Samsung

Samsung Galaxy S20/S20+

B-52 ned 18.10.2020 19:35
mersimh kaže...
digitall kaže...

 

ja bi osobno od svih iz s20 serije uzeo fe.

nema exynosa baterija normalna, ravan ekran napokon, plastika iza napokon ne mora se nosit neka glupa ruzna zastita..

to sto ima malo vece bezele ne znaci nista jer s ovim ostalim zakrivljenim staklenim imas sigurno neku masku pa onda opet imas iste ili vece bezele..

takoder to sto ima manju rezoluciju opet ne znaci nista jer i na ostalima iz s20 serije imas tu rezoluciju kad stavis 120hz

gledajuci usporedbe kamera je gotovo jednaka obicnom s20 i s20+, razlike jako male, cak u nekim slucajevima i nesto bolja...

 

 

https://youtu.be/8vKBq5gsSMc

ovdje u usporedbi kamere sa s20+ fe ispada bolji

 sorry al to je mozda tvoj use case,ja na svoje mobitele maximalno stavim skin i koristim ga tako golog.

FE jeste dobar po price to performanse al jednostavno izgleda kao A serija a ne S.

kome je to ok nek kupuje

S20+ je ipak ljepsi telefon i prava S serija.

exynos na stranu jer pricam o 4g verzijama svakako

 Je li taj skin koji koristis pomaze za bolji grip?

Ja sam jednom bio uzo neku foliju (to je valda isto) ali nije bas puno pomoglo

Jel koristis dbrand il neki drugi?

MUĆAK pon 19.10.2020 12:18

Baš gledam na HT i Tele2  iako u spec. ne navode koji je proc. po brzini od 2,73 Mhz  to bi trebao biti Exynos  a ne SD 865+ , i to po cijeni 

HT - 155 x 24 = 3720  + tarifa flat  229 mj.

Tele2 - 170x24=4080  + tarifa flat 169 mj.

 

Bezobrazluk po tim cijenama prodavati Samsungovo  smeće .

 

 

3dfx pon 19.10.2020 12:59
MUĆAK kaže...

Baš gledam na HT i Tele2  iako u spec. ne navode koji je proc. po brzini od 2,73 Mhz  to bi trebao biti Exynos  a ne SD 865+ , i to po cijeni 

HT - 155 x 24 = 3720  + tarifa flat  229 mj.

Tele2 - 170x24=4080  + tarifa flat 169 mj.

 

Bezobrazluk po tim cijenama prodavati Samsungovo  smeće .

 

 

super, reci to Tele2 i HT-u, mozda ti spuste koju kunu pa si kupis to smece 

 

 

 

MUĆAK uto 20.10.2020 10:19
3dfx kaže...
MUĆAK kaže...

Baš gledam na HT i Tele2  iako u spec. ne navode koji je proc. po brzini od 2,73 Mhz  to bi trebao biti Exynos  a ne SD 865+ , i to po cijeni 

HT - 155 x 24 = 3720  + tarifa flat  229 mj.

Tele2 - 170x24=4080  + tarifa flat 169 mj.

 

Bezobrazluk po tim cijenama prodavati Samsungovo  smeće .

 

 

super, reci to Tele2 i HT-u, mozda ti spuste koju kunu pa si kupis to smece 

 

 

 

 

Jel to sarkazam da je S20 FE  smeće ili misliš da je stvarno smeće sa ovim SoC om  Exy.

ne kužim  na što si mislio

, iskustvo ili gađenje prema Zamzungu ....

 

🤔🤔🤔

nev75 uto 20.10.2020 23:16

Evo imam ga ja i baš je smeće. To govorim za exynos verziju. Grije se pri iole zahtjevnijem radu , a posljedično baterija mu je katastrofa.

Kapacitet 4500 a postotak pada na očigled. 

Ok, ja ga koristim baš intenzivno, ali da ne mogu dočekati kraj radnog rada to mi nije nikako normalno. Stalno mi je na punjaču. Bolje da su ga nazvali S20 FU

MUĆAK sri 21.10.2020 10:32
nev75 kaže...

Evo imam ga ja i baš je smeće. To govorim za exynos verziju. Grije se pri iole zahtjevnijem radu , a posljedično baterija mu je katastrofa.

Kapacitet 4500 a postotak pada na očigled. 

Ok, ja ga koristim baš intenzivno, ali da ne mogu dočekati kraj radnog rada to mi nije nikako normalno. Stalno mi je na punjaču. Bolje da su ga nazvali S20 FU

 Svaka čast na iskrenosti , znači još jedan pušač  Zamzung  kubane ....

 

🚭🆘🚭

nev75 sri 21.10.2020 11:51

Pa šta ti je tu čudno što sam iskren? Ne valja i vraćam ga t-comu. Platio sam ga 2800kn i to je previše.

Kako ovaj procesor pokreće one velike Samsung ultre, samo Bog zna, a koštaju ko suho zlato.

 

1samek sri 21.10.2020 11:54

S20 FE je samo odgovor na poplavu solidnih kineskih mobitela koji nerijetko daju više za duplo manje ili čak 2/3 manje para.

 

Jedini koji treba uzeti u obzir (kad je FE u pitanju) je 5G varijanta koja ima Snapdragon...

ivan7 pet 23.10.2020 14:28
ministar kaže...
ivan7 kaže...

Bok ljudi. Imam s10+ i sad sam našao jedan s20+ za 4200 kn, novi zapakiran pa me zanima vaše mišljenje isplati li se prijeci na to? Hvala

što S20+ ima što S10+ nema, a treba ti?

 A vjerojatno ništa al eto. Može onda preporuka što uzeti do nekih 3500 kn, 4000 kn?

Entry Point pet 23.10.2020 15:49
ivan7 kaže...

 A vjerojatno ništa al eto. Može onda preporuka što uzeti do nekih 3500 kn, 4000 kn?

 Ništa. Stavi to u štednju i troši mobitel koji imaš dok ne krepa. Mjenjaj bateriju kad oslabi. Dakle ne isplati se kupovati mobitel svake godine ili dvije. Nema ništa novog osim količine RAM-a i megapixela. Za 2-3 godine ćeš imati 12 000 kuna pa si možeš kupiti novi mobitel i tablet recimo. Ili laptop.

 

 Da pojasnim. Da mi nije krepao usb-c na s9+ (a hitno sam trebao mobitel - posao) ne bih ga mjenjao još 3 godine. Jednostavno nema smisla. Sve radi ko metak, fotke koje meni trebaju su i predobre. Što će ti više.

Fulir1987 pon 26.10.2020 08:23

Malo pratim ovu temu, jer mi je S20 FE zanimljiv postao.

Vidim da i za njega govorite da je baterija losa?

 

Recenzentima bas i ne vjerujem previse, ali svi bas svi su nahvalili bateriju, dok se ovdje spominje u negativnom kontekstu.

 

Vi koji imate FE, znaci vama baterija nije bas dobra? Takoder, da li netko ima problema s ekranom. Spominje se da ekran registrira dodire, makar ih nema...

3dfx pon 26.10.2020 09:03
Fulir1987 kaže...

Malo pratim ovu temu, jer mi je S20 FE zanimljiv postao.

Vidim da i za njega govorite da je baterija losa?

 

Recenzentima bas i ne vjerujem previse, ali svi bas svi su nahvalili bateriju, dok se ovdje spominje u negativnom kontekstu.

 

Vi koji imate FE, znaci vama baterija nije bas dobra? Takoder, da li netko ima problema s ekranom. Spominje se da ekran registrira dodire, makar ih nema...

S20 FE je mobitel godine. 

 

Kupi SD865 verziju i nemas brige sa baterijom 

 

na bateriju se zale ovi koji su uzeli Exynos, a vec mjesecima citaju na ovoj temi kako je Exynos puno losiji od SD, i onda odu u ducan kupe ga i kukaju kak je smece 

 

S20 FE je jedini S20 Samsung na nasem trzistu sa SD865

mp3david pon 26.10.2020 10:43

Imam dva pitanja:

1. Koliko dobivate on screen rezultata na jednom praznjenju.

2. Vidim ovu promociju da uz kupnju samsunga se dobije sat, eh sad, kad bi recimo uzeo samsunga to bi bio ovaj,ali sa oglasa,naravno od nekoga ko ga je kupio u promotivnom razdoblju.
Ali muci me jedna stvar, registracija za sat mora biti preko samsung members aplikacije.
Dali itko drugi moze registrirati uredaj,sa nekog drugog samsung uredaja,iako ga ja kupim novog zapakiranog,tojest.
Nebi htio da kupim mob a na kraju netko drugi iskoristio promociju.
Posto vise nema registracije na web stranici kao sto je prije bilo,nego sada preko te aplikacije.

Mitohondri pon 26.10.2020 11:18
mp3david kaže...
Imam dva pitanja:

1. Koliko dobivate on screen rezultata na jednom praznjenju.

2. Vidim ovu promociju da uz kupnju samsunga se dobije sat, eh sad, kad bi recimo uzeo samsunga to bi bio ovaj,ali sa oglasa,naravno od nekoga ko ga je kupio u promotivnom razdoblju.
Ali muci me jedna stvar, registracija za sat mora biti preko samsung members aplikacije.
Dali itko drugi moze registrirati uredaj,sa nekog drugog samsung uredaja,iako ga ja kupim novog zapakiranog,tojest.
Nebi htio da kupim mob a na kraju netko drugi iskoristio promociju.
Posto vise nema registracije na web stranici kao sto je prije bilo,nego sada preko te aplikacije.

1. ovdje moja potrosnja baterije, ne znam za koji model S20 pitas

 

2. samsung members account - mozes napraviti koliko hoces. medutim, ako uredaj nije upaljen, ne moze biti dodan na niti jedan racun, jer se na uredaju ulogiras u neki od svojih Samsung accounta

 

ne bi trebao imati problema sa registracijom za taj uredaj, ako nije bio upaljen i ako na se na njemu nitko nije ulogirao/registrirao u samsung racun. naravno ako postoji neki nacin manipulacije ovime, ne znam za njega

 

sto se promocije tice, provjeri koji ti je bio vremenski rok za prijavu/aktivaciju i sto moras priloziti kao dokaz za kupnju uredaju u promotivnom razdoblju da bi mogao dobiti sat, pa da si siguran prije kupnje da imas pravo na njega

 

sretno

mp3david pon 26.10.2020 23:53

Mislio sam na rezultate baterije na S20 FE.
Samsungovi uredaji S i Note serije nemaju bas neko trajanje baterije,eventualno S10 plus je imao nesto bolju autonomiju.
S20 modeli nemaju neko trajanje,eventualno vidim da FE inacica ima bolje rezultate.
Imao sam hrpu S modela i bas sam razocaran bio. Galaxy S10e sam imao samo 3-4 mjeseca i rjesio ga bio zbog baterije

MUĆAK pet 30.10.2020 08:21

Pregledao sam uglavnom sve web trgovine tele operatera kao i drugih trgovina kod nas 

i nitko ne prodaje S20 FE sa SD 865  5G dakle u svima je Samsungovo smeće

Exynos 990 sa 4G , i naravno da nitko to u specifikacijama i ne navodi da zajebu ljude , ovo je dokaz da nas i dalje tretiraju balkancima . Njemački Tmobile prodaje S20 FE sa SD865 5G .

Nek me netko demantira.

 

 

3dfx ned 1.11.2020 20:36
CrossDeath kaže...
3dfx kaže...
bik kaže...
Kako saznati koji je cpu unutra ako je mob jos zapakiran?

 Koliko mi je poznato 5G ima iskljucivo SD a 4G iskljucivo EXynos

Ne, ameri dobiju snapdragon, ostali exynos

 to je obicno tako, ali FE je bas zato poseban i zanimljiv jer i u EU dolazi sa SD, 5G verzija

 

imas gore link na hr webshop neutrino

ministar ned 1.11.2020 23:34
Tkozna kaže...

Taj 5g je bitan je boja felge na yugicu. Kod nas jos nece bit infrastruktura spremna godinama za neko normalno koristenje 5g mreze, taj feature nije za razmatranje kod kupnje moba.

pa 5g kao 5g nije, ali je kod FE modela bitno jer ovisi ima li SD ili Exynos