milanji sri 1.9.2010 22:45

tu sam.... :D

 

nego vjerovatno vec znate ali da stavim

 

DOŠLI:
Mario Yepes (Chievo Verona) - po isteku ugovora
Sokratis Papastathopoulos (Genoa) - 7 milijuna eura
Robinho (Manchester City) - 18 milijuna eura
Bruno Montelongo (River Plate) - jednogodišnja posudba
Marco Amelia (Genoa) - jednogodišnja posudba uz mogućnost otkupa
Zlatan Ibrahimovic (Barcelona) - jednogodišnja posudba uz obvezu otkupa za 24 milijuna eura
Kevin Prince Boateng (Genoa) - jednogodišnja posudba (1.5M) uz mogućnost otkupa

OTIŠLI:
Kakhaber Kaladze (Genoa) - 2 milijuna eura
Marco Storari (Juventus) - 4.5 milijuna eura
Klaas-Jan Huntelaar (Schalke 04) - 14 milijuna eura
Giuseppe Favalli (/) - završetak karijere
Dida (/) - završetak karijere
Dominic Adiyiah (Reggina Calcio) - jednogodišnja posudba
Marco Borriello (Roma) - jednogodišnja posudba (2M) uz obvezu otkupa za 13 milijuna eura

 

i evo sto je ronaldinho radio proslu tekmu... i onda netko ima nesto protiv njega, za njega nema zamjene

http://www.youtube.com/watch?v=1zaxjYCu1pc&feature=player_embedded

kingmedo sri 1.9.2010 23:09
al zagorec kaže...

jedino mi je žao što je Dida završio s karijerom,vrhunski golman,jedan od najboljih na svijetu,a najbolji Milanov igrač mi je Seedorf

Definitivno previše kikseva je radio... Ali dobar golman.

acmilan0083 čet 2.9.2010 13:36
al zagorec kaže...

sta mislite o skupini u Ligi prvaka,meni se cini kao najteža moguća

 

Milan
Real Madrid
Ajax

Auxerre

 Ma milan i real prolaze.Ako ne prođu skupinu to bi bila velika sramota.Pogleda samo koliko im momćadi dođu.

Tomislav95 čet 2.9.2010 14:02
acmilan0083 kaže...
al zagorec kaže...

sta mislite o skupini u Ligi prvaka,meni se cini kao najteža moguća

 

Milan
Real Madrid
Ajax

Auxerre

  Ma milan i real prolaze.Ako ne prođu skupinu to bi bila velika sramota.Pogleda samo koliko im momćadi dođu.

Ajax nije što je nekad bio tako da i ja mislim da će proći

milanji pet 3.9.2010 11:58

U siječnju dolazi novi Lucio!

 

Milan je skoro sve zavrsio oko dovodjenja mladog urugvajca Sebastiana Coatesa(20) te bi mladi stoper trebao doci u sjecnju dok bude trajo zimski prijelazni rok.

Coates je snazan,brz i mlad igrac,visok je 196 cm i tezak 86 kg a svoj talent je pokazao na Svjetskom Prvenstvu u Africi kada je i prvi put nastupio za Urugvaj. U Milanu ce svakako donijeti svjezinu u obrani kada dodje.


Coates je trenutno clan Nacionala i igra na poziciji stopera a mnogi ga usporedjuju brazilcem Luciom po svojoj igri.

 

milanji uto 7.9.2010 12:46

Menezes: Ronaldinho može natrag u reprezentaciju

Brazilski selektor Mano Menezes otvorio je vrata povrataka u reprezentaciju Milanovom nogometašu Ronaldinhu.

Nekadašnji najbolji igrač svijeta nije se uspio izboriti za nastup na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu u Južnoafričkoj Republici, a posljednju je utakmicu za "seleçao" odigrao još u aprilu prošle godine, protiv Perua u kvalifikacijama za Mundijal.

Bivši selektor Dunga ga, međutim, nije htio povesti u JAR, tako da je nekadašnja zvijezda Barcelone ostala na 87 nastupa i 32 pogotka u brazilskom dresu. No, te bi se brojke ipak mogle promijeniti.

"Ronaldinho u reprezentaciji? Cilj mi je Svjetsko prvenstvo 2014. godine i mogu reći da Dinho nije prestar, a ni tada neće biti prestar za Brazil", istaknuo je Menezes u razgovoru za Gazzettu dello Sport.

"Njegove kvalitete nisu upitne, a i njegova je posljednja sezona u Milanu bila dobra. No, prijašnje dvije ili tri sezone je igrao slabo. Ukoliko se vrati na nekadašnji nivo, pozvat ću ga u reprezentaciju."

milanji uto 7.9.2010 14:11

http://www.index.hr/sport/clanak/milan-ce-ove-sezone-na-place-igraca-potrositi-nejvjerojatnih-130-milijuna-eura/510993.aspx

 

NAJVIŠE će ove sezone na plaće igrača u talijanskom nogometnom prvenstvu potrošiti Milan. Svota se kreće oko 130 milijuna eura, piše La Gazzetta dello Sport, a prenosi Goal.com.

To što je Milan za deset milijuna pretekao Inter treba gledati kroz prizmu dolazaka skupocjenog napadačkog dvojca kojeg čine Zlatan Ibrahimović i Robinho.

Također, odlazak dojučerašnjeg Interovog stratega Josea Mourinha dodatno je odteretio klupsku blagajnu europskog i talijanskog prvaka, kao što je takvoj situaciji pomogla i činjenica da Inter ljetni prijelazni rok za nogometaše nije iskoristio za dovođenje nekog zvučnog pojačanja.

Na ljestvici klubova koji na plaće igrača troše najviše treće mjesto zauzima Juventus. Torinska "stara dama" u tu svrhu godišnje potroši sto milijuna eura, čak unatoč tomu što su se "riješili" Davida Trezegueta i Diega.

U ovu računicu nisu uračunati eventualni bonusi igrača.

Makić uto 7.9.2010 14:20

iako nisan prije bianeki fan Milana dok je igra Kaka (ne mogu ga smislit)

al kad mi je doša Ronaldinho zavolia san ga, moj najdraži igrač,

ove sezone je MIlan napravia dobar posa, dovea par vrhunskih pojačanja

i mis da bi moga dobro zasmetat Interu, koji je nije dovea nitijedno

pojačanje...

bruno757 uto 7.9.2010 20:56

i ja sam veliki fan crvenog-crog kluba sa san sira!!!!

Bio sam na san siru i to mi je jedan od najdražih stadiona!!!!

Drago mi je što su u klub došli novi igrači i očekujem od Milana da se bori za titulu pravaka italije!!!

emerik uto 7.9.2010 20:57
bruno757 kaže...

i ja sam veliki fan crvenog-crog kluba sa san sira!!!!

Bio sam na san siru i to mi je jedan od najdražih stadiona!!!!

Drago mi je što su u klub došli novi igrači i očekujem od Milana da se bori za titulu pravaka italije!!!

Na kojoj utakmici si bio?

emerik uto 7.9.2010 21:31
bruno757 kaže...

Prije 2 godine, Milan-Udinese

Atmosfera je odlična, stadion pun do zadnjeg mjesta...to je nešto što se nesmije propustiti...

To je i meni san.Dobro tek imam 15 godina tak da imam vremena.

JokeKralj uto 14.9.2010 11:47
bruno757 kaže...

i ja sam veliki fan crvenog-crog kluba sa san sira!!!!

Bio sam na san siru i to mi je  jedan od najdražih stadiona!!!!

Drago mi je što su u klub došli novi igrači i očekujem od Milana da se bori za titulu pravaka italije!!!

 

blago ti se :(

I ja bi na San Siro jednog dana Viče

inaće Milan mi je poslje Hajduka najdraži klub i to već 7 godina... Tek sam se u zadnje godinu dvi počea zanimati oko samog kluba ( uprava ,igrači itd itd...) , napad je ubojit ali obrana malo zapinje za napadom :(

milanji uto 14.9.2010 13:26

gledao sam zadnju tekmu...

katastrofa.. veza je bila najgora.. to je djelovalo kao da su pijani..

gatusso i ambrosini katastrofa...

ponistena 2 gola pata... ibra promasio penal..

robinho je djelovao solidno...

vidjeti cemo ih sutra u ligi prvaka.. 1.35 koef na milan.. auxerre 8.0 .. nesto mi je to puno..

ali nadam se da ce to biti spetakl :D

Arnold Šrafncinger uto 14.9.2010 13:49

Simpatiziram klub,atraktivno igraju a s obzirom da sad u klubu igraju 3 od 5 meni najdraza igraca kako kazu u jednoj reklamici XD LAJKAM

Ronaldinho-carcina

Robinho-car

Ibrahimovic-kralj

 

Od kad je Ronaldinho presao u Milan 2008,povremeno sam gledao utakmice,dugogodisnji sam navijac Arsenala i Barcelone,ali od prosle sezone sam u potpunosti zanemario utakmice Barcelone,i gledao zbog Ronaldinha Milan,a sad prelaskom Robinha i Ibre u Milan mislim da je doslo vrijeme da kazem nakon 10 godina Barca baj baj,forza Milan

Barca mi je postala dosadna nema Etooa i Henry-a,igra je ping pong nema atrakcije a u Milanu frcaju pete,stepoveri,elastico atraktivno se igra svidam sve vise XD

JokeKralj sri 15.9.2010 02:01

hmmm...

Milanov Ronaldinho je igrač kakvog nema...

S njim jednostavno neznaš na čemu si , a kad ga pukne volja da igra , rijetko tko mu šta može... pogledajte samo 1. kolo talijanske lige na youtube-u... rekli bi da je kompilacija nekoliko videa a to sve u jednoj utakmici...

Jedan od rijetkih igrača kojeg poštujen...

Najviše mi ide na živce kad novinari govore o njegovoj težini kao problemu i kad je igrao ronaldo ... jbt. imaju višak kila ali samo njih dvojica mogu s tom kilažon sprdati protivniču momčad... btw sad kad su došli robinjo i Ibra očekujen ruganje ovog trojca ( Pata ne spominjem radi pustih problema)

Arnold Šrafncinger pet 17.9.2010 17:03
milanji kaže...

ja sam gledao protiv Cesene i bio je cirkus...

a evo sad je Pato ozlijeden, nece ga biti mjesec otprilike

I bolje da je Pato ozljeden,on je najslabija karika treba se jos puno igracki razvijati,previse siluje loptu,sad ce fino Robinho vise igrat i izbacit ga iz prve ekipe