave. A u tome je i najveći problem u klubu trenutno. Kao klub daleko najviše trošimo na plaće igrača. A pola od tih na ogromnoj plaći niti ne doprinosi ekipi u nikakvom smislu. 

 A što točno bi trebali? Čovjek je pod ugovorom, ne mogu ga samo tako otjerati i ne snositi nikakve posljedice. A nije ni on glup da ode samo tako ako si ne može osigurati barem približnu plaću. Što je u trenutnoj situaciji dosta teško za očekivati. Kao što mi imamo situaciju s Baleom. 

 Pa nije se Umtitiju ni trebalo davati toliko para. Ok, jasno je da je u to vrijeme kad je potpisivao novi ugovor igrao dobro ali je tada odigrao samo jednu sezonu na tom nivou. I isto tako se znalo da je i prije imao problema sa ozljedama. Tolike pare za stopera koji je odigrao jednu top sezonu.

 

Jasno mi je kad tolike pare daš Messiju, Suarezu, Busquetsu koji imaju desrtljeće vrhunskog nogometa iza sebe. Ali Umtitiju nikako. I sad se jednom Ter Stegenu jedva nalaze pare za novi ugovor.

antimadridista pet 7.8.2020 23:19

Gledam sad City. Kako su uigrana ekipa, lete po terenu. Može se pričati da su utukli puno para u ekipu, ali bogami igraju dobro i Pep je to posložio. Mi smo isto potrošili slične pare pa igramo za k*rac. City ima presing koji je čudo. Nebi volio da ih sretnemo sad u LP sa ovom starom ekipom. Možemo ih pobijediti jedino na individualnu kvalitetu Messija.

x18x05x sub 8.8.2020 13:24
Del_Boy97 kaže...
thekeyofdestiny13 kaže...

Lijepa noć za navijače Barce!

 i onda mi danas spektakularno ispadnemo pa svi zaborave na real i juve

 Vjv velika većina navijača to i očekuje. Bolje sad ispasti nego se kasnije blamirati protiv jači ekipa.

antimadridista sub 8.8.2020 21:50
Vladitor kaže...

Proć će vas bayern ko plitak potok

 Neka, najvažnije da Casemiro i Modrić jos uvijek trče u krug pokušavajući uzeti loptu Cityu. Varane jadan na hitnoj završio, loše mu došlo.

barcafan12 sub 8.8.2020 21:56

Ova obrana je spremna shebati ovu prednost, bez obzira na rezultat meni ovo ne izgleda uvjerljivo, nije ni loše da ne serem previše, ali mislim da protiv Bayerna ne bude to dovoljno

BeLLicus sub 8.8.2020 22:08

Ma pretezak put je do osvajanja titule LP. Bayern pa vjv City a PSG tamo ima laksi put na drugoj strani a uz Neymara i Mbapea mogu lako do finala. Ugl ne vjerujem da sa ovom ekipom Barca moze do titule...

antimadridista sub 8.8.2020 22:27
BeLLicus kaže...

Nevjerovatno kako je Barca napaljena na LP totalno druga ekipa naspram one sprdnje u la ligi.

 Pa ne znam, ja ne vidim nikakve razlike u igri. Igramo sporo i predvidivo. Da nije Messija lako moguće da bi ispali već danas.