Samsung

Samsung S9 Plus burn in efekat

Lil Dice ned 16.8.2020 20:50
Horatio_Hornblower kaže...

Nemoguće pa Samsung nema tih problema... Kako to kako to?? 

 Tko kaže da nema? Evo ja sam dosad promjenio 3 Galaxya s amoledom i sva 3 su imala burn in što je očekivano za amoled bio on Samsung, LG, Sharp...

Marko :D ned 16.8.2020 23:09
Lil Dice kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Nemoguće pa Samsung nema tih problema... Kako to kako to?? 

 Tko kaže da nema? Evo ja sam dosad promjenio 3 Galaxya s amoledom i sva 3 su imala burn in što je očekivano za amoled bio on Samsung, LG, Sharp...

Frend ima neki Galaxy (S8 ili S9), također ima burn in.

 

Upravo zbog tih problema izbjegavam mobitele s AMOLED zaslonom i kupujem samo one s IPS LCD.

Horatio_Hornblower pon 17.8.2020 08:44

Ono sto mogu reci za zaslone od samsunga je da nisu kvalitetni iz nekog razloga ogroman broj njih je znao imat ljubicastu crtu preko ekrana pa zelenilo ekrana sad zna bit crveni ekran (ne kao burn in nego ghosting) meni je nepojmljivo to jer kao navodno burn ina nigdje nema a na 40% amoleda ce se pojavit nakon godine dana koristenja da bi nakon druge godine bas bilo vidljivo... 

Pricajuci malo sa kolegama i s20 serija je imala ogromnih problema sa ekranom dosta ih je vracena zbog raznih problema cca 20% sto nije bas mali broj obzirom da mob dode cca 1000 eura... 

A kod burn ina nema pomoci nego garancija i zamjena... Ako je istekla garancija onda novi mobitel...