Samsung

Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Extrime čet 25.11.2021 12:37

Jedno pitanje vezano za Samsung promociju Z i S21 seriju.

Prodavatelj je uređaj kupio sredinom 11.mj kod našeg operatera.
Ja sam kupio prije par dana zapakirani S21 ultra sa racunom, sve u redu bilo:)

Prošao sam prije 2 dana registraciju preko Samsung Membera aplikacije

na tom istom uređaju, upload racuna i fotografije kutije sa vidljivim IMEI brojem.

Registracija je uspješno prošla i sad očekujem potvrdu email-om o statusu registracije.

Koliko prođe vremena dok oni to pregledaju i pošalju potvrdni email?

Croshadow1234 čet 25.11.2021 18:32

@Klipson

Zato sto su sve zivo poiskljucivali i koriste ga u hd ili full hd rezoluciji. Imaju pravo koristit uredaj kako zele.. ali ja imam sve zivo popaljeno (5G takoder) tako da na kraju dana izvucem 4 do 5h SOT-a kao i vecina kolega koji imaju tako postavljen mobitel.

Dr. Vicko sub 27.11.2021 18:16

Kako se nadogradio na 12-ku u Facebook aplikaciji mi nece da otvara poveznice na sadrzaj koji se dijeli. Znaci ako skrolam i vidim neku objavu od npr nekog portala uopce nece da je otvori. 

Da li je netko imao slican problem ??

Pinjossi sub 27.11.2021 19:33
Dr. Vicko kaže...

Kako se nadogradio na 12-ku u Facebook aplikaciji mi nece da otvara poveznice na sadrzaj koji se dijeli. Znaci ako skrolam i vidim neku objavu od npr nekog portala uopce nece da je otvori. 

Da li je netko imao slican problem ??

 To je feature, a ne bug 

Memphis ned 28.11.2021 11:48
aleng3 kaže...

Ja sam u prosli petak (19.11.) dobio svoj Ultra i oko 23h obavio registraciju za poklone. Mail o potvrdi registracije dobio u ponedjeljak (22.11.) oko 17h. Kazu dostava izmedju 4.12. i 30.1.

 Ja sam se registrirao 05.11 i dobio mail o potrvrdi registracije te info da će mi se javit detaljima kad se provjeri dokumentacija. Do sad još ništa nisam dobio.

aleng3 ned 28.11.2021 18:59
Memphis kaže...
aleng3 kaže...

Ja sam u prosli petak (19.11.) dobio svoj Ultra i oko 23h obavio registraciju za poklone. Mail o potvrdi registracije dobio u ponedjeljak (22.11.) oko 17h. Kazu dostava izmedju 4.12. i 30.1.

 Ja sam se registrirao 05.11 i dobio mail o potrvrdi registracije te info da će mi se javit detaljima kad se provjeri dokumentacija. Do sad još ništa nisam dobio.

 Meni je odmah stigao mail da je registracija odobrena.

Extrime ned 28.11.2021 19:48

Evo ja dobio u petak da je pregledano i registracija odobrena, isporuka ce biti od 04.12.21. - 30.01.22. Prije toga cu dobit obavjest dostavne službe o isporuci pošiljke. Evo sve ok prošlo, pa cemo vidjeti kad dođe. 

Klipson ned 28.11.2021 21:13

Ja pojma nisam ni imao za te poklone,sad odem u Samsung Membera i piše mi kao da mogu dobit Ear Buds ali ako sam uređaj kupio između 22.10. i 22.11....
Šta mislite jel se može izpregovarat to svejedno, kupio sam s21 u rujnu negdje...

Memphis ned 28.11.2021 22:10
aleng3 kaže...
Memphis kaže...
aleng3 kaže...

Ja sam u prosli petak (19.11.) dobio svoj Ultra i oko 23h obavio registraciju za poklone. Mail o potvrdi registracije dobio u ponedjeljak (22.11.) oko 17h. Kazu dostava izmedju 4.12. i 30.1.

 Ja sam se registrirao 05.11 i dobio mail o potrvrdi registracije te info da će mi se javit detaljima kad se provjeri dokumentacija. Do sad još ništa nisam dobio.

 Meni je odmah stigao mail da je registracija odobrena.

 

Extrime kaže...

Evo ja dobio u petak da je pregledano i registracija odobrena, isporuka ce biti od 04.12.21. - 30.01.22. Prije toga cu dobit obavjest dostavne službe o isporuci pošiljke. Evo sve ok prošlo, pa cemo vidjeti kad dođe. 

 Ja nisam dobio mail. Ni zadnji put nisam dobio taj mail odobrenja odmah već nakon nekih 2-3 tjedna.

Klipson kaže...
Ja pojma nisam ni imao za te poklone,sad odem u Samsung Membera i piše mi kao da mogu dobit Ear Buds ali ako sam uređaj kupio između 22.10. i 22.11....
Šta mislite jel se može izpregovarat to svejedno, kupio sam s21 u rujnu negdje...

 Ne

Stane256 uto 30.11.2021 07:20

Ne mogu vjerovat kako je to vama normalno da vam sjebu mob sa updateom i da morate vracat na tvornicke postavke i sve brisat i onda dalje tvrdit da je Samsung najbolji mobitel na svijetu..... Svaki update novi bug i nikad ništa ne radio da bi valjalo.. užas je

mrbean uto 30.11.2021 07:58

Kod mene i nakon updatea (bez restarta) radi vrhunski. Probao sam i P40 pro i mi11, pixel i sl. S21U mi je do sada najkompletniji mobitel i planiram ga imat duze vrijeme. Koristim ga stalno, bt, 4g, wifi, lokacije, aod i na kraju dana redovito 30-40% (od 06:00-23:00)

R36 uto 30.11.2021 08:26

Koji to proizvođač ne sjebe mobitel nakon updatea?

 

Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi...nastavi niz.

 

Uopće nije poanta sjebe ili ne sjebe jer nemaš izbora...tako Android sustav radi. I kod IOS-a nešto slično.

 

Molim te inženjeru da nam daš alternativu tog nekog savršenog mobitela??

zdgrunf uto 30.11.2021 09:22
Stane256 kaže...

Ne mogu vjerovat kako je to vama normalno da vam sjebu mob sa updateom i da morate vracat na tvornicke postavke i sve brisat i onda dalje tvrdit da je Samsung najbolji mobitel na svijetu..... Svaki update novi bug i nikad ništa ne radio da bi valjalo.. užas je

 

Tko je to rekao? Meni npr nema nikakvih problema, ni povratka na ništa. Sve radi ok, a da se nekom dogodi, ajde nađi taj mob/brend kojem se to nije dogodilo?

SimeKZ uto 30.11.2021 14:01
Stane256 kaže...

Ne mogu vjerovat kako je to vama normalno da vam sjebu mob sa updateom i da morate vracat na tvornicke postavke i sve brisat i onda dalje tvrdit da je Samsung najbolji mobitel na svijetu..... Svaki update novi bug i nikad ništa ne radio da bi valjalo.. užas je

Instalirao cim je izaso, bez tvornickog reseta i sve normalno radi.

 

Uzeo si primjer 2-3 forumasa i krenuo generalizirat. 

Memphis uto 30.11.2021 16:41
Extrime kaže...

Evo ja dobio u petak da je pregledano i registracija odobrena, isporuka ce biti od 04.12.21. - 30.01.22. Prije toga cu dobit obavjest dostavne službe o isporuci pošiljke. Evo sve ok prošlo, pa cemo vidjeti kad dođe. 

 evo dobio i ja jučer. Trebao sam ih prije spomenut :)

Hexfire uto 30.11.2021 19:15

Uzeo u nedjelju sa njuškala obični S21. Zasad nemam zamjerki, čak mi se i UI sviđa. Inače sam već godinama na Nova Launcheru. Jedino se moram priviknuti da nema vertical scroll kroz aplikacije.

 

Jučer sam poslao ovaj zahtjev za registraciju za slušalice i punjač te danas dobio da je potvrđeno. Znači da ih još ima na zalihi. Pretpostavljam da dosta njih koji prodaju uređaj na njuškalu ne zna da imaju pravo na taj poklon.  

qlimaxzu sri 1.12.2021 12:11

Također nije bilo problema na s21u sa prelaskom na android 12 i oneui4. Nisam radio tvornički reset i baterija mi je zapravo bila najvažnija da ne degradira trajanje, ali to nije slučaj i još se super drži nakon update-a!

Jedinu stvar koju sam primjetio baš danas je da na drugoj sim kartici, tj. sekundarnom/službenom whatsappu ne mogu više primati ni slati multimediju niti napraviti backup razgovora. Izbaci mi poruku "download failed - the download was unable to complete. please try again later."

Nisam siguran dal bi to svrstao u problem sa samsungom/androidom ili sa samom aplikacijom. Probao sam deinstalirati i skinuo ponovno, ali ista stvar! Nešto sam na brzinu googlao, no nema konkretnog rješenja s jedne ni s druge strane. Vidjet ćemo s vremenom što će s tim biti.

 

Ima li tko sa sličnim problemom?

Lp

Extrime pet 3.12.2021 11:54

Dali se to može gdje dodatno narediti da sinkronizacija racuna npr... gmail i ostalo telefon sam radi svakih 30sec do min ili to telefon radi kako mu dode.
Primjer ujutro pogledam telefon nema nikakvih obavjesti, otkljucam i onda odmah dođu obavjesti primjer email i ost. tako i preko dana, nema pravila.

Viber i whatsApp rade normalno stižu obavjesti :/ (sinkronizacija mi je uključena u padajucem izborniku)