Samsung

Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

GreenLife ned 24.1.2021 04:33

Meni je update stigao odmah početkom godine (DE verzija)

 

Baterija drži duže, double tap definitivno pogodak, općenito radi ok. 

Jedino me zezaju podmeniji u galeriji - puno bolje mi je bilo prije kad sam htio pogledat posebno videe , slike...

 

No - jedno pitanjce za one koji su mob kupili u HR - jel istina da u paketu niste dobili USB C->USB A adapter?

 

ivicask ned 24.1.2021 08:58
GreenLife kaže...

Meni je update stigao odmah početkom godine (DE verzija)

 

Baterija drži duže, double tap definitivno pogodak, općenito radi ok. 

Jedino me zezaju podmeniji u galeriji - puno bolje mi je bilo prije kad sam htio pogledat posebno videe , slike...

 

No - jedno pitanjce za one koji su mob kupili u HR - jel istina da u paketu niste dobili USB C->USB A adapter?

 

 Double tap je po meni totalni fail jel trebaš na prazni prostor to napraviti, znači ostavljat jednu rupu umjesto ikone aplikacije gdje točno moraš tap tap.. Nova Launcher koristim samo napravim pinch gestu bilo gdje na ekran i ugasi se, sto puta elegantnije.. 

GreenLife uto 26.1.2021 02:28
pasko kaže...
Nismo ga dobili

Eto još jedne razlike kod kupovine uređaja u HR.

Interesantno...

 

Nisam vjerovao bratiću kad mi rekao. Ja mu tvrdio da dolazi i da ga je negdje zagubio, on tvrdio da ga nije ni dobio. Bio je u pravu.

Ne znam može li se napraviti nekakva zajednička tužba za takve stvari, prema EU zaštiti potrošača?

Posmatrač uto 26.1.2021 14:43
GreenLife kaže...
pasko kaže...
Nismo ga dobili

Eto još jedne razlike kod kupovine uređaja u HR.

Interesantno...

 

Nisam vjerovao bratiću kad mi rekao. Ja mu tvrdio da dolazi i da ga je negdje zagubio, on tvrdio da ga nije ni dobio. Bio je u pravu.

Ne znam može li se napraviti nekakva zajednička tužba za takve stvari, prema EU zaštiti potrošača?

 Koja bi bila osnova za tuzbu?

ivicask uto 26.1.2021 15:04
GreenLife kaže...
pasko kaže...
Nismo ga dobili

Eto još jedne razlike kod kupovine uređaja u HR.

Interesantno...

 

Nisam vjerovao bratiću kad mi rekao. Ja mu tvrdio da dolazi i da ga je negdje zagubio, on tvrdio da ga nije ni dobio. Bio je u pravu.

Ne znam može li se napraviti nekakva zajednička tužba za takve stvari, prema EU zaštiti potrošača?

 Hoćete na silu obustavljeni softver sa hrpom problema?

ministar uto 26.1.2021 15:22
ivicask kaže...
GreenLife kaže...
pasko kaže...
Nismo ga dobili

Eto još jedne razlike kod kupovine uređaja u HR.

Interesantno...

 

Nisam vjerovao bratiću kad mi rekao. Ja mu tvrdio da dolazi i da ga je negdje zagubio, on tvrdio da ga nije ni dobio. Bio je u pravu.

Ne znam može li se napraviti nekakva zajednička tužba za takve stvari, prema EU zaštiti potrošača?

 Hoćete na silu obustavljeni softver sa hrpom problema?

 pročitaj ponovno o čemu se radi

Zelja pon 10.5.2021 19:06

Pozz svima.

Uzeo ga danas polovan,sa svime sam zasad zadovoljan sem prijema wifi signala koji je očajan.

U gradu neke mreže ne može ni da pronađe,dok recimo lošiji telefon od njega može, a recimo ako promjenim sobu malo dalje od rutera signal dosta spadne.

Da li je ovo zajednički problem ovoog modela ili sam naletio na loš primjerak?

Na njemu je Android 11.

Zelja pet 14.5.2021 14:34

Telefon je pravo smeće,zar Samsung još nije riješio problem sa prijemom WiFi signala.

U samom centru grada mi nije želio da pronađe ni jednu WiFi mrežu,i umalo ga nisam razbio,dok je moj laptop koji košta 100 eur i telefon od 200 eur prepoznao najmanje 10 wifi mreža.

Ja ne znam jel još neko imao sličan problem i kako je riješio jer ne vjerujem da je samo do mog telefona.

Nattvindens sub 15.5.2021 19:51

Mislim da je to do tvog mobitela, iako nisam ni probao vani hvatati WiFi jer imam flat na mobitelu koji radi sasvim dobro. Ja sa WiFi doma nikad nisam imao problema od prvog dana, mogu čak i reći da mi bolje hvata kučni WiFi nego prijašnji S8 i ostali mobiteli.

Ako ga misliš razbiti nemoj nego ga stavi u omotnicu i pošalji meni

Zelja pon 24.5.2021 20:42

Onda su mi definitivno uvalili fon koji ima problema sa WiFi doduše isto bi moglo biti i sa novime.

Evo šta se dešava,znači prilikom fatanja signala na mjestu gde ima puno mreža slabog signala,ne može da ufati mreže i onda odjednom "prokine" nakon 10 minuta (slika 1).

Sa slike 1 tako vrti vrti vrti ali ništa ne pronađe od signala,te odjednom nakon 10-15 min prokine...

Onda sam pomislio da je telefon otvaran ali nije,pregledao ga je momak u drugom servisu.

Ne mogu da doznam ni koji je wifi chip u njemu jer mi pada na pamet da je mjenjan,ništa drugo.

nemam problema u lokalnim kaficima i klubovima gde sam blizu rutera ali kad sam daleko tipa kao jutros u istom parku onda brljavi.

Malopre sam izašao na balkon i recimo prastari S7 edge ufati čak 5 signala više od njega a ima i veću brzinu download-a testirao sam sa speedtest preko pinganja istog servera.

Meni ništa ovde nije jasno.

Kod nas su 99 % mreža 2.4 GHz.

Kako je moguče da S7 edge ima bolji i veći download speed,pa jbt ovo ja ne znam,sad bi ja njega pojeo u paramparčad...

https://www.youtube.com/watch?v=vsdxlnBi7B4

Burki77 sub 3.7.2021 12:54

Pozdrav,novi sam na ovom forumu i nisam najbolje shvatio neke stvari pa tko se kuzi da mi bolje pojasni... Početak dolazi od kupovine Samsunga s20+ kao mladi vozač volim se spajati na aux i slusat muziku tokom vožnje... Nikada nije bilo problema dok nisam kupio navedeni mobitel spojio ga na 3.5mm-usb c koji sam bio dobio uz Huawei Mate 20pro... Trenutak kad sam spojio dolazi obavijest samsunga da usb uredaj nije podrzan znaci govorimo o spajanju mobitela na auto preko aux kabela sa onim adapterom... zašto ga ne podržava jel stvar u tom dac sta svi naglašavaju ili ima kakva druga fora... ako je stvar u tom dac a da ga moj adapter nema kako da znam koji ima i di se može nabaviti?

Zelja sub 4.12.2021 19:17

Društvo:

Jel moguce da sam zeznuo idiot bateriju punjenem preko samsung wireless punjaca 5V 2A i to se punila 2h (samo danas)?

Ajde rekoh da probam da vidim koliko će dugo puniti bežično i mrzilo me više uključivati punjač.
Kad sam skinuo sa pad-a telefon je bio topao sa zadnje strane kao i bezicni punjac (pad).
Sad da provjerim bateriju preko samsung members interactive check i kaze da je baterija losa.
Kad kucam onaj kod za Samsung telefone kaze mi da je baterija neki level 6 a googlajuci vidim da to znaci da je za zamjenu.
Medjutim ovde nmg naci orginalnu bateriju.
Za vas strucnije kad cu tacno znati da je moram mjenjati da ne bi nedaj Boze ostao bez telefona sa ostecenjem na ekranu i slicno?

Telefon je proizveden tamo negde u jesen 2019-te godine,kupljen je polovan ove godine u proljeće i tad je Samsung app prijavljivala da je baterija dobra,sad piše BAD.

 

mr.potter pet 25.3.2022 14:59

Stigao UI 4.1., na note 10+ , Upravo instalirano,  File : 1,05 gb

 

novice:

 

As for the features, the One UI 4.1 update features improved Color Palette (similar to Material You visuals), Google Duo Live Sharing, Smart Switch with advanced configurations, Smart Widgets, feature to share Wi-Fi credentials with Quick Share, and Smart Suggestions across the system.

Some of the best features of the update are the Shadow Eraser as well as Reflection Eraser baked into the Gallery app. The stock camera app also gets updated with enhanced night portraits to take stunning portraits in low light. The Samsung camera app also got a tweaked user interface and added the full director’s view mode!

Grammarly recommendations have now been integrated into Samsung’s stock keyboard app. The option to alter the sound balance, change the watch faces on the Galaxy Watch 4 automatically using Bixby Routines, and personalize Virtual RAM has been added.