Emaaaaaa11 čet 16.7.2020 15:16

Pozdrav, oprosti sta ovako upadam, danas sam poslala i ja papire i sad cekam da me zovu.. mozes li mi rec dali su strogi kod vjezbi. A najvise me zanima zadaci iz matematike. Na sta treba pripazit tj sta treba ponovit. I ovo sta si napisala da si pala na sigurnosnoj provjeri .. di si tocno pogrijesila. Sta?. Puno me toga zanima haha

Žac0506 pet 17.7.2020 10:15

Psihotest je mačji kašalj, matematika ti je samo točan odgovor moraš zaokružiti nema rješavanja... Ali za motoriku će ubiti znači morate biti ko konji doslovno...

Pala sam na sigurnosnoj provjeri jer imam problema sa zakonom a muž još većih, nisu mi to rekli ali nagađam jer drugo nema šta biti...

 

dreadmoore pet 17.7.2020 18:35
Žac0506 kaže...

Psihotest je mačji kašalj, matematika ti je samo točan odgovor moraš zaokružiti nema rješavanja... Ali za motoriku će ubiti znači morate biti ko konji doslovno...

Pala sam na sigurnosnoj provjeri jer imam problema sa zakonom a muž još većih, nisu mi to rekli ali nagađam jer drugo nema šta biti...

 

 Pa imas problema sa zakonom pa ako ih imas naravno da te nece pustit da prodjes, a ti kao neznas kakvih hahaha koja glupost najbolje se praviti glup i nista neznati.

Emaaaaaa11 sub 18.7.2020 11:09

Pa dali se za matematiku mora pripremat bez obzira sta je samo na zaokruzivanje tocnih odgovora ili je to bas osnovno nesto? Jesu razlomci tu ili sta.. kakva su pitanja otprilike

SamoPitam3 sub 18.7.2020 12:24
Emaaaaaa11 kaže...

hahaha ne znam ja. Zato i pitam... da me nebi jednadzba zajebala hhh lako za ostalo

 A zivote. Pa, ako jednadzbe ne znas rjesavati...

Znas na sto me podsjetio ovaj tvoj komentar ? Na viceve o policajcima

oo7 pet 24.7.2020 14:46
Žac0506 kaže...

Ne znam šta oni tamo očekuju da budu došli glumci ili šta al frendicu mi rušili radi dvije plombe, ostala sam bez teksta.......

 Joj daj reci frendici da ne laže ili ti izmljas. Zašto nebi pustili sa 2 plombe? Kakvi su joj ostali zubi općenito? Možda su joj jako krivi ili ima karijesa puno ili zub za vaditi. Pa ne pregladava te zubar boze dragi. Ako je dobro napravljeno i još u boji zuba plombu ne može ni prepoznati ja ih imam 3 i da mi gledaš zube nebi mogla reci gdje su zahvaljujući dobrom zubaru naravno. 

oo7 uto 22.9.2020 20:25
dbdbdb kaže...

da li odmah se prima placa kao policajac pocetnik cim se krene na akademiju? i kolika je placa policajca pocetnika, a kolika kad se polozi ispit?

 Mislim da tijekom akademije dobivas 700kn/mj

Cura je prosla lijecnicki zna li se kada bi trebala poceti akademija?

Na stranici nesto pise da ce biti odgodena zbog potresa....

Mateja21 sub 26.9.2020 11:27

Pozdrav!

imam jedno pitanje,mene zanima dali bi mi možda mogao NETKO reci šta treba sve ponest na policijsku akademiju mislim dali trebamo bilježnice,kemijske i takve gluposti.

 

hvala 

dadarenko uto 29.9.2020 09:45

Ne treba ti nista od toga,  samo stvari za osobnu higijenu,  malo odjece,  lastilo za cipele,  sportska oprema( poslije dobijes njihovu),  toplomjer,  potvrda da nisi kaznjeno gonjen,  potvrda ziro racuna,  dvije slike na cd ( treba ti za izkaznicu).. I to je to mislim

teshi99 sri 30.12.2020 22:46

Hejj vidim da se i ti zanimas za pol. akademiju. Pretpostavljam da autom. bacanjju na liječničkom zbog dioptrije. Zanima me samo moze li se nekako proci unatoc diop haha. Dosl nmg vjerovat da zbog toga necu moci ni pokusati... Lpp

oo7 pet 1.1.2021 22:54

Neka granica postoji no nisam točno siguran. A naravno da primaju 100% zdrave ljude. Postoji mogućnost skidanje dioptrije samo to malo vise kosta. proguglaj malo..

teshi99 sub 2.1.2021 19:45

Zahvaljujem na odgovoru, ali mozda se nisam dobro izrazila. Zanimam se za upis kriminalistike, ne policijske škole, a koliko vidim na web stranici obavlja se test motor. sposobnosti te psiho test. Nema riječi o liječničkom kao za policijsku školu.

 

lp

MacTheBig uto 5.1.2021 20:47
teshi99 kaže...

Zahvaljujem na odgovoru, ali mozda se nisam dobro izrazila. Zanimam se za upis kriminalistike, ne policijske škole, a koliko vidim na web stranici obavlja se test motor. sposobnosti te psiho test. Nema riječi o liječničkom kao za policijsku školu.

 

lp

Ako nisi su sustavu MUP-a ili u nekom drugom tijelu državne uprave taj fakultet nema smisla upisivati.

bunker sri 6.1.2021 14:03


Teshi99 , prilikom zaposlenja u MUP, MORH , i sl, je obavezan liječnički pregled, a i nakon zaposlenja ideš periodično na kompletan liječnički pregled ako radiš kao ovlaštena službena osoba.

Zato nije problem sada, nego može biti problem da ćeš 5 godina studiranja baciti u vjetar jer nećeš možda moći proći liječnički pri zaposlenju ili pri naknadnim godišnjim pregledima. A van takvih struktura baš i nije jagma za diplomom kriminaliste.

Plus kaj taj fax uopće nije lagan, meni su iz većine predmeta predavanja i ispite održavali profesori koji isti taj predmet predaju na pravnom fakultetu u zgb , i pri ispitu nisu uopće pravili razliku između nas i studenata sa prava ( ja sam uz rad studirao ).