Samsung

Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

dax-lax ned 8.12.2019 21:12
micko999 kaže...

Koliko vam traje baterija na Note 8?

 Isto pitanje si već 8-10 puta postavio. Nikad nisi zadovoljan odgovorom. Eto, traje mi cijeli dan, a možda i malo više, uz dosta korištenja. Svijetlo na auto, i nikakve druge štednje uključene. Pretežno sam spojen na mobilnu mrežu umjesto wifija jer je brža. Jel to sad dovoljno?

micko999 ned 8.12.2019 23:32
dax-lax kaže...
micko999 kaže...

Koliko vam traje baterija na Note 8?

 Isto pitanje si već 8-10 puta postavio. Nikad nisi zadovoljan odgovorom. Eto, traje mi cijeli dan, a možda i malo više, uz dosta korištenja. Svijetlo na auto, i nikakve druge štednje uključene. Pretežno sam spojen na mobilnu mrežu umjesto wifija jer je brža. Jel to sad dovoljno?

 Nesećam se da sam uvopšte pitao to pitanje al dobro možda sam zaboravio il si me pomešao sa nekim drugim mada da sam primetio na podforumu bilo kakvo pitanje o bateriji nebi objavljivo ....Meni otprilike isto tako traje ko tebi koliko vidim mnogo je bolja baterija na Note 8 nego na s9-s9+

 

 

dax-lax pon 9.12.2019 00:07

Imaš pravo. Moja greška. O bateriji je ispitivao onaj Zelja nekoliko puta. Sorry.

Note 8 ima ok bateriju, dok je na Note 9 dosta bolja. Taman će biti dvije godine od kad koristim N8, a plan je da još jednu izdrži.

Pošto baterija više nije kao prvog dana, kroz dva-tri mjeseca ću je zamijeniti, tako još uvijek bude dobra kada ću prodavati telefon.

dax-lax uto 29.12.2020 10:31

Security patchevi ne dolaze u pravilnim razmacima. Nekad dođe početkom za taj mjesec, a nekad krajem ili čak zakašnjenjem od mjesec i više dana. Svejedno o kojem uređaju je riječ. Znam jer je na nokiji 3.1 s andr. one nekad i po 2 mjeseca kasnio patch. To je prva stvar. Druga je da N8 dolazi kraju podrške od 2g za sw +1g za sigurnosne zakrpe tak da nisam siguran da se možemo nadati nekoj produženoj podršci.

Pročitao naknadno da cijela 8. serija prešla na kvartalne umjesto mjesečnih zakrpi kako bi se ustupilo više ljubavi za novije modele

dax-lax pon 12.4.2021 11:40
Genoxxx kaže...
dax-lax kaže...
Ja sam je promijenio nakon završetka jamstva. Nisam je uništio konstantnim ful osvjetljenjem nego hotspotom, ali to je potpuno normalno.

 Sam si ju promijenio ili?

 Jep, to mi je job

Genoxxx sri 14.4.2021 09:48
dax-lax kaže...
Genoxxx kaže...
dax-lax kaže...
Ja sam je promijenio nakon završetka jamstva. Nisam je uništio konstantnim ful osvjetljenjem nego hotspotom, ali to je potpuno normalno.

 Sam si ju promijenio ili?

 Jep, to mi je job

 koliko naplaćuješ job? 

dax-lax sri 14.4.2021 09:51
Genoxxx kaže...
dax-lax kaže...
Genoxxx kaže...
dax-lax kaže...
Ja sam je promijenio nakon završetka jamstva. Nisam je uništio konstantnim ful osvjetljenjem nego hotspotom, ali to je potpuno normalno.

 Sam si ju promijenio ili?

 Jep, to mi je job

 koliko naplaćuješ job? 

 260 baterija i ugradnja

Genoxxx sri 14.4.2021 09:54
dax-lax kaže...

 

260 baterija i ugradnja

to su originalne baterije? 

šibni mi u pm link ili naziv firme gdje radiš, i sam ju planiram u skorije vrijeme promjeniti jer lagano počinjem primjećivati da baterija slabi

Genoxxx sri 14.4.2021 11:00
dax-lax kaže...
Jep, original samsung baterije. Računaj samo da ti je stražnji poklopac čitav jer u suprotnom i to mijenjam i naplaćujem, a nisu jeftini.

 staklo je čitavo, čak nema ni ogrebotine jer sam odma čima sam ga kupio stavio zaštitnu foliju