Samsung

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pacoo ned 23.6.2019 15:02
Sandro HR Zagorje kaže...
Pacoo kaže...
Definitivno se isplati dat 250 kn za mjenjanje baterije Sot mi se produzio za 2h

 Daj mi molim te link gdje si kupio bateriju. Ja sam narucio iz Kine "kao" OEM baterija al nema to veze sa originalom. 

  ja sam mjenjao bateriju u servis Aplikacije u Vinkovci-ma..200kn baterija + 50 kn ruke i 2h cekanja

Sandro HR Zagorje ned 23.6.2019 15:35
Pacoo kaže...
Sandro HR Zagorje kaže...
Pacoo kaže...
Definitivno se isplati dat 250 kn za mjenjanje baterije Sot mi se produzio za 2h

 Daj mi molim te link gdje si kupio bateriju. Ja sam narucio iz Kine "kao" OEM baterija al nema to veze sa originalom. 

  ja sam mjenjao bateriju u servis Aplikacije u Vinkovci-ma..200kn baterija + 50 kn ruke i 2h cekanja

 Ok...nasao sam na ekupi, narucit cu pa ce mo vidjet . 

krtola uto 30.7.2019 12:49

Ljudi. Kako vratiti izgled originalnih aplikacija. Naime isao sam staviti novu temu skinutu preko samsung themes i promijenilo mizgled aplikacija. Temu sam maknuo no izgled aplikacija je isti. Zna li itko kako vratiti originalni izgled, a da ne skidam neku aplikaciju?

dreadmoore čet 8.8.2019 09:03

Jel netko zna kako da rijesim problem sa UI, nakon duzeg vremena kad se telefon ne koristi UI iz nekog razloga prestane raditi i jedina opcija mi preostaje da ponovno pokrenem telefon.Inace radi se o modelu s7 edge.

krtola sri 21.8.2019 18:55

Samsung s health trosi bateriju

 

Sta mi se desava sa s healtom. TreNutno najveći potrosac baterije 18%. Ne mjerim nista osim korake sto automatski mjeri. Napravio wipe cash partition, disableo aplikaciju pa ponovno ukljucio i opet trosi nenormalno. Kakva ideja?

razermario sub 9.11.2019 10:35

Pozz...

 

Poceo mi se S7 edge, smrzavati... 

 

Nisam ga mogao upaliti nikako , i malo prije pokusam u safe mode i uslo je . Nakon toga sam usao u bios mobitela i sve pobrisao, i radio je nekih cca pola sata, i pocelo je opet isto. Ili se pocne paliti pa stane na samsung logo i to je to... Dali netko zna u cemu je problem.?

morrisoN sub 9.11.2019 15:44
razermario kaže...

Pozz...

 

Poceo mi se S7 edge, smrzavati... 

 

Nisam ga mogao upaliti nikako , i malo prije pokusam u safe mode i uslo je . Nakon toga sam usao u bios mobitela i sve pobrisao, i radio je nekih cca pola sata, i pocelo je opet isto. Ili se pocne paliti pa stane na samsung logo i to je to... Dali netko zna u cemu je problem.?

 Imao sam identičan problem. Neko vrijeme je još radio. Znao je raditi po mjesec bez problema.... Tvornički reset... bla, bla.. Instaliranje sistema od nule, Odinom.... Na kraju je ipak otišao u vječna lovišta. Ko što kolega gore veli - matična ploča.

morrisoN uto 10.12.2019 11:54
ford eleanor kaže...
Pozdrav. Jučer uzeo Samsung Galaxy S7.
Model je SM-G930L
Na njemu je SuperMan -Rom
Verzija Androida je 6.01
Nudi mi Ota update ali neće da ga krene skidati.
Kako da dobijem Oreo ali da bude sa Hrvatskim jezikom.
Preko Odina ili kako već?
Znači ovo nije globalna verzija moba.
Ako bi mi netko mogao predložiti koji rom da skinem?
Kada neće da skine najnoviji Rom piše HTTP Error

 Službeni sa sammobilea pa ga fino pukneš gore odinom i imaš telefon kako bog zapovijeda.

 

Edit: Tek vidim da je ovo korejska verzija... Ne znam ko te nagovori da kupuješ tu verziju telefona.

dinos3 sub 28.12.2019 19:38
Sandro HR Zagorje kaže...
Pacoo kaže...
Sandro HR Zagorje kaže...
Pacoo kaže...
Definitivno se isplati dat 250 kn za mjenjanje baterije Sot mi se produzio za 2h

 Daj mi molim te link gdje si kupio bateriju. Ja sam narucio iz Kine "kao" OEM baterija al nema to veze sa originalom. 

  ja sam mjenjao bateriju u servis Aplikacije u Vinkovci-ma..200kn baterija + 50 kn ruke i 2h cekanja

 Ok...nasao sam na ekupi, narucit cu pa ce mo vidjet . 

 Moze link za bateriju? Razmišljam da si i ja promjenim jer mi ne moze izdrazat od jutra do navečer, s tim da je SOT oko 3h max

Jel ti se sta produljio SOT? Jel se isplati?

 

Pegaz2507 ned 19.4.2020 11:45

Dobar dan, trebam preporuku servisa za zamjenu baterije za s7. 

Takodjer bi zamijenio jack za punjenje jer je bio u vodi i odonda mi povremeno javlja gresku da ima vlage(povremeno).

Takodjer bi zamijenio home tipku jerr se ova izlizala.

Tnx. 

HCMAA ned 8.11.2020 11:30

kupio u ožujku 2018... s7edge... evo sad ovo pišem sa njega...sve radi ko metak...eto jedini zaheb je što sam tribao uzeti obični s7.

što to novi mobitel od 10000kn može da s7/edge ne mogu...ne računajući kamere s tim da kamera na s7/edge nije ništa lošija od glavne na novim mobitelima

BoTiA uto 1.12.2020 13:38
morrisoN kaže...
razermario kaže...

Pozz...

 

Poceo mi se S7 edge, smrzavati... 

 

Nisam ga mogao upaliti nikako , i malo prije pokusam u safe mode i uslo je . Nakon toga sam usao u bios mobitela i sve pobrisao, i radio je nekih cca pola sata, i pocelo je opet isto. Ili se pocne paliti pa stane na samsung logo i to je to... Dali netko zna u cemu je problem.?

 Imao sam identičan problem. Neko vrijeme je još radio. Znao je raditi po mjesec bez problema.... Tvornički reset... bla, bla.. Instaliranje sistema od nule, Odinom.... Na kraju je ipak otišao u vječna lovišta. Ko što kolega gore veli - matična ploča.

 kod mene isti problem ... obični s7 je u pitanju, jedva sam izvukao podatke (upalio mobitel tako da sam ga stavio u zamrzivač par sati)...

 

što sad napraviti .. predpostavljam da se ne isplati mijenjati matičnu ... koliko mogu dobiti da ga prodam za dijelove?

morrisoN uto 1.12.2020 14:54

Ne znam koliko možeš dobiti, no bolje je imati za prodaju telefon sa neispravnom pločom a ispravnim ekranom, nego obrnuto. U vrijeme opće popularnosti potpuno staklenih telefona, na tržištu je puno više onih kojima je razbijen ekran ili zadnje staklo, nego onih kojima je neispravna ploča.