Slaganje PC konfiguracija

Pomoć pri odabiru kupnje kompa za frenda

Damir22 sri 25.5.2022 17:21

Vec je pisano o prvoj s njuskala....

To sto je na slici nije ono sto se prodaje, a ono sto se prodaje - ima i bolje za te novce.....

Zanimljivo, dva identicna oglasa, dva razlicita korisnika, dva ista upita....

ivozadro sri 25.5.2022 18:08
Damir22 kaže...
Vec je pisano o prvoj s njuskala....

To sto je na slici nije ono sto se prodaje, a ono sto se prodaje - ima i bolje za te novce.....

Zanimljivo, dva identicna oglasa, dva razlicita korisnika, dva ista upita....

Ne razumijem, što želiš reći? Nisam ni tražio po forumu niti sada ne nađem može link?

Slika je zasebna ponuda ne kužim što želiš reči za sliku?

renato1977 sri 25.5.2022 18:25
ivozadro kaže...

Pozdrav, frend me zamolio da mu za nećaka pogledam 3 konfiguracije i vidim koja je najbolja i da li vrijedi uzeti.

 

1.

✅ GAMING PC NOVO ✅ Ryzen 5 | 16GB DDR4 | RX550 4GB | SSD | Windows 11 (njuskalo.hr)

 

2.

PC MSG Home GAMER a254 +2Y/HR | MSGW stolno računalo Gamer a254 | hardsoft.hr

 

3.

  

Po mojoj procijeni (uspoređivao sam CPU i GPU) ova sa slike mi se čini najbolja samo ne znam da li su isplative. Molim pomoć.

 

Unaprijed hvala!

 

 pošto sam ti ja sastavio ponudu u drugom postu,ne razumijem opet ponaljanje istog!?

Kolega je tražio preporuku za malog -neki gaming pc

Tu mu je ponuda-brži bolji,jači od ova dva šta su spomenuta i ne razumijem ovo jel je isplativo?

Dijelovi su novi iz dučana,imate besplatno slaganje a pošto ne dajemo javno imena trgovina postoji pp

ivozadro sri 25.5.2022 18:42
renato1977 kaže...
ivozadro kaže...

Pozdrav, frend me zamolio da mu za nećaka pogledam 3 konfiguracije i vidim koja je najbolja i da li vrijedi uzeti.

 

1.

✅ GAMING PC NOVO ✅ Ryzen 5 | 16GB DDR4 | RX550 4GB | SSD | Windows 11 (njuskalo.hr)

 

2.

PC MSG Home GAMER a254 +2Y/HR | MSGW stolno računalo Gamer a254 | hardsoft.hr

 

3.

  

Po mojoj procijeni (uspoređivao sam CPU i GPU) ova sa slike mi se čini najbolja samo ne znam da li su isplative. Molim pomoć.

 

Unaprijed hvala!

 

 pošto sam ti ja sastavio ponudu u drugom postu,ne razumijem opet ponaljanje istog!?

Kolega je tražio preporuku za malog -neki gaming pc

Tu mu je ponuda-brži bolji,jači od ova dva šta su spomenuta i ne razumijem ovo jel je isplativo?

Dijelovi su novi iz dučana,imate besplatno slaganje a pošto ne dajemo javno imena trgovina postoji pp

 

Damir22 kaže...
https://m.bug.hr/forum/topic/stolna-racunala/odabir-gaming-racunala/288718

Zelim reci da dva korisnika otvaraju prakticki identicnu temu, sa istom konfiguracijom s njuskala, i istom konfiguracijom u trgovini.....

 O čemu vas dvojica danas sam dobio linkove i prvi put pitam pobrkali ste me s nekim...