Samsung

Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

MasterOfDisaster pet 25.8.2017 10:58

Evo Vip ima na pretplati i u prednarudžbi Note 8 koji je malkice skuplji nego S8+. Ovo sam uspoređivao na XL+ i tamo ćeš dati samo za uređaj ukupno u dvije godine 5.719 kn.

 

Kod Tele 2 Note 8 u flat internet tarifi će te sami uređaj ispasti 7.000 kn u dvije godine

 

U HT-u Note 8 u Najbolja Imam sve - sami uređaj će ispasti 5.760 kn.

R36 ned 3.9.2017 19:10

Danas se igrao s Note 8. Ma sve je to isto...kao S8 i S8+., samo ovaj ima s pen.

 

Ako gledamo veličinu Note 8 i S8+ onda bi prije uzeo Note 8. Kamera ista kao na S8., i taj 2x zum nije ništa vauuu. Isti radi kao i na ostalim mobitelima s dvije kamere - Mi6 ili OP5. 

 

U svakom slučaju kad bi ponovno uzimao Samsung mobitele ištao bi ovim redom S8, Note8, S8+

 

Tko nije frik za s pen i kojem to neće trebat mirne duše može uzet S8 seriju.

R36 ned 3.9.2017 20:52
intelduo1 kaže...
Meni je kod Notea 8 najveći minus 3200 mAh baterija naspram 3500 kod S8+, a ima veći ekran. Olovka je super, al osobno mislim da nije vrijedno velike razlike u cijeni naspram S8+.

 Razlika u cijeni je neopravdano visoka i tu se slazem.

U svakom slucaju ne vidim razlog kupovanja Note 8 pored S8 serije osim ako ti treba S pen.

Ocekivao sam vise od Note 8 bas zbog toga sto su sjebali Note 7...

intelduo1 pon 4.9.2017 09:14
intelduo1 kaže...
Meni je kod Notea 8 najveći minus 3200 mAh baterija naspram 3500 kod S8+, a ima veći ekran. Olovka je super, al osobno mislim da nije vrijedno velike razlike u cijeni naspram S8+.

 Izgleda da sam se prevario glede trajanja baterije na Note 8.

 

https://www.youtube.com/watch?v=rQqreS_LHd8

 

U videu se na 3:30 prilikom battery drain testa odvija nekakav throttle kod Notea 8 u vidu smanjenja osvijetljenja ekrana, nešto više od toga zasad nije vidljivo... Nadam se da neće sjebat telefon s throttlingom zbog vatrene 7-ice :D

Fox Mulder pon 4.9.2017 13:33
intelduo1 kaže...
intelduo1 kaže...
Meni je kod Notea 8 najveći minus 3200 mAh baterija naspram 3500 kod S8+, a ima veći ekran. Olovka je super, al osobno mislim da nije vrijedno velike razlike u cijeni naspram S8+.

 Izgleda da sam se prevario glede trajanja baterije na Note 8.

 

https://www.youtube.com/watch?v=rQqreS_LHd8

 

U videu se na 3:30 prilikom battery drain testa odvija nekakav throttle kod Notea 8 u vidu smanjenja osvijetljenja ekrana, nešto više od toga zasad nije vidljivo... Nadam se da neće sjebat telefon s throttlingom zbog vatrene 7-ice :D

 zanima me je li s8+ korišten prije ovog testa

ATJLučko pon 4.9.2017 14:04

Utvaram si da će se naći dosta ekipe koja će uzeti ovaj komad gadgeta 

Samo, postavlja se jedno pitanje isprepleteno sa nekoliko nedoumica, gdje ga uzeti?! 

 

Ako se uzme kod "T-Com-a", čujem da će biti samo crni i zlatni, kod drugih nisam još uvidio koje će biti boje, ili onda potražiti u Samsung dućanu, obzirom taj isti "T-Com" ga nudi samo ( za sada ) sa najmanje interne memorije!? 

 

U principu, gorivim crne gadgete, ali bih sada nekako radije neke druge boje! 

Stoga, jedna mini anketa, koju prilažem ispod! 

Capture pet 8.9.2017 12:29

Bolje u Samsungu onda na katu iznad jer ih ima nekoliko i može se isprobat S-pen koje u VIP-u nema. Mene je najviše privlačio zbog S-pena, ali sam se malo razočarao kad sam isprobao. Smeta me cursor, nadam se da se može isključiti. I mislim da nema neki handwrite to tekst kojim bi se mogli pisati duži tekstovi.

jocommb ned 10.9.2017 22:04

Sad sam se malo poigrao s osmicom u areni i u tih par minuta mob je stroj performanse su naravno strasne naspram mog note 3... ali velik je, u biti dugacak...ima me, 193 sam visok i nemam sitne ruke al bome ima ga... svida mi se sto je manje zaobljen od s8 i ljepsi mi je puno... samo treba par dana s njom da bi se vidilo dal je to to..u par minuta nemogu rec kakav bi mi bio...

Bitanga sub 16.9.2017 15:01
bbbmarko01 kaže...

Moj dolazi u ponedjeljak pa javim dojmove :) malo su zeznuli s tom isporukom, stave petak i onda 2 dana ne voze i jbg...

 

Ja isto naručio, stiže u utorak vjerojatno. Note 4 će otić u penziju, tj njuškalo :-P

MARKOZD15 sub 16.9.2017 15:02

Po mom skromnom misljenju, najbolji i najnapredniji smartphone danasnjice. Isprobao ga kratko u Samsungu u Areni, jednostavno savrsen komad hardvera. Crni izgleda jako elegantno i profinjeno, zlatni mi je osobno bezveze.

bbbmarko01 sub 16.9.2017 15:10

Crni i Deep Sea blue :) ali eto nazalost njega nema kod nas, inace imenjace pazi s rjecima da iSheep ne dode ovdje i pocne trkeljat o ovom novom poluproizvodu :), jedva cekam isprobati DeX i da vidim kako to radi sada s 6gb rama (gledao YT sa gdje je s8 u dexu), trebalo bi ti biti sada malo bolje. Eto zivi bili pa vidjeli.

bbbmarko01 sub 16.9.2017 17:25

Ja isto imam sad S8+ , ali eto dosla mogucnost produljenja ugovora a cura ima S4 pa bacio kombinaciju, S8+ mi je bolestan i prezadovoljan sam , saom kazem mogucnost produljenja ugovora i jako dobra ponuda od saomg operatera + Dex kao predorder pa uzimano cisto zato.

Nielan sub 16.9.2017 22:05

U petak ujutro me dočekao poštar na vratima s note8, crni, iz t-coma , ugl , iz Osijeka sam i dna krenuo u potragu za maskom i kaljenim staklom, t-com, vip, tele2, hgshop i linka nisu imali, pregledam njuškalo i eto nadjem neki web shop u osijeku odem tamo, kao neko kaljeno staklo s kojim se baš nisam uštedio, gledajte da uzmete original ... zadnja silikonska maska za 50kn je sasvim ok! Baterija od podneva do 22h sada , kada pišem je na 37% , i nisam prezadovoljan , mislim da mi je na s8 duže držala, valjda tih 200mah nema tolikog utjecaja kolika je razlika u ekranu i potrosnji!! Doduše možda sam i ja malo pretjerao dns sa isprobavanjem videa i igrica... Iskreno maloprije sam koristio kameru, znači po mraku ... nisam uopće zadovoljan, sutra budem isprobao po danjem svjetlu al s obzirom da je dual očekivao sam puno više! Ako netko otkrije kakav trik neka piše ovdje

ocean77 ned 17.9.2017 10:22
Nielan kaže...
Iskreno maloprije sam koristio kameru, znači po mraku ... nisam uopće zadovoljan, sutra budem isprobao po danjem svjetlu al s obzirom da je dual očekivao sam puno više! Ako netko otkrije kakav trik neka piše ovdje

 

 

Osnovna kamera je kao i na S8+ i nemoj ocekivati cuda...dnevne fotke su dobre (navodno na Note 8 nesto manje agresivan postprocessing), a nocne srednja zalost.

 

Nielan ned 17.9.2017 14:03

Ma kao izmišljaju ovo ono a kamera nije napredovala ništa posebno već 3-4 godine :( a zato sam ga i naručio, kontakt bolja nego na s8 , no snimke po mraku su još najbolje bile na iphone 6s na 7 nisam isprobao! No ok! Cekat cemo iphone X da vidimo ali prvo ako netko bude nabavio pa da isprobam! Taman za 8 mj mogu još jednu pretplatu produžiti