Samsung

Samsung servis - Samsung Customer Service Plaza

R36 pet 20.1.2017 11:49

Imao sam sranje u pon s S7e. Ekran mi je odjedamput crkao tj pokazao je neke tri sive crte po ekranu. Ima toga na google-u. Evo ovo : http://www.forum.hr/showthread.php?p=59825195

Otkrio sam da se to ekipi znalo događat…

Pošto znamo priče oko Agram servisa…rekoh neda mi se njima tamo to nosit na popravak., idem vidjet na Samsung stranicu koji još servisi postoje i nađem Samsung Customer Service Plaza  kod Green Golda. Zovem Samsung besplatan telefon čisto da dobijem potvrdu da li taj servis popravlja mobitele. Javili su se odmah i potvrdili mi da slobodno tamo odnesem mob.

Odnesem njima tamo mob na popravak oko 12h. Ljubazan djelatnik ga zaprimi i kaže mi. Ako imamo ekran – gotov je isti dan., ako nemamo – gotov je za 2-3 dana.

U Srijedu me zovu oko 15h da je mob gotov. Promijenjen ekran i baterija – kaže to ide u sklopu. Mob doslovno izgledao kao da sam ga izvadio iz kutije. Pitam – kako to da nema nekih oštečenja po rubovima. Kaže on meni : mobitel se zagrijava u posebnim pećima i vadi se s vakumom da se nešto ne ošteti.

Znači – servis za pohvali. Od brzine, ljubaznosti, urednosti. Mob je bio popravljen u dva dana.

Preporučujem navedeni servis ako imate problema s Samsung mobitelima. Prednost je što radi od : 08:00 – 20:00.

AnđeoGabrijel21 pet 20.1.2017 11:55

Pa Agram i Mobis su najveće smeće, to se zna, žele što više para pa zastupaju sve marke, a nisu organizacijski sposobni za toliko posla.

Ja sam čekao mjesec dana da ekran promijene, pa da sam sam naručivao 2 puta bio mi stiglo za to vrijeme, a ne jedan od najvećih servisa u gradu i državi.

sseennoonn pet 20.1.2017 11:58

dobro znat...ova gamad iz agrama samo znaju s**t ...mene mob poceo zezat  sa punjenjem malo al je radio normalno....odnesao tamo nakon 2 tjedna mi javili da kao mob je  smocen ili bio u vlazi da je maticna kao korodirala lol....mob se koristi u poslovne svrhe u kuci i nznm kako je dospio u vodu ali eto..

R36 pet 20.1.2017 12:03

Kolege slažem se...zato sam i napisao da ostali znaju.

Kad mi je djelatnik rekao isti dan ili 2-3 dana. Nisam mogao vjerovat.

 

Ovi samo servisiraju Samsung mobitele i vidi se da dosta uloženo u uruđenje prostora tj svega. Tamo možeš kupit sve od Samsunga., a također predat mob na servis.

 

Kad su mi vračali mob...stavili su ga u neku plavu vrečicu (kao maska), nisu mi ga dali zdravo seljački u ruke. Ma njihov poslovni proces je na vrhunskoj razini.

 

Također mislim da imaju predstavništvo u Split...mogu im se poslati mob putem pošte u slučaju da u Vašem gradu nema servis.

R36 pet 20.1.2017 12:20
Menzy.Man12 kaže...

Koliko si platio ako se smije znat razmisljam svoj mob odnjet tamo isto mi ekran otisao samo sto je moj bas puko -.-

Imam 2 god garancije a to spada pod garanciju. 

 

Ako ti je pukao, onda je to mehaničko oštečenje a to ne pokriva garancija. Pretpostavljam da ti je ispao...

 

Iskreno ne znam cijenu ekrana., ali pretpostavljam da nije mala.

anonymous_Zg pon 27.3.2017 12:49
R36 kaže...

Imao sam sranje u pon s S7e. Ekran mi je odjedamput crkao tj pokazao je neke tri sive crte po ekranu. Ima toga na google-u. Evo ovo : http://www.forum.hr/showthread.php?p=59825195

Otkrio sam da se to ekipi znalo događat…

Pošto znamo priče oko Agram servisa…rekoh neda mi se njima tamo to nosit na popravak., idem vidjet na Samsung stranicu koji još servisi postoje i nađem Samsung Customer Service Plaza  kod Green Golda. Zovem Samsung besplatan telefon čisto da dobijem potvrdu da li taj servis popravlja mobitele. Javili su se odmah i potvrdili mi da slobodno tamo odnesem mob.

Odnesem njima tamo mob na popravak oko 12h. Ljubazan djelatnik ga zaprimi i kaže mi. Ako imamo ekran – gotov je isti dan., ako nemamo – gotov je za 2-3 dana.

U Srijedu me zovu oko 15h da je mob gotov. Promijenjen ekran i baterija – kaže to ide u sklopu. Mob doslovno izgledao kao da sam ga izvadio iz kutije. Pitam – kako to da nema nekih oštečenja po rubovima. Kaže on meni : mobitel se zagrijava u posebnim pećima i vadi se s vakumom da se nešto ne ošteti.

Znači – servis za pohvali. Od brzine, ljubaznosti, urednosti. Mob je bio popravljen u dva dana.

Preporučujem navedeni servis ako imate problema s Samsung mobitelima. Prednost je što radi od : 08:00 – 20:00.

 Hej, imao sam identican problem, jesu tebi mozda pravili factory reset? kod mene to zele napravit,  a ako zelim spremit podatke s njega to je 160kn

R36 uto 28.3.2017 20:05
anonymous_Zg kaže...

 Hej, imao sam identican problem, jesu tebi mozda pravili factory reset? kod mene to zele napravit,  a ako zelim spremit podatke s njega to je 160kn

Kolega ja sam sam napravio factory reset prije servisa., jel sam mislio da je do softwarea.

 

 

sudy_freak čet 5.7.2018 17:37

Evo da se ubacim u temu...

 

Nakon pizdarija koje sam posljednjih mjesec ipo dana prošao na curinom S7 Edge, moram naposljetku pohvaliti i zahvaliti Samsung Plazi (splaza.hr) na izuzetnom i gotovo nevjerojatnom iskustvu servisiranja uređaja na ovim prostorima.

 

Ukratko, problem koji sam im napisao na papiru s potpisom:

 

Sredinom svibnja, uređaj se automatski ažurirao na Oreo, nakon čega nije odrađen factory reset te je uređaj nastavljen koristiti.
Uređaj je uredno radio do prije 3 tjedna kada se najednom počeo stalno isključivati/uključivati te je upao u bootloop pri čemu nije bilo nikakve kombinacije tipki da se to stanje prekine ili zaustavi.

Kada bi se u jednom od 30 puta uključio i došao do Lock Screena, zaslon bi se samo smrznuo na par sekundi i opet bi se počeo uključivati/isključivati.

 

Nakon toga, putem Odina je uređaj downgradean na Nougat i opet se nije htio uključiti. Preko noći je uređaj ostavljen na punjaču i jutro nakon, uređaj se sam od sebe uključio. Nakon toga, korišten je nepunih 7 dana i onda se odjednom isključio i više nije davao nikakve znakove života.
U međuvremenu, dok je uređaj bilo moguće koristiti, na zaslonu je bio prisutan burn-in u donjem dijelu zaslona na mjestu gdje se inače nalazi tipkovnica. To, prije ovih ranijih problema nije bilo prisutno na zaslonu i to kategorički tvrdim! U posljednjem krugu problema, otkako se zadnji put isključio,

spajanje na punjač ne pomaže. Zadnje znakove života koje je uređaj davao, bilo je plavo LED svjetlo na prednjoj strani uređaja.

 

Odgovorno tvrdim da je uređaj korišten ispravno, prema svim propisima koje proizvođač preporuča. Nije bio izlagan vodi, nije ispadao i korištenje uređaja za vrijeme punjenja je bilo isključivo u krajnjoj nuždi. Stoga smatram kako moj način korištenja uređaja nije mogao izazvati navedene probleme!

 

Jučer sam točno u 17:54 došao u poslovnicu na Vukovarskoj 296D (VMD poslovni centar), nakon par minuta s izuzetno pristupačnim i dragim osobljem, uređaj je pregledan, ispostavljen nalog i zaprimljen.

Jučer, u 20:04 (4 minute nakon radnog vremena) stiže poruka na mobitel da je uređaj spreman za preuzimanje uz napomenu (vidi sliku).

Preuzimam danas mobitel i potvrđujem da sve radi, novi ekran, nova matična i nova baterija 

Ostavljam ga da se napuni pa ćemo vidjeti kako radi. Al za ovo iskustvo, ako imate Samsung uređaj, neovisno pod garancijom ili ne, nosite i ne oklijevajte!!!

Apsolutna preporuka servisa! 

Sheky 52 ned 19.4.2020 08:24

Resetirao sam samsung galaxy j3 2106 i pri novoj aktivaciji sam upotrebio svoju google gmail adresu i lozinku. Međutim  to nije upalilo i došlo je do blokade uređaja. Izvadio sam bateriju misleći da će se blokada prekinuti. Ponovno sam upalio i unio točkastu zaštitu! Prijavljuje se "Dobro došli" i pritiskom na strelice za nastavak ažuriranja pojavi se zeleni kvadrat i blokada ostaje. Do vađenja baterije nemože se ni ugasiti. Wifi veza i dalje  radi i postavke na hrvatski. Molio bi za savjet pri otklonu blokade... Hvala  i pozdrav!

Ana123456789 čet 26.11.2020 10:49

Samsung servis u Radničkoj 37b probajte zaobilaziti u velikom luku. Čovjeku dođe da nikad ni ne kupi Samsung uređaje, jer će kad tad imati posla sa servisom.

Totalno ne adekvatan prostor, nema mjesta za parkiranje, pa šta su oni mislili da u servis će ljudi donesti samo mobitele i ništa drugo šta je veliko i teško!!!!

 

Na šalteru jako neuljudni, bezobrazni.

 

Mislim da bi se trebao Samsung pitati koje ljude zapošljava i to svako malo provjeravati.

 

I nismo mi krivi, ako taj čovjek nije zadovoljan što radi na šalteru.

 

U svakom slučaju, ponovit ću u servisu bezobrazni, neuljudni i čovjek stvarno poželi da nikad nema posla s njima.