džudžan sri 30.5.2018 21:48

Hej,

Ja sam A smjer i ,u mom dosadasnjem iskustvu,neke velike razlike izmedu smjerova,osim sto A smjer ima jos njemacki,nema. Otprilike se radi isto gradivo,B smjer ima vise informatike,C smjer ima jos vjezbe na racunalima (dokazivanja i to). Gradivo je vecinom isto,samo ovisi sta vise zelis. Tko kaze da je A smjer nema pojma... Sve ti zapravo ovisi kakvi te profesori dopadnu. Usporedivala sam s drugim ljudima i onako nama su cak neki predmeti tezi. Vecinom su ti u A smjeru ljudi koji su vise okrenuti prema biologiji i kemiji ili nekim drugim predmetima,ali ima ljudi koje zanima matematika.Inace u miocu sad koliko znam ima vise deckiju u razu. po 2-3 vise.

Razmisli sta zelis u zivotu,iako koji god smjer upises msm da neces fulat.

Sto se izleta tice,dosta se putuje. Onako dva puta u godini,jedan jednodnevni i jedan dvodnevni izlet(obicno u 5.mj). U 1.razu su dvodnevni izleti odredeni po Hrvatskoj,a onda u 2.razu imas Gardeland.... Mi smo dosad bili u Sloveniji,Italiji,Austriji...

Sve 4 god si jutarnja jer je skola dost velika,imat ces svoj loker.

Eh,natjecateljski duh je prisutan kako u kojem razredu. U mom je nabrijano,al je ekipa vrh. Koliko god nekad bude tesko,toliko drustvo to nadoknadi. Moje osobno misljenje je da je sve stvar organizacije,sve stignes ako se trudis. :D

Profesori su jako temeljiti,rade s djecom ii prvenstveno su tu za nas kao podrska itd. Msm imas onih jako temeljitih i onih malo manje. 

Ne znm za Prelog kako je tamo,ali ako se pronalazis u Miocu i ako mislis da je to za tebe,dodi. :)

nina11 uto 5.6.2018 13:17

Hvala puno na pomoći sa savjetima, dilema još traje, a u pravilu se svela na to je li mi draže učiti malo napredniju matematiku i informatiku (upisla bih B program) ili se u Prelogu malo više baviti kemijom, biologijom i fizikom... i fakat svi imaju samo riječi pohvale za obje škole, što otežava odluku

thekid21 pon 18.3.2019 19:09

Ja cu iduce godine u MIOC,(Ili A ili B program,nisam jos siguran), i sa mnom ce u MIOC i jedna prijateljica iz skole. Ako bi odabrali isti program,jel bi mogli negdje pri upisu reci da nas stave u isti razred? Jel to moguce? Jel netko vec probao tako?

Molim brzo odgovotite! Hvala unaorijed

bsbs sub 1.8.2020 15:30
bsbs kaže...

Pozdrav,

može li mi netko reći kakvi su učitelji u MIOC-u i iz kojih predmeta se pišu inicijalni? Trebala bi mi što prije informacija.

Hvala! 

 

 

bsbs sub 1.8.2020 20:34
Tony1999 kaže...

Fizika i engleski se pišu sigurno, matematika se ne sjećam. Profesori ovisi kog ćeš dobit

 

 Možeš li kojeg učitelja opisat i ako se sjetiš jel se iz još kojeg predmeta pišu prijemni?

bsbs pon 3.8.2020 07:45
bsbs kaže...
Tony1999 kaže...

Fizika i engleski se pišu sigurno, matematika se ne sjećam. Profesori ovisi kog ćeš dobit

 

 Možeš li kojeg učitelja opisat i ako se sjetiš jel se iz još kojeg predmeta pišu prijemni?

 

bsbs sri 5.8.2020 19:56
bsbs kaže...
bsbs kaže...
Tony1999 kaže...

Fizika i engleski se pišu sigurno, matematika se ne sjećam. Profesori ovisi kog ćeš dobit

 

 Možeš li kojeg učitelja opisat i ako se sjetiš jel se iz još kojeg predmeta pišu prijemni?

 

 Pomoć!

bsbs čet 6.8.2020 08:27
Tony1999 kaže...

Gle ta škola ima oko 100 profesora, kad saznas kog imas javi pq ti mogu pomoći. A i inicijalni ti baš ništa ne znače

 U redu, hvala!

mushroomae pet 25.6.2021 20:36

Pozdrav svima ako itko jos uopce pise forume ovako,

danas je pocelo stavljanje skola na popis prioriteta za ucenike na upisi.hr stranici. vec znam sto cu - imam odabrano svih 6 skola, glavna mi je mioc b smjer i spremam se malo za prijemni ali glavna stvar koja me muci je razlika izmedu etike i vjeronauka. ima li neke velike razlike izmedu toga? je li etika zanimljivija ili samo teza? ovisi li sve to o profesorima?

molim bilo koga s iskustvom za odgovor! ne trebaju bit samo ucenici iz mioca, moze i iz drugis skola! :)

cvaja997 pet 25.6.2021 20:43

Ja sam lijen, 3. godina mehatronike. U mojoj srednjoj je vjeronauk bio lakši. Etika je zanimljivija bila, meni osobno, ali vjeronauk nikad nisam morao učit. Osim u OŠ. I u crkvi. Zato sad više ne idem u crkvu, al dobro, nije to pitanje. Sve ovisi o tebi, al ako je vjeronauk potencijalno lakši, odi na vjeronauk. Ako su podjednaki, a nemaš nekih religijskih opredjeljenja, definitivno etika. Na etici ćeš nešto više "upoznat" o stvarnom životu. Iako, oba programa trebaju "rework".

mushroomae pet 25.6.2021 20:50

yoo nisam ocekivala ovako brz odgovor al hvala!

krizmala sam se ove godine al samo zato sto sam isla vec 8 godina na vjeronauk jer kao mala nisam znala nista o tome a mama mi je rekla da idem. sad bas ne vjerujem u to i zanimaju me teme koje etika obraduje pa sam htjela pitati imali razlike u miocu jer sam cula slicne stvari kao sto si rekao da je vjeronauk laksi u drugim skolama.

hvala na odgovoru!