acmilan2 sri 11.12.2019 09:50

Ja bih ipak rekao 7. mjesto, daleko je europa ove godine, no zadnju utakmicu to nije bio milan, to se igrao napadacki nogomet do kraja, nije bilo dodavanja zadnjim igracima i golmanu cijelo vrijeme nego se je igralo naprijed, jest da to nije protivnik s kojima bi trebalo raditi takve usporedbe, no i oni najlosiji su radili probleme u zadnjih 2-3 mjeseca tako da, moghlo bi se reci da je tu neki napredak vidljiv.

Dodinho sri 11.12.2019 10:29
acmilan2 kaže...

Ja bih ipak rekao 7. mjesto, daleko je europa ove godine, no zadnju utakmicu to nije bio milan, to se igrao napadacki nogomet do kraja, nije bilo dodavanja zadnjim igracima i golmanu cijelo vrijeme nego se je igralo naprijed, jest da to nije protivnik s kojima bi trebalo raditi takve usporedbe, no i oni najlosiji su radili probleme u zadnjih 2-3 mjeseca tako da, moghlo bi se reci da je tu neki napredak vidljiv.

 A gle, 4. mjesto bježi 9 bodova što u ovoj fazi nije nedostižno. Najbitnije je održati kontinuitet i ne gubiti utakmice, pogotovo doma. Ali da, nekako i meni miriše na 6-7 mjesto.

Alfredo nr.2 čet 30.1.2020 08:11

Ako budu 6. mogu slavit. Najlošiji start u povijesti kluba su imali ove sezone i dobro za njih da su se izvukli iz toga. Klub već godinama radi iste greške, potrošili su preko 600miliona u tih par godina i nisu napravili ništa. Jako loš scounting i mendžment.

Vidjet ćemo kako će Maldini i Boban posložiti stvari. Navodno su uveli red, sa Zlatanom su dobili lika koji ne voli gubiti i tjera druge na isti mentalitet. Piatek navodno ide u Englesu, Suso u Španjoljsku. Napokon nešto pametno da rade. Fali trener, Pioli nije pobjednik. Sva sreća pa sluša Zlatana.

manubis pon 16.1.2023 22:19

Milan napokon 2022. osvojil scudeto nakon godina zahebancije, ove sezone se još dobro držimo u Serie A, trenutno na drugom mjestu, još smo u Ligi prvaka. A tema u zapećku. Ima na fb na desetke grupa AC Milan ali tamo ekipa za psihijatriju totalno samo zna pljuvati bez veze pa sam odustal uopće više pratiti te grupe. Valjda ima tu Milanista na forumu.

acmilan2 uto 17.1.2023 07:18

Ima jos pravih navijaca, al treba biti realan. Tatarusanu je golman za zupanijske lige, Salaemaekers je igrac za uz bok Tatarusanuu, a ova dvojica standardni u prvih 11. Previse ozljeda i jos vise se ceka da se ozljedjeni vrate nazad. Transferi katastrofa, pojacanjima se neda prilika itd  itd...

Neke promjene su nuzne, da nemamo Leaa, Bennacera i jos par pojedinaca koji nisu ozljedjeni, bili bi u zoni ispadanja.

manubis uto 17.1.2023 22:27

Meni je sasvim ok osnova ekipe. Imamo jako dobre igrače i uz ta neka pojačanja poglavito desno krilo i napad, uz povratak ozljeđenih i produženjem ugovora ako Leao pristane imati ćemo ok ekipu. Nisu ni druge ekipe baš konstantno u top formi (npr. Juve spušil 5:1 od Napolia) tako da očekujem dobre rezultate. Pozicije top igrača koji nama hitno trebaju desno krilo i napad su jako skupi i teško za neke normalne novce dovesti vrhunskog igrača. Možda očekujemo previše, porasli apetiti nakon scudeta ali nije riješenje ni u kupovanju i trošenju previše para. Evo primjer ManUtd koji godinama troši, kupuje sve živo i abnormalno prema našim uvjetima a nema ni igre ni rezultata.