Samsung

Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

avangard00 pet 24.9.2021 15:54

jeli imate vi kad idete editat neki video onu hyperlapse (play speed)  opciju? znam da sam na s10 ima tu opciju a cak i u manualu pise da bi trebala biti ali ja je nikako ne nalazim... snimanje u hyperlapsu nije problem, to lako nadem ali eto  kad idem uredit neki video te opcije mi nema nigdje... 

Bambi7 uto 28.9.2021 20:38

Pozdrav ekipa, imam problem u vezi s21 ultra telefonom, već mi je drugi put na servisu iz razloga što mi internet na njemu ne radi opet i već su mi mjenjali matičnu ploču prije cca mj daan ali neki dan se očito pojavio isti kvar pa sam ga jučer ponovno odnio na servis. Mobitel je kupljen u A1 i već nakon skoro 3 mjeseca je počeo s problemom sa hvatanjem signala i u 4. mjesecu sam i sim karticu mjenajo jer sam mislio da je do nje ali očito nije. Da li imam pravo na novi uređaj ako ovo ne poprave opet kako spada jer već sumnjam da će se išta promijeniti s novim popravkom. Nisam dosad nikad imao takav problem s nijednim samsung mobitelom a promijenio sam ih hrpu, pa vas molim za savjet ili pomoć po tom pitanju kome se obratit jer u a1 nemaju pojma o tome i svi se prave grbavi. Hvala.

Pinjossi uto 28.9.2021 21:34
Bambi7 kaže...

Pozdrav ekipa, imam problem u vezi s21 ultra telefonom, već mi je drugi put na servisu iz razloga što mi internet na njemu ne radi opet i već su mi mjenjali matičnu ploču prije cca mj daan ali neki dan se očito pojavio isti kvar pa sam ga jučer ponovno odnio na servis. Mobitel je kupljen u A1 i već nakon skoro 3 mjeseca je počeo s problemom sa hvatanjem signala i u 4. mjesecu sam i sim karticu mjenajo jer sam mislio da je do nje ali očito nije. Da li imam pravo na novi uređaj ako ovo ne poprave opet kako spada jer već sumnjam da će se išta promijeniti s novim popravkom. Nisam dosad nikad imao takav problem s nijednim samsung mobitelom a promijenio sam ih hrpu, pa vas molim za savjet ili pomoć po tom pitanju kome se obratit jer u a1 nemaju pojma o tome i svi se prave grbavi. Hvala.

https://gov.hr/hr/jamstvo-za-ispravnost-prodane-stvari-garancija/546

 

 Popravak i zamjena:

 

Svoja prava u svezi s proizvodom za koji je dano jamstvo ostvarujete od trgovca od kojeg ste kupili proizvod, a ne od ovlaštenog servisa.

Trgovac je dužan neispravnosti stvari koje se pojave u tijeku jamstvenog roka popraviti u razumnom roku, a ako to nije moguće, predati vam proizvod koji je ispravan.

Ako popravak nije obavljen u razumnom roku, možete tražiti ispravan proizvod.

Nocio čet 30.9.2021 07:02
Memphis kaže...

Kako se pokazao S21 sa baterijom?

 Ako je u pitanju obični S21 evo onda nekoliko slika. Stednja baterije je ukljucena ali samo xa ogranici brzinu rada procesira na 70%, a 120Hz osvjezavanje ekrana je i dalje uključeno 

Slow Rodriguez pet 1.10.2021 14:19

Jedno možda glupo pitanje, ali vama koji ste na Androidu godinama vrlo lako, kako u Google Chrome-u sačuvati fotografiju u galeriju? Jel otvorim sliku i držim prst malo duže na njoj? Hoće mi ponuditi download na mobitel u galeriju? Ili ima neki drugi način?

 

R36 uto 5.10.2021 12:37
ERROR1911 kaže...

Bok ekipa, novi sam u temi, izasao mi je ugovor na mojem S20 plus, sad bih ga zamijenio sa S21 Ultra, zanima me dali cu dobiti kakve velike razlike izmedu ta dva uređaja? Kamera, baterija?

 Velika razlika je širok pojam...ali realno kod S21 serije se isplati kupit samo Ultru...

Memphis uto 5.10.2021 13:30
R36 kaže...
ERROR1911 kaže...

Bok ekipa, novi sam u temi, izasao mi je ugovor na mojem S20 plus, sad bih ga zamijenio sa S21 Ultra, zanima me dali cu dobiti kakve velike razlike izmedu ta dva uređaja? Kamera, baterija?

 Velika razlika je širok pojam...ali realno kod S21 serije se isplati kupit samo Ultru...

 Tebi da ... ja koji ne želim ciglu meni se samo isplati S21.

steve90 uto 5.10.2021 13:47
Nocio kaže...
Memphis kaže...

Kako se pokazao S21 sa baterijom?

 Ako je u pitanju obični S21 evo onda nekoliko slika. Stednja baterije je ukljucena ali samo xa ogranici brzinu rada procesira na 70%, a 120Hz osvjezavanje ekrana je i dalje uključeno 

 Kako ostaviš 120hz dok je štednja aktivna? Ja na Note20 Ultra ne vidim tu opciju. Ili možda prvo uključiš štednju pa onda vratiš na 120Hz?

R36 uto 5.10.2021 13:59
Memphis kaže...
R36 kaže...
ERROR1911 kaže...

Bok ekipa, novi sam u temi, izasao mi je ugovor na mojem S20 plus, sad bih ga zamijenio sa S21 Ultra, zanima me dali cu dobiti kakve velike razlike izmedu ta dva uređaja? Kamera, baterija?

 Velika razlika je širok pojam...ali realno kod S21 serije se isplati kupit samo Ultru...

 Tebi da ... ja koji ne želim ciglu meni se samo isplati S21.

Kolega je gore jasno napisao na šta je mislio - kamera, baterija...

 

Ja samo jasno odgovorio - S21 Ultra. Em bolja baterija, em bolja kamera.

 

Gdje si ti vidio da je netko napisao veličinu pa si se ti našao prozvan i morao odgovorit?

zuper uto 5.10.2021 15:25
ERROR1911 kaže...

Bok ekipa, novi sam u temi, izasao mi je ugovor na mojem S20 plus, sad bih ga zamijenio sa S21 Ultra, zanima me dali cu dobiti kakve velike razlike izmedu ta dva uređaja? Kamera, baterija?

 Dobio na bateriji svakako, a kod kamere najviše zoom.

Pogledaj novi iPhone 13 Pro/Max. Ono što sam vidio jako kvalitetne kamere. A baterija je ove godine posebno dobra.

13 Pro Max ima bateriju koja traje 20% dulje od S21 Ultra

Memphis uto 5.10.2021 16:03
R36 kaže...
Memphis kaže...
R36 kaže...
ERROR1911 kaže...

Bok ekipa, novi sam u temi, izasao mi je ugovor na mojem S20 plus, sad bih ga zamijenio sa S21 Ultra, zanima me dali cu dobiti kakve velike razlike izmedu ta dva uređaja? Kamera, baterija?

 Velika razlika je širok pojam...ali realno kod S21 serije se isplati kupit samo Ultru...

 Tebi da ... ja koji ne želim ciglu meni se samo isplati S21.

Kolega je gore jasno napisao na šta je mislio - kamera, baterija...

 

Ja samo jasno odgovorio - S21 Ultra. Em bolja baterija, em bolja kamera.

 

Gdje si ti vidio da je netko napisao veličinu pa si se ti našao prozvan i morao odgovorit?

 Pa napisao si da se od S serije isplati samo kupit Ultru ... naravno da je bolja kad je 30-40% skuplja ... to zna svatko. I čovjek je samo Ultru i spomenuo a ti se se nadovezao na ostale mobitele iz S serije za koje te nije ništa pitao.

 

Molim lepo.

Nocio uto 5.10.2021 20:25
steve90 kaže...
Nocio kaže...
Memphis kaže...

Kako se pokazao S21 sa baterijom?

 Ako je u pitanju obični S21 evo onda nekoliko slika. Stednja baterije je ukljucena ali samo xa ogranici brzinu rada procesira na 70%, a 120Hz osvjezavanje ekrana je i dalje uključeno 

 Kako ostaviš 120hz dok je štednja aktivna? Ja na Note20 Ultra ne vidim tu opciju. Ili možda prvo uključiš štednju pa onda vratiš na 120Hz?

 https://youtu.be/JA0DHaUGXMI

 

Ja sam ti našao video sa uputama, ali sam ih našao bio u texualnom obliku. Doslovce sam to složio kao u videu 

Ezio uto 5.10.2021 21:57
HRVOJE346 kaže...

Ja sam totalno razočaran sa svojim s21 mobitelom.Kupio ga u trgovini i kada sam došao doma tek sam onda vidio da ima glavnu kameru samo 12mp.Kakve slike mi taj mobitel može pružit.

 Kakve god nađeš na internetu

Mayales uto 5.10.2021 22:49

Koristim S21 Ultru, nemam nekih zamjerki, ali to je i za očekivati s obzirom na cijenu uređaja. Kamere su dosta dobre, pokrivaju sve scenarije, čak mi ovaj put paše i njihov nativni processing slika. Ekran je vrhunski, od rezolucija do 120hz refresh ratea, stvarno pravo iskustvo i uživanje u korištenju. "Najlošija" strana bi svakako bila baterija, ali mislim da je i ona dosta dobra s obzirom na zaslon koji je dosta troši i procesor. Uz moju težu potrošnju nikad ga nisam morao puniti prije kraja dana, a većinski mi prosječno drži 2 puna dana.

R36 sri 6.10.2021 09:32
Memphis kaže...
R36 kaže...
Memphis kaže...
R36 kaže...
ERROR1911 kaže...

Bok ekipa, novi sam u temi, izasao mi je ugovor na mojem S20 plus, sad bih ga zamijenio sa S21 Ultra, zanima me dali cu dobiti kakve velike razlike izmedu ta dva uređaja? Kamera, baterija?

 Velika razlika je širok pojam...ali realno kod S21 serije se isplati kupit samo Ultru...

 Tebi da ... ja koji ne želim ciglu meni se samo isplati S21.

Kolega je gore jasno napisao na šta je mislio - kamera, baterija...

 

Ja samo jasno odgovorio - S21 Ultra. Em bolja baterija, em bolja kamera.

 

Gdje si ti vidio da je netko napisao veličinu pa si se ti našao prozvan i morao odgovorit?

 Pa napisao si da se od S serije isplati samo kupit Ultru ... naravno da je bolja kad je 30-40% skuplja ... to zna svatko. I čovjek je samo Ultru i spomenuo a ti se se nadovezao na ostale mobitele iz S serije za koje te nije ništa pitao.

 

Molim lepo.

 Ja sam mu samo potvrdio ono što je on zaključio za Ultru.

 

Ali i dalje ne vidim ništa o veličini...

bik ned 10.10.2021 12:18

Ima jedna stvar koja smeta a to je kad mi je mob u djepu i netko me zove, vadim uređaj a ekran je jos zatamljen cca1-2sec, ne vidim tocno tko me zove dok senzor ne skuži da sam na svijetlom mjestu pa posvijetli ekran.. Moze li se to negdje podesit/promjenit?

bik ned 10.10.2021 13:11

Usput zaobilazite Nudient maske, reklamiraju se kao najbolje na svijetu.. ovako izgleda ta 30eur maska nakon 3tjedna normalnog koristenja.
Ima tko preporuku druge maske kvalitetna, tanka..?