ASPIRELTE sub 3.8.2019 15:42

Znamo se od 5. razreda osnovne (sada idemo 2. srednje). Nakon toga se nekad sretnemo na putu do skole jer smo razlicita smijena. Glavni problem je to sto neznam da li joj se sviđam, a bojim joj reci jer su nasi rodtelji dobri prijatelji. Kako mugu znati da li joj se sviđam?Hvala na pomoći unaprijed.

thekeyofdestiny13 sub 3.8.2019 16:03
ASPIRELTE kaže...

Znamo se od 5. razreda osnovne (sada idemo 2. srednje). Nakon toga se nekad sretnemo na putu do skole jer smo razlicita smijena. Glavni problem je to sto neznam da li joj se sviđam, a bojim joj reci jer su nasi rodtelji dobri prijatelji. Kako mugu znati da li joj se sviđam?Hvala na pomoći unaprijed.

 Pitaj u temi The Friendzone Club pa ćeš tamo možda naći odgovore. 

Horatio_Hornblower sub 3.8.2019 16:44

Razmisljao sam isto kao i ti kad sam bio 2 srednje.  Moj savjet sad 15 godina poslije pozovi je vani na kavu u kino ili negdje pa vidi jer to nije bas ljubav... Svakako nemoj sad odmah poslje spoja ej ja te volim nego pusti da stvari idu svojim tokom :)

Sretno

Kant sub 3.8.2019 19:30
Kant kaže...

Najbolje na klingonskom...

 Danas sam široke ruke, pa da ti pomognem, probaj ovo (klingonski, jasno):

 

 SoHvaD parmaq vISIQ!

 

Ima da se raspameti!

Sale_ds ned 4.8.2019 08:32

Nis joj nemoj kupovat, ne zelis da bude s tobom zbog materijalizma. Prvo pozovi na kavu, ako to prode onda drugi put kino.
Ostatak ce sam sjest na svoje mjesto ako je to "to"..

x18x05x ned 4.8.2019 08:34
ASPIRELTE kaže...

Znamo se od 5. razreda osnovne (sada idemo 2. srednje). Nakon toga se nekad sretnemo na putu do skole jer smo razlicita smijena. Glavni problem je to sto neznam da li joj se sviđam, a bojim joj reci jer su nasi rodtelji dobri prijatelji. Kako mugu znati da li joj se sviđam?Hvala na pomoći unaprijed.

 A da je jednostavno pitaš? Ili ovo na Klingonskom.

ukay1000 ned 4.8.2019 08:55

Old school klinac. I like this one.
Zenske ti vole samouvjerene likove, malo bad boy (ono, kao brada, tetovaze, bez dezodoransa)... Likove koji znaju kaj ocu.
Takav stav moras imat.
Dodes do nje, lijeva (ili desna) ruka iza njezinog potiljka (da osjeti muski miris) i sapnes joj na uho - idemo na kavu a poslije te vodim na desert ^^.
Ako ti kod nje to ne prodje garantiram ti da od 100 jedna bu pala.

Entropija ned 4.8.2019 09:36

Past će od čega? Mošusa? :D

1 od 100... Statistika... Zakon velikih brojeva :D Jedna će past sigurno

Nemoj joj reći da ju voliš. Ljudi se razbacuju previše sa "volim te". Bolje probaj sa tim "sviđaš mi se" pa onda polako budeš vidio kako će se priča razvijati. Ja sam svojoj ženki rekao tek nakon nekih 8 mjeseci da ju volim.

Anđeo bez falinge ned 4.8.2019 11:53

objašnjenje je jednostavno i uvijek isto;

kod njega nesigurnost izlazi zbog realno malog spolovila ili umišljeno malog, te nesigurnosti i brige kakav će biti u seksu.

 

ovo prenemaganje; kako ću, mislim da bih trebao, nisam siguran...bla.bla je samo bježanje od pravog uzroka problema. 

 

muškarac njegovih godina koji je siguran u svoj libido napada bez razmišljanja.

pqweasdyxc ned 4.8.2019 21:58
Anđeo bez falinge kaže...

objašnjenje je jednostavno i uvijek isto;

kod njega nesigurnost izlazi zbog realno malog spolovila ili umišljeno malog, te nesigurnosti i brige kakav će biti u seksu.

 

ovo prenemaganje; kako ću, mislim da bih trebao, nisam siguran...bla.bla je samo bježanje od pravog uzroka problema. 

 

muškarac njegovih godina koji je siguran u svoj libido napada bez razmišljanja.

 Ako te cura STVARNO voli neće joj biti toliko bitno koliki ti je i kakav si u sexu. Veza i ljubav nije samo sex. 

GSP pon 5.8.2019 12:46
IvanBrekalo kaže...
Najlakse uz neki poklon, tipa bmw i onda joj kazez da je voliš, tada nemas bojazni od odbijanja.💕

 dobro je bil gejcu nismo te prepoznali

 

 

 

skini se i pokazi joj azriela,ako utekne jeb joj mater nije vam suđeno,a ako ostane dam ti adresu za btc da me malo poguraš

 

čirs

ihush pon 5.8.2019 15:39

-primjećuje se.. zar ne? :)

btw, to što sad njih dvoje idu u drugi srednje je tak slatko.. idu na produžnu! :))

-Lastan ponovo leti, pokušava. Legitimna tema.

..enivej, stari (dobri) recept je, zatrčati se i povući kečke :))) ako ništa drugo, primjetit će ga.

nhooydz uto 6.8.2019 08:56
thekeyofdestiny13 kaže...
ASPIRELTE kaže...

Znamo se od 5. razreda osnovne (sada idemo 2. srednje). Nakon toga se nekad sretnemo na putu do skole jer smo razlicita smijena. Glavni problem je to sto neznam da li joj se sviđam, a bojim joj reci jer su nasi rodtelji dobri prijatelji. Kako mugu znati da li joj se sviđam?Hvala na pomoći unaprijed.

 Pitaj u temi The Friendzone Club pa ćeš tamo možda naći odgovore. 

 

Jel ovo zajebancija od topica? Ako ne ovo je valjda najtužiniji topic na svijetu, incel intensifies.

Jakovp uto 6.8.2019 09:54
nhooydz kaže...
thekeyofdestiny13 kaže...
ASPIRELTE kaže...

Znamo se od 5. razreda osnovne (sada idemo 2. srednje). Nakon toga se nekad sretnemo na putu do skole jer smo razlicita smijena. Glavni problem je to sto neznam da li joj se sviđam, a bojim joj reci jer su nasi rodtelji dobri prijatelji. Kako mugu znati da li joj se sviđam?Hvala na pomoći unaprijed.

 Pitaj u temi The Friendzone Club pa ćeš tamo možda naći odgovore. 

 

Jel ovo zajebancija od topica? Ako ne ovo je valjda najtužiniji topic na svijetu, incel intensifies.

 
Nije nažalost

vulerious čet 8.8.2019 06:11
pqweasdyxc kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

objašnjenje je jednostavno i uvijek isto;

kod njega nesigurnost izlazi zbog realno malog spolovila ili umišljeno malog, te nesigurnosti i brige kakav će biti u seksu.

 

ovo prenemaganje; kako ću, mislim da bih trebao, nisam siguran...bla.bla je samo bježanje od pravog uzroka problema. 

 

muškarac njegovih godina koji je siguran u svoj libido napada bez razmišljanja.

 Ako te cura STVARNO voli neće joj biti toliko bitno koliki ti je i kakav si u sexu. Veza i ljubav nije samo sex. 

 Pićku lika, ako se bude ovoga držati sutra će biti tema "Što kad te cura odbije"

E tu ću pratiti.