Samsung

Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

WalterWolf sri 4.5.2022 20:05

Pozdrav

 

Trebao bih preporuku nosača mobitela za auto, radi se o običnom S21. Najviše zbog navigacije, sa ili bez bežičnog punjenja, do 300-400 Kn.

 

Dal netko koristi "Latercase", jel dobar case ili da gledam nešto drugo? trenutno imam spigen liquid air al je dosta debeo case pa bih uzeo nešto tanje.

 

Hvala

maks0806 čet 5.5.2022 13:21
mariolla79 kaže...

Imas od ciaomija auto wirelles punjac 20w i drzas mislim da je oko 300kn

 Kako te služi? Imam mobitele od 200+g i svaki mi izleti. To jest držač izleti kolokogod ja njega dobro namontirao

 

Hexfire pet 6.5.2022 14:21
WalterWolf kaže...

Pozdrav

 

Trebao bih preporuku nosača mobitela za auto, radi se o običnom S21. Najviše zbog navigacije, sa ili bez bežičnog punjenja, do 300-400 Kn.

 

Dal netko koristi "Latercase", jel dobar case ili da gledam nešto drugo? trenutno imam spigen liquid air al je dosta debeo case pa bih uzeo nešto tanje.

 

Hvala

 Koristim ovaj za obični S21 i zasad nemam zamjerke. Brat bratu ne koristim ga često, ali kad mi treba pokazao se super. 

 

https://gizzmo.hr/pametni-automobilski-nosac-s-brzim-bezicnim-punjenjem-azurex-s-automatskim-zatvaranjem-artikel-53993

Memphis pet 6.5.2022 16:58
mariolla79 kaže...

Podrzava 15w toliko ce si uzet,tak i onak sam taj 20w dobio od buraza i radilo je

 ok, to ti je tak slučajno ispalao al sam da ne bi mislio da će si tak "uzet" i kod običnog punjača jer samsungov 25W nije standard.

win32 ned 8.5.2022 10:28
Memphis kaže...
Autonomija

Je li toliko loše?

Dvojba mi je taj Samsung S21 FE ili Xiaomi 11T Pro 256GB.

Nisam baš previše upućen u sve te mobitele. :)

 

Zna li netko jesu li u Telemachu Snapdragon ili Exynos verzije? 

MUĆAK čet 19.5.2022 17:37
win32 kaže...
Memphis kaže...
Autonomija

Je li toliko loše?

Dvojba mi je taj Samsung S21 FE ili Xiaomi 11T Pro 256GB.

Nisam baš previše upućen u sve te mobitele. :)

 

Zna li netko jesu li u Telemachu Snapdragon ili Exynos verzije? 

 

I ja sam u dvojbi baš ono istih modela s tim da me privlači ponuda u HT iako sam kod A1 pretplatnik  , naime u HT nude uz pretplatu mob S21 FE i gratis Tab S21FE 5G za 

126,00 kn/mj + Umlimited 229,00 što je jako povoljno a sad nije mi jasna druga ponuda gdje samo mob S21FE uz istu tarifu prodaju za 180 kn/mj. ovo mi je baš čudno .

Po specifikacijama koje su naveli ispada da je u njemu CPU Exynos 5mm ,  hajde molim vas tko ima ovaj mob da nabaci svoje impresije ali samo istinite .

Bero_ng95 ned 5.6.2022 17:46

Imam obični samsungov adapter od  a6 serije samo dodatno kupio usb sa c izlazom. Svi mobiteli koji se pune, pune se jednako kao i sa adapterom s usb c org.

Nezz vjerojatno radim smrt za bateriju, ali mobiteli se normalno pune. Za 1 i pol h baterija na 100 posto.

Sada se pitam ima li smisla lupati novce u skupe adaptere.

Kada smo u slavoniji  punimo svi mobitele na org punjacu od xperie XZ premuim koja je dan danas na zivotu. Baterija vrh na njemu traje po pola dana  mob kupljen 2017 ljeto.

Trenutni s21 mi je oke sto se baterije tice i s10e prošli.

Međutim mogu se sklonit xperiji sto se baterije tiče

Bero_ng95 ned 5.6.2022 17:49

Nevjerojatno  mi je da mobiteli u vrijednosti 1000 eura plus imaju ikakve boljke. Da s21 nema 120h ekran vjerojatno b8 se opet vratio na xperiu jer mob imam za osnovne stvari.

Wap, pozivi, malo google, naravno snimanje i fotografiranje...

Nadam se da će naredne serije poraditi na tome.

maxy0 pon 6.6.2022 12:55

ja s21 plus imam od nove godine i mogu reći da nema niti jedna stvar koja me smeta na njemu, a dosad mi je toga bilo na svakom mobitelu. Baterija je super, izdrži dan bez problema sa 5+ SOT-a, dizajn je super, ekran odlican, kamere ne koristim bas previse ali sve sto sam slikao mi je dobro ispalo, software super, ne nailazim na nikakve bugove.. prezadovoljan

maks0806 pon 6.6.2022 15:40

Koristio sam ga tjedan dana i stvarno, mob je bez zamjerke. Baš je dosadno dobar, sve radi, pouzdana kamera i softver, super baterija, podrška do androida 15 itd. Ja sam se ipak na kraju "smirio" sa s21 ultrom, kamere su mi jednostavno prefora. 

Fric1 uto 7.6.2022 08:51

I kod mene S21 plus. Star godinu dana, sve uključeno non- stop, baterija traje dan i pol, 5-7h SOT, radi bez greške. Baš tako, dosadno odličan. Imate u Sancta Domenici popust na orig. covere do 90%.

filipusis5 pon 20.6.2022 10:25

Pozdrav

Da li je tko spajao S21 na TV? S kojim kablom/adapterom provjereno radi? Mislio sam spojiti S21 na TV i povezati bluetooth gamepad na mobitel pa mobitel pretvoriti u mini konzolu za par igrica sa play store. Jel ima tko iskustva?