Sigurnosni softver

ESET Smart Security i NOD 32?

F1-IVO sub 14.3.2009 00:46

ESET smart security sadrzi u sebi antivirus,antispyware i firewall dok je NOD32 samo antivirus.Novija verzija samo antivirusa (verzije 3.0 pa na vise) ESET NOD32 uz antivirus ima i antispyware.Ne trebas instalirati obje komponente.ESET smart security ti je dovoljan ali kazu da mu firewall nije najbolji tako da je bolje rjesenje ESET NOD32 i neki firewall (comodo,zonealarm i slicni).

fight ned 7.10.2018 21:35
F1-IVO kaže...

ESET smart security sadrzi u sebi antivirus,antispyware i firewall dok je NOD32 samo antivirus.Novija verzija samo antivirusa (verzije 3.0 pa na vise) ESET NOD32 uz antivirus ima i antispyware.Ne trebas instalirati obje komponente.ESET smart security ti je dovoljan ali kazu da mu firewall nije najbolji tako da je bolje rjesenje ESET NOD32 i neki firewall (comodo,zonealarm i slicni).

 vidim da je satra tema pa me zanima koliko sam ja cuo da je eset smart security,kao i eset nod jedan od najboljih antivirusa u svjetu.a isto sam i cuo 

da nije dobro imat dva anitivirusa na racunalu pa ako imam jedan este security dali je pametno onda  uz njega imati comodo,zoneallarm ili recimo malwarebytes..