Sport

Boks- treniranje

mar123 čet 1.3.2012 20:15

dugo nisam nista trenirao pa bih zelio pocet s nekom borilackom vjestinom, imam 15 godina pa bi i posluzilo u nekom fizickom obracunu u skoli. gledo sam malo ove pozantije sportove(ove sto se vrte po tv-u) i boks mi se svidio. ove ostale ne zelim jer u boksu nema udaraca nogom i to mi se sviđa. jel trenira neko boks olvdje da mi kaze nesto o tome? kakav je sport, ozljede na turnirima itd.

Hrvojestr čet 1.3.2012 20:30

 

Boks u ringu nije jednak uličnoj tučnjavi!!!!

 

 

 

Trenirao sam neko vrijeme boks,sad sam u MMA-u.Budimo realni ozljeda ima dosta bio ti dobar ili loš svejedno je.

 

Na turnire ni ne pomišljaj dok ti trener sam ne kaže da si spreman i želiš li se okušati u ringu(oktagonu svejedno).

mar123 čet 1.3.2012 20:32
Hrvojestr kaže...

 

Boks u ringu nije jednak uličnoj tučnjavi!!!!

 

 

 

Trenirao sam neko vrijeme boks,sad sam u MMA-u.Budimo realni ozljeda ima dosta bio ti dobar ili loš svejedno je.

 

Na turnire ni ne pomišljaj dok ti trener sam ne kaže da si spreman i želiš li se okušati u ringu(oktagonu svejedno).

 ma zahebavam se samo, ionako volim izbjec svaki sukob.

 

naravno da nebi silio u ring pa da zavrsim u bolnici.

Grip uto 27.3.2012 16:06

Dečki prodajem nove, nekorištene boksačke rukavice marke Pride za 150kn(inače je u dućanima cijena 250kn i više).

Konkretno riječ je o ovakvim crnim rukavicama sa slike.

Zainteresirani mi se mogu javiti u privatne poruke!

Marko_95 pon 9.8.2021 18:14

Pozdrav ekipa, da oživim temu staru skoro 10 godina :)

 

Ima li vas koji se rekreativno bavite boksom? Prije sam se bavio nogometom, pa onda 2 godine trčanjem, dok nije došlo do rupture kvadricepsa zbog kojeg sam se morao prestati baviti s trčanjem, pa bih se sad upisao na boks negdje na području Zagreba ili Velike Gorice. Imate li preporuku za neki dobar boksački klub? Nemam nikakve specijalne uvjete, jedino mi je bitno da je OK ekipa, da imaju treninge za početnike i da nisu preskupi, te poželjno da imaju treninge navečer. Hvala

Psiho246 pon 9.8.2021 19:24
Marko_95 kaže...

Pozdrav ekipa, da oživim temu staru skoro 10 godina :)

 

Ima li vas koji se rekreativno bavite boksom? Prije sam se bavio nogometom, pa onda 2 godine trčanjem, dok nije došlo do rupture kvadricepsa zbog kojeg sam se morao prestati baviti s trčanjem, pa bih se sad upisao na boks negdje na području Zagreba ili Velike Gorice. Imate li preporuku za neki dobar boksački klub? Nemam nikakve specijalne uvjete, jedino mi je bitno da je OK ekipa, da imaju treninge za početnike i da nisu preskupi, te poželjno da imaju treninge navečer. Hvala

 Gladijator.

Najmoderniji klub u Hrvatskoj, te iako im je baza boks, mozes isprobati i kickbox, hrvanje, judo, mma.

Imaju vise lokacija po gradu ali koliko znam, trenutno im je glavna lokacija Open air gym na Jarunu.