Samsung

Samsung Galaxy S20/S20+

matrix777 sub 17.7.2021 18:58

Ja ne znam šta više napraviti, ovo nije normalno. 1000 prigovora, od toga jedan službeni preko mail, zvao Hakom ništa se može. Dali postoji šansa da je problem u uređaju?? T com 4g, s20+. Ovo se sve počelo događati kada sam prešao sa tarife L na unlimited, no možda je samo slučajnost. Vidite po speed-u, internet gotovo uopće ne funkcionira, sad da ih nazovem, napraviti će nekakav reset i proraditi će, dok nakon par sati ili drugi dan ista stvar opet. Wtf

CPU sub 17.7.2021 19:10
matrix777 kaže...

Ja ne znam šta više napraviti, ovo nije normalno. 1000 prigovora, od toga jedan službeni preko mail, zvao Hakom ništa se može. Dali postoji šansa da je problem u uređaju?? T com 4g, s20+. Ovo se sve počelo događati kada sam prešao sa tarife L na unlimited, no možda je samo slučajnost. Vidite po speed-u, internet gotovo uopće ne funkcionira, sad da ih nazovem, napraviti će nekakav reset i proraditi će, dok nakon par sati ili drugi dan ista stvar opet. Wtf

 Otiđi u postavke i pritisni ponovo postavi APN i uključi mobilne podatke 4G, probaj onda, ako ne. Zovi službu da ti oni resetiraju SIM karticu pa ćeš morat resetirat mobitel.

Ja sam imao slični problem, mijenjao karticu, mobitel, sve i na kraju tražio raskid ugovora, nikad više HT.

 

Karanba pon 26.7.2021 10:25

Pozdrav, u Galaxy S20+ mi je usla voda, snimanje po bazenu i zamagljena kamera, pregrijavanje uređaja, paljenje gasenje bezicnog punjenja samo od sebe itd i sad je telefon krepo.

Pod garancijom je i zovem Agram pa mi kazu da nisu vise za garancijske popravke nego Tech Doctor. 

 

Kakvi su oni glede tih problema, dakle telefon nije bio u moru niti u dubokoj vodi.

 

Tko je bolji po tim pitanjima, Tech Doctor ili MR Servis jer vec imam osjecaj da ce reci iako je IP68 ti si kriv jer je usla voda a onda ce morat bit borbe sa inspekcijama i kojekim a to nikako ne zelim.

 

Hvala

in_rust_we_trust pon 26.7.2021 13:17
Karanba kaže...

Pozdrav, u Galaxy S20+ mi je usla voda, snimanje po bazenu i zamagljena kamera, pregrijavanje uređaja, paljenje gasenje bezicnog punjenja samo od sebe itd i sad je telefon krepo.

Pod garancijom je i zovem Agram pa mi kazu da nisu vise za garancijske popravke nego Tech Doctor. 

 

Kakvi su oni glede tih problema, dakle telefon nije bio u moru niti u dubokoj vodi.

 

Tko je bolji po tim pitanjima, Tech Doctor ili MR Servis jer vec imam osjecaj da ce reci iako je IP68 ti si kriv jer je usla voda a onda ce morat bit borbe sa inspekcijama i kojekim a to nikako ne zelim.

 

Hvala

 Sve ti je isto. Ni jedni ni drugi trenutno nemaju djelova za Samsung tako da ces cekati jer evo i ja cekam vec 2 mjeseca da mi jave da ce imati spreman ekran za zamjenu
Pitanje je samo kako ce proci po pitanju štete radi vode

in_rust_we_trust pet 30.7.2021 09:00
Tascam kaže...

Ako nemaju dijelova a popravak treba ići u jamstvu, ide zamjena za novi.

 Od kad to? 
Nemaju dijelova jer je nestasica i mora se cekati. Nemas odavno vise zakonski rok od 45 dana za nesto nego je "razuman rok" tako da prvi put cujem da ce ti netko dati novi uredaj jer nema dijelova za promjenu

Tascam pet 30.7.2021 10:58

Imao je  Samsung prije par godina velikih problema sa rezervnim dijelovima,čitaj nisu dovoljno naručili.Tada su korisnicima za jamstvene kvarove odobravali  RMA.Danas više nisam u tim vodama,pa ne znam kako ide.Iako mi je čudno da nemaju dijelova za S20...

ministar pet 20.8.2021 09:34
in_rust_we_trust kaže...
Tascam kaže...

Ako nemaju dijelova a popravak treba ići u jamstvu, ide zamjena za novi.

 Od kad to? 
Nemaju dijelova jer je nestasica i mora se cekati. Nemas odavno vise zakonski rok od 45 dana za nesto nego je "razuman rok" tako da prvi put cujem da ce ti netko dati novi uredaj jer nema dijelova za promjenu

a tebi je 2+ mjeseca razuman rok? možda bi čekao i godinu-dvije?

in_rust_we_trust pet 20.8.2021 14:56
ministar kaže...
in_rust_we_trust kaže...
Tascam kaže...

Ako nemaju dijelova a popravak treba ići u jamstvu, ide zamjena za novi.

 Od kad to? 
Nemaju dijelova jer je nestasica i mora se cekati. Nemas odavno vise zakonski rok od 45 dana za nesto nego je "razuman rok" tako da prvi put cujem da ce ti netko dati novi uredaj jer nema dijelova za promjenu

a tebi je 2+ mjeseca razuman rok? možda bi čekao i godinu-dvije?

 Vjerujem da u 2+ mjeseca se rijesi reklamacija.
Ako imas problem sa razumnim rokom onda se pozalis organima zaduzenim za inspekciju firme koja ti radi servis. Za sve postoji lijek

Bernard Huky Hux ned 22.8.2021 11:22

Bok.

Imam Samsung s20 5G u Tcomu. Tarifa za mlade. Ovog ljeta obišao sam Hrvatsku ali nigdje nisam uspio uloviti 5G signal na vise od 2 sekunde. Po karti pokrivenosti bi trebalo biti signala. Zvao sam podršku i resetirali su mi sim karticu, ali ni dalje ne radi 5G. 

 

Ima neko savijet kako to riješiti? 

Je li moguće da mi je uređaj neispravni?

Gale92 ned 22.8.2021 23:16
Bernard Huky Hux kaže...

O hvala ti. Pa nije mi jasno zašto mi nije onda to rekla operaterka dok sam ih zvao u Tcom. 

 jer oni govore što kupcima "paše i žele" da čuju.... znam kako ide to na T-Comu....

Urdi sri 25.8.2021 16:01

Imam samsung galaxy s2o+ 5g. Veliki problem je s baterijom.
U noći prije spavanje od jutra baterija padne na 50% a onda sve aplikacije u pozadini stavim u mirovanje ali svejedno do pet sati ujutro baterija je prazna. Prethodni model mobitela mi je bio na 5% i do jutra je bio upaljen

CPU pet 27.8.2021 15:11

Toliko problema sa tim Samsungovim flagshipovima, a koštaju ko da su od zlata. Stvarno su nesposobni napravit jedan mobitel koji valja. Platiš preko 1000€ i onda baterija ne može jedan dan izdržat.

Imao sam S20+ i prodao ga nakon 3 dana.

veseli007 uto 28.9.2021 13:52

Pozz, brat je danas kupio s20ultru novog, i ima problem da se ne moze logirati na google acc, iako je lozinka i mail tocnan. Dali zna netko u cemu je caka.

 

 

Dali ima mozda neki samsung protokol/sigurnost da treba prvo napraviti. 

 

Hvala lijepa! ☺️

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gale92 čet 30.9.2021 08:12
snake44 kaže...

Razbijen ekran. Ima li tko preporuku gdje ga poslati na izmjenu? Kontaktirao sam u Rijeci Smart Doctor i traže za to 2200kn....

 nije usko vezano al ja sam slao Galaxy A70 u AgramServis (inače sam s Raba). Poslao im, ona zaprimili poslali mi na email procjenu ja uplatio novce, oni odradili popravak i vratili mi mob. Dobije se i 6mj garancije.

crorockycro čet 30.9.2021 12:45
Gale92 kaže...
snake44 kaže...

Razbijen ekran. Ima li tko preporuku gdje ga poslati na izmjenu? Kontaktirao sam u Rijeci Smart Doctor i traže za to 2200kn....

 nije usko vezano al ja sam slao Galaxy A70 u AgramServis (inače sam s Raba). Poslao im, ona zaprimili poslali mi na email procjenu ja uplatio novce, oni odradili popravak i vratili mi mob. Dobije se i 6mj garancije.

 Čisto informativno, koliko si platio popravak za A70, stoji mi u ladici razbijen pa zato pitam...