Škola - osnovna, srednja, faks

Pomoć oko sastava na njemačkom jeziku

I Am Alive sri 17.3.2010 20:50
tezak je taj njemacki kaže...

ok mimoze netko reci koje su mi greske molim vas

Gledaj mimozo gornje postoveNamigiva. Čovjek se napiso (yeah, rightBelji se)... Iskoristi nešto od toga... Mislim da bi prvo to trebala prevest na Hrvatski pa da vidimo kako bi to trebalo izgledat

MalaPlava79 ned 13.3.2011 14:16

Cao Mateo,

 

na tvoju hitnu potrebu sam slucajno naletela na google...

i naravno da bih ti pomogla da sam ranije ovo procitala u buduce javi se na vreme za nemacki kad ti zafali..

 

veliki pozdrav

LuckoLuce sub 10.1.2015 13:56

Može li mi samo netko provjeriti je li ovo točno? Hvala unaprijed <3

 

 

In seiner Klasse habe ich Umfrage über gesundes Leben gemacht. Ich habe Sie Fragen über gesundes Leben gefragt.  Diese Fragen haben 21 Studenten beantwortet.
1. Ernährst du dich gesund?
2.Treibst du Sport?
3. Schläfst du 8 Stunden?
4.Lachst du oft?
5.Trinkst du genug Wasser? (8 Glaser )
6.Verbringst du genug Zeit in der Natur?
7.Fruhstuckst du jeden Tag?

In unserer Klasse 76% (15 von 21) der Schüler ernähren nicht gesund. Sieben Studenten treiben Sport jeden Tag.  67% (14 von 21) der Schüler schlafen 8 Stunden nicht. Alle Studenten lachen jeden Tag. 67% (14 von 21) der Studenten trinken 8 Glaser Wasser pro Tag. Nur 5 Studenten Verbringen genug Zeit in der Natur. 57%(12 von 21) Studenten frühstücken nicht jeden Tag.

Burning Man pet 8.5.2015 17:32

Moze li mi neko napisati sastav u sklopu ovih pitanja ?

Wie wichtig ist Mode in deinem leben ?

Achtest du darauf, wie andere sich kleiden ?

Was trägst du gern und was ist deine  Lieblings farbe ?

 Glaubst du,dass Kleiden Leute machen ?

Begründe deine Antwort.

Wie sollen sich Schüller deiner Meinung nach kleiden ? (Schuluniformen)

Mix012 sri 25.11.2015 16:09

Prijatelja je mnogo. Neki su pravi , neki su lazni. Neki nam sluze da procamo sa njima o bitnim stvarima,neki da se zabavljamo,neki za izlaske ,za setnje ,ali samo je jedan onaj koji je tu za nas u bilo kom trenutku. S njim se mozemo saliti ,izlaziti,plakati,smijati se ili raditi bilo sta sto nam padne na pamet. Kod mene je to Sara . Ona je moja najbolja drugarica. Zivimo blizu ,idemo zajedno u razred,glupiramo se ii izlazimo zajedno ili ukratko radimo bilo sta sto nam padne na pamet. Ima smedju kosu ii plave oci,jako je lijepa . Kod nje najvise volim to sto je podjednako šašava kao ii ja. I bas zbog toga je ne bih mijenjala ni za sta na svijetu .

Ako moze neko da prevede na njemački jezik, treba mi sutra :))) Hvala unaprijed..

Mix012 sri 25.11.2015 17:27

Prijatelja je mnogo. Neki su pravi , neki su lazni. Neki nam sluze da procamo sa njima o bitnim stvarima,neki da se zabavljamo,neki za izlaske ,za setnje ,ali samo je jedan onaj koji je tu za nas u bilo kom trenutku. S njim se mozemo saliti ,izlaziti,plakati,smijati se ili raditi bilo sta sto nam padne na pamet. Kod mene je to Sara . Ona je moja najbolja drugarica. Zivimo blizu ,idemo zajedno u razred,glupiramo se ii izlazimo zajedno ili ukratko radimo bilo sta sto nam padne na pamet. Ima smedju kosu ii plave oci,jako je lijepa . Kod nje najvise volim to sto je podjednako šašava kao ii ja. I bas zbog toga je ne bih mijenjala ni za sta na svijetu .

Ako moze neko da prevede na njemački jezik, treba mi sutra :))) Hvala unaprijed..

Ole oki pet 8.4.2016 23:11

Dobro veče
Ako biste mogli da mi napišete 3 sastava na temu: meine Schule
Meine Schultag i meine Traum Beruf
Trebam koristiti sledeće: weil, trotzdem, imperativ al ne u svakoj rečenici da to bude

cod4gamer pet 8.4.2016 23:56
Ole oki kaže...
Dobro veče
Ako biste mogli da mi napišete 3 sastava na temu: meine Schule
Meine Schultag i meine Traum Beruf
Trebam koristiti sledeće: weil, trotzdem, imperativ al ne u svakoj rečenici da to bude

 meine schule:

meine schule trampf weil kantz panzerkampf aubensagen wacht los.Ich auben los nicht beine goot.Aus lahm pucntcht nober im bung an laus das.Ohm naus ber segf.Pils nacht mil loven.Ich bin herst auglich.

 

Meine schultag:

Los mich nictth goot bot sah mil los.Anb bih aus noper aus macht aupenfalen.Ich mash noct bech lost.

 

 

Leeeee sub 28.5.2016 12:30

Moze meni neko pomoci oko sastavka na temu MEIN ERSTER SCHULTAG al treba biti napisano u preteritu ili perfektu,ljudi molim vas pomognite mi jako bi mi puno znacilo..hvala unaprijed:)

Pola uto 2.5.2017 09:11

MOLIM VAS HITNO MI TREBA SASTAV NA NJEMACKOM JEZIKU ZA NA TEMU HANNINA SOBA. UČENIK SAM 2. RAZREDA NJEMAČKOG JEZIKA HITNO MI TREBA POMOC. TREBA MI ZA ČETVRTAK 4.5.2017.god.

MOLIM VAS ŠTO BRŽE.

Igzy20 uto 2.5.2017 17:05

I meni hitno treba nešto novaca, hitno do sutra! Jel možeš što brže uplatit?

 

A da se malo potrudiš, probaš napisati nešto, pa kako god to loše bilo i onda postavit pitanje da ti netko pomogne ovdje i ispravi? Sigurno ti nitko ne bude ovdje samo tako napisao sastavak.

Pola uto 2.5.2017 17:16

Es war ein schöner, sonniger Tag. Hanna rief mich mir sein neues Zimmer zu zeigen. Ich bin mit Freude und vielen Lächeln auf seinem Gesicht verschwunden. Als ich in Hannahs Zimmer betrat, war ich fasziniert. Seine Wände waren alle möglichen Farben. An der Wand enthalten ist noch ein paar Bilder und eine Stunde in Form eines Mädchens. Auf dem Boden war ein rosa Teppich und darunter waren Fliesen. In einer Ecke war ein neuester Computer und brauner Tisch. Darüber hinaus gab es eine große Ficus, die schön roch. In der zweiten Ecke an der gleichen Wand gab es Hannas Bücher und ein Schreibtisch. Und auf der anderen Seite war ein großes zweistöckiges Bett. Der Blick aus dem Fenster, würde er in dem riesigen Park in der Stadt zu Fuß.

 

MOZE MI NEKO HITNO ISPRAVITI OVAJ TEXT TREBA MI ZA ČETVRTAK 4.5.2017.god.

 

                                                                        HVALA UNAPRIJED