BeLLicus pet 3.7.2020 01:11

Pogledao Citya i Liverpoola... Ajme kako City igra. Ala Barcelona 2009-2011... Koja brzina u transformaciji iz obrane u napad. Ovaj Sterling pa takog igrača treba dovesti lik je zvjer. De Bruyne brutalan, Barcelona nema nikakve šanse kraj Citya i Bayerna doslovno 2 koplja iznad. 

antimadridista pet 3.7.2020 01:21
BeLLicus kaže...

Pogledao Citya i Liverpoola... Ajme kako City igra. Ala Barcelona 2009-2011... Koja brzina u transformaciji iz napada u obranu. Ovaj Sterling pa takog igrača treba dovesti lik je zvjer. De Bruyne brutalan, Barcelona nema nikakve šanse kraj Citya i Bayerna doslovno 2 koplja iznad. 

 Zato sam i napisao da je bolje da ispadnemo odmah protiv Napolija nego se osramotiti kasnije. Znam da zvuči čudno ali je istina.

Mi bi na City ili Bayern bez jednog krila u ekipi i sa 8 igrača u prvih 11 koji imaju preko 30 godina. Pojeli bi nas presingom. 

x18x05x pet 3.7.2020 16:44

Ova sezona je propala još od starta, kad nikog nisu mogli pobjediti u gostima. 

Čekat slijedeću, nadati se da bude došao Xavi i nova uprava. Nemože biti gore od ovog.

The_K pet 3.7.2020 17:12

Uprava ostaje jos jednu sezonu do 30.6.2021. Zao mi je Messia sto ce izgubiti jos jednu godinu i sto ce opet morati prozivljavati dramu jos jednu godinu zbog uprave. Nadam se da nam nece otici igraci poput Ter Stegena, Fatija, De Jonga i Puiga zbog svog ovog cirkusa.

x18x05x pet 3.7.2020 17:18
The_K kaže...

Uprava ostaje jos jednu sezonu do 30.6.2021. Zao mi je Messia sto ce izgubiti jos jednu godinu i sto ce opet morati prozivljavati dramu jos jednu godinu zbog uprave. Nadam se da nam nece otici igraci poput Ter Stegena, Fatija, De Jonga i Puiga zbog svog ovog cirkusa.

 Sad kad izgube još dva trofeja, misliš da bude uprava ostala?

Barcelonista pet 3.7.2020 19:19
Boixus Nois PS kaže...

Ljudi u Barci je totalni kaos. Mediji to prikrivaju ali procuri i dalje nesto. Messi je nesretan i hove otici ako Bartomeu i njegova ekipa budu na celu.

 

Pogledajte kako ne sljive Setiena ni 2 posto.

 

Dosta toga je trulo , prvo od uprave pa do svlacionice.

https://www.youtube.com/watch?v=EtZxvMcSwDg

 Sarabia je dijete za jednog Kloppa. Kad bi on preuzeo Barcu, treci trening bi izbila tuča, policija bi morala intervenisati.

antimadridista sub 4.7.2020 02:09

Sane je bio na prodaju i nismo ga ni pokušali dovesti iako bi nam jedno takvo krilo sjelo ko budali šamar. Ali bez brige, sad će Bartomeu tražiti još kojeg igrača od 150 milijuna koji igra polušpicu kao i Messi i svi ćemo se čuditi što stvari ne funkcioniraju.

 

Ter Stegen još uvijek nije dogovorio novi ugovor i ne zna se što će biti s njim. Stiže trampa Ter Stegen - Buffon za balansiranje financija i računa 

LeskiRM ned 5.7.2020 17:36

Taj isti igrac Athletica koji je bil nagažen je u zaleđu dakle, eventualno karton Ramosu za start, ali penal nemoguć. Doduše, Barceloni su se sudili penali dok lopta nije još bila izvedena iz kornera pa ne treba previše očekivati od ovakvih znalaca

Barcelonista ned 5.7.2020 18:25
LeskiRM kaže...
Taj isti igrac Athletica koji je bil nagažen je u zaleđu dakle, eventualno karton Ramosu za start, ali penal nemoguć. Doduše, Barceloni su se sudili penali dok lopta nije još bila izvedena iz kornera pa ne treba previše očekivati od ovakvih znalaca

 kakvo bolan zaledje. to je incident koji nema veze sa zaledjem. lopta uopce nije bila tu al je prekrsaj jer ga je nagazio i cist je penal.

 

sta uopce hoces da kazes sa tim: svejedno sta se radi samo nek je u ofsajdu i neka problema?

antimadridista ned 5.7.2020 18:50

Čitam komentare online i ne vjerujem. La Liga odjednom postala mjerilo svega i to baš ove godine. Barca uzme ligu 10 puta u 12-13 godina, ali onda su to male utakmice i samo Liga Prvaka je važna. Svaka sezona Barce bez trofeja se ismijava godinama dok Real može ladno kao prošle sezone proći bez trofeja i nitko ni ne trepne. 

 

E sad, jel to dvoličnost ili mozda pokazatelj što se od koga očekuje i tko je obilježio zadnje desetljeće nogometa?

Barcelonista ned 5.7.2020 18:56
antimadridista kaže...

Čitam komentare online i ne vjerujem. La Liga odjednom postala mjerilo svega i to baš ove godine. Barca uzme ligu 10 puta u 12-13 godina, ali onda su to male utakmice i samo Liga Prvaka je važna. Svaka sezona Barce bez trofeja se ismijava godinama dok Real može ladno kao prošle sezone proći bez trofeja i nitko ni ne trepne. 

 

E sad, jel to dvoličnost ili mozda pokazatelj što se od koga očekuje i tko je obilježio zadnje desetljeće nogometa?

 slazem se. al, uprkos losim rezultatima, protivnici nisu bili nista bolji i trebali smo je i ove godine osvojiti.

LeskiRM ned 5.7.2020 18:59

Treba provjeriti ako je tom igracu bila upucena lopta. Ako je, a on je u zaleđu pa ga Ramos gazi, ne može biti penal. Nisam siguran ako je lopta bila upućena Garciji. Ako nije, onda bi trebao biti penal da.

antimadridista ned 5.7.2020 19:04

Ja se neću pretvarati da Real nije zaslužio ligu ove godine. Rasprava o sucima me ne zanima previše, ako makneš sve sa sucima oni su jednostavno imali više od igre nego Barca jer imaju širu klupu. Mada su obje ekipe daleko od onoga što su bile prije par godina.

 

E sad, volio bi da su ljudi objektivni i da naslov u La Ligi isto vrijedi i za jedne i za druge. A ne kad ga Barca osvoji onda se omalovažava i priča se da su male utakmice i slično. Samo zato jer su ljudi naviknuti da mi osvajamo ligu u zadnjih 10 godina.

barcafan12 ned 5.7.2020 22:32

Nadam se da je ovo zadnja sezona da gledamo tandem Pique-Lenglet.. Fkt su smiješno očajni, igra čak i dobra u odnosu na prošle utakmice, falio nam je Suarezov ubojiti instinkt za gol... 

antimadridista ned 5.7.2020 23:00

Usporedite kretanje Griezmanna danas sa prijašnjim utakmicama i koliko se danas nalazi u boljim pozicijama. Sad jeli to do lošeg protivnika ili mu se polako nalazi prava uloga u igri, to ne znam. Nadam se da je ovo drugo. Ali uglavnom to lijepo funkcionira između ova 3 naprijed kad je kretanje dobro, nisu Messi i Suarez neki sebični tipovi.

 

Obrana je i dalje tragična. Svaku utakmicu primamo golove kao najveći amateri.

Barcelonista ned 5.7.2020 23:56
antimadridista kaže...

Ja se neću pretvarati da Real nije zaslužio ligu ove godine. Rasprava o sucima me ne zanima previše, ako makneš sve sa sucima oni su jednostavno imali više od igre nego Barca jer imaju širu klupu. Mada su obje ekipe daleko od onoga što su bile prije par godina.

 

E sad, volio bi da su ljudi objektivni i da naslov u La Ligi isto vrijedi i za jedne i za druge. A ne kad ga Barca osvoji onda se omalovažava i priča se da su male utakmice i slično. Samo zato jer su ljudi naviknuti da mi osvajamo ligu u zadnjih 10 godina.

 pusti pricu o objektivnosti. pogledaj razliku izmedju prvog i drugog na tabeli kad barca osvaja i kad real osvaja i sve ce ti biti jasno.

antimadridista pon 6.7.2020 00:06
Barcelonista kaže...
antimadridista kaže...

Ja se neću pretvarati da Real nije zaslužio ligu ove godine. Rasprava o sucima me ne zanima previše, ako makneš sve sa sucima oni su jednostavno imali više od igre nego Barca jer imaju širu klupu. Mada su obje ekipe daleko od onoga što su bile prije par godina.

 

E sad, volio bi da su ljudi objektivni i da naslov u La Ligi isto vrijedi i za jedne i za druge. A ne kad ga Barca osvoji onda se omalovažava i priča se da su male utakmice i slično. Samo zato jer su ljudi naviknuti da mi osvajamo ligu u zadnjih 10 godina.

 pusti pricu o objektivnosti. pogledaj razliku izmedju prvog i drugog na tabeli kad barca osvaja i kad real osvaja i sve ce ti biti jasno.

 Pa da, svakom normalnom je to jasno. Barca je uzela 9 naslova La Lige u jednoj eri gdje je Real imao jednu od svojih najboljih momčadi ikad. Real sa Ramosom, Ronaldom, Modrićem i dalje da ne nabrajam. To je čudesan uspjeh koliko god to ljudi pokušali omalovažavati. Zato nas se i ismijava svaki put kad ostanemo bez trofeja jer su ljudi toliko naviknuti na to da Barca osvaja ligu praktički svake godine.

barcafan12 sri 8.7.2020 22:54

Jel realno da oni protiv zadnje momčadi lige ne mogu ne akciju složiti nego ne uputiti niti jedan udarac... Ove amplitude u igri od utakmice do utakmice su nenormalne, protiv jakog Villareala odigraju jednu od boljih utakmica sezone, a sad protiv zadnjeg budu praktično nadigrani što se tiče prilika... Ova veza s Busquetsom i Rakiticem nikako ne funkcionira, ne mogu uhvatiti nikog niti presjeći ijedan pas, a onda kad prođu moli krunicu što će stoperski dvojac napraviti, Piquea danas svatko može pretrčati a Lenglet puca sam sebi na gol... Opet zahvaljujući Matsu imamo praznu mrežu... Trojac prema naprijed totalno drugs priča u odnosu na prošlu utakmicu, nepovezano, bezidejno, na silu... Uvesti Puiga što prije Raketa/Bus van, i malo to brže odigravati... Pa gdje ćeš većeg motiva da s pobjedom izbaciš ljutog rivala koji te prije koliko, 15tak godina zakinuo za trofej, a svake sezone redovno Realu osiguraju 6 bodova... A oni ko mrtva puhala

x18x05x sri 8.7.2020 22:55

Ova igra Barce je jadna, negledljiva. Espanyol iz dvije kontre složi dvije 100% šanse.

Busquets je toliko spor prema naprijed.

Zato ni nemamo ni jednu kontru, frajer osvoji loptu pa se 5 puta okrene ljevo desno i onda doda neki traljavi pas.

exer1234 sri 8.7.2020 23:11

totalno zasluzen crveni. Cak sam se i ponadao da ce dobiti crveni cim sam vidio start.  :) jbg, sve 5 .. Malo se osramotio, 3 minute u igri i vec crveni. idiot

 

igra je totalno u banani.. ej, kuci protiv ekipe koja je zadnja, i koja ispada u drugu ligu, ne mozemo napraviti sansu. haha.. Sad ce biti jos i gore..