Samsung

Samsung Galaxy Note 9

Hyperion ned 13.12.2020 15:55

Ja sam primijetio da mi je kontakt počeo zezat, kod punjena je stalno switchao iz fast u normal charging. Čistio sam port s čačkalicom i alkoholom, ali nije riješilo problem. Nakon tog sam ga napunio do kraja i dan-dva kasnije ga više nisam mogao puniti. Senzor za vlagu je stalno javljao upozorenje čak i nakon stajanja više dana i sušenja fenom.

 

Odnešen na servis i unutar garancije zamijenjen port i baterija. Izgleda da krepavanje porta nije rijetko i switchanje "fast <-> normal charge" koliko sam googlao.

 

Imam osjećaj da od Android 10 upgradea se baterija osjetno brže troši.

 

 

Međutim i dalje super mob i zadnji Note sa 3.5mm konektorom. Tek bih tokom iduće godine možda mogao drugi kupit.

LUX_67A čet 6.1.2022 22:50

Malo refresh teme ... naime, na Notu 9 mi dolazi zvuk obavijesti, a obavijesti nema.
U pocetku sam mislio da je problem smarthwatch, ali kad dobijem na satu obavijest, onda je i na notu ...
Pokusavao sam po postavkama ceprkati, ukljuci, iskljuci, al nema promjene ...
Neki prijedlog, ideja sto napraviti??!!
Thx.

dark_wizz čet 6.1.2022 23:46

Koji fw je gore, meni se konstantno desavalo prije nego sam dobio FXXU9FUK1 (November patch). Nemam pojma sta je bilo, nikakve notifikacije nije bilo, samo random zvuk notifikacije. Takodjer imam smartwatch (Galaxy watch 4) povezan s mobitelom. Al nakon update-a se stanje vratilo u normalu

dax-lax čet 17.2.2022 16:51
sand kaže...
Planiram promijeniti bateriju pa molim preporuku servisa ako netko ima direktna iskustva.
Vidim da nove bateriju znaju trajati kraće nego stare što bih svakako htio izbjeći.

 Najbolje da odeš u samsungov ovlašteni na zamjenu baterije. Tamo si siguran da ćeš dobiti originalnu bateriju.