mp3david uto 25.5.2021 17:21

Pored Oneplusa 8, postao sam vlasnik Galaxya A52 5G.
Obicni model jednostavno nisam htio,prestar procesor ima.

Ovako sam dobio 120h osvjezenje, znaci po necemu je odmah bolji od Oneplusa, a dobio sam i jaci uredaj.

Sestricna mi ima A32 5G,dvoumio sam se dal da uzmem taj, ali ipak sam htio stereo zvucnike i bolju kameru.

A72 bih mozda i uzeo,ali takoder star procesor ima, a vjerujem da ce jednog dana izaci i 5g verzija.

Memphis sri 15.9.2021 22:52
mp3david kaže...
Pored Oneplusa 8, postao sam vlasnik Galaxya A52 5G.
Obicni model jednostavno nisam htio,prestar procesor ima.

Ovako sam dobio 120h osvjezenje, znaci po necemu je odmah bolji od Oneplusa, a dobio sam i jaci uredaj.

Sestricna mi ima A32 5G,dvoumio sam se dal da uzmem taj, ali ipak sam htio stereo zvucnike i bolju kameru.

A72 bih mozda i uzeo,ali takoder star procesor ima, a vjerujem da ce jednog dana izaci i 5g verzija.

Izašao je A52s 5G sa jačim cpuom koji mijenja A52 i A72 model.

mika2210 pon 20.9.2021 07:38

Kupio sam u petak A52s 5G. Mogu reći da je mobitel stvarno odličan. Nisam ga sad nešte jako ekstenzivno koristio, ali svakodnevne zadatke odrađuje bez problema, puno bolje nego što sam očekivao, pogotovo kad se u obzir uzme cijena mobitela.

Jedino s čim sam razočaran nakon Oneplus 8T je brzina punjenja koje je ovdje kriminalno spora. S 8T nikad nisam ni razmišljao o bateriji, kad bi išao na posao spojio sam ga na punjač na 10 minuta, baterija se je napunila do 80-90% i to je bilo to.

Ovdje moram malo više o tome razmišljati, pa mobitel punim navečer prije spavanja. Al ajde, nije to neki problem.

mika2210 pon 20.9.2021 11:19
ZdravkoZ kaže...
Čemu onda taj Samsung kad je OP 8T klasa iznad?

Ma ja stalno nešto s mobitelima kemijam, pa mi je nekako uletio ovaj A52S, a Oneplus 8T sam prodao.

 

Cura ima Samsung A71 s kojim je dobila 25W punjač pa budem od sad koristio taj punjač.

Saky22 pet 24.12.2021 19:48

Pitanje za sve korisnike a52/a52s...imate li vi sljedeci problem? Naime kad je mobitel na podrucju slabe pokrivenosti signalom tj. kad je signal EDGE odnosno 2G pojavljuju se graficke anomalije na zaslonu kao sto je na slikama u prilogu...Otklanjanje problema koji savjetuje samsung nije pomoglo...mjenjanje sim kartice također. Koliko sam uspio naci na internetu jako puno korisnika ima isti problem koji cak ni slanjem uređaja ovlasteni servis nije rjesen. Samsung kaze "radimo na tome da to popravimo sa azuriranjem" no za sada nista. Cekati ili slati u servis pa se s njima natezati?!

Cestit i blagoslovljen Božić svima i sve naj u Novoj godini 

ninotocka ned 23.1.2022 10:41
Saky22 kaže...

Pitanje za sve korisnike a52/a52s...imate li vi sljedeci problem? Naime kad je mobitel na podrucju slabe pokrivenosti signalom tj. kad je signal EDGE odnosno 2G pojavljuju se graficke anomalije na zaslonu kao sto je na slikama u prilogu...Otklanjanje problema koji savjetuje samsung nije pomoglo...mjenjanje sim kartice također. Koliko sam uspio naci na internetu jako puno korisnika ima isti problem koji cak ni slanjem uređaja ovlasteni servis nije rjesen. Samsung kaze "radimo na tome da to popravimo sa azuriranjem" no za sada nista. Cekati ili slati u servis pa se s njima natezati?!

Cestit i blagoslovljen Božić svima i sve naj u Novoj godini 

 

Ha! U nekoliko navrata sam primjetio gličanje, zadnji put kad sam se muvao po Gorskom Kotaru, ali nije mi palo na pamet da to povežem s razinom/tipom signala. Živim i radim u civilizaciji pa me ne tangira osobito, ali zanimljiv glitch.

Saky22 ned 23.1.2022 17:52

Nazalost zbog prirode mog posla vecinom sam tamo gdje je signal slab (rad u šumi) pa eto...Dosta korisnika ima istih problema...samsung najavio neki fix pa budemo vidjeli. Neki kazu zamjena kompletnog ekrana u servisu rjesava stvar ali natezanje sa nasim servisima...uf...Uglavnom budemo vidjeli kako ce radit na android 12 

Billie čet 3.2.2022 13:48

Molim pomoc, 

Prije mjesec dana sam kupila Samsung A52s 5g.

Problem su razgovori. Obični razgovori putem poziva.

Osoba s kojom razgovaram me čuje u prekidima i metalnim zvucima.

Ja čujem dobro, bez prekida.

S prijasnjim mobitel nisam imala taj problem.

  Da li je do jačine WiFi signala ili da ga vratim nazad? 

U stanu imam WiFi , internet neogranicen..

Ako neko moze pomoći bila bih zahvalna.

marushin ned 17.4.2022 23:58
kaw_liga kaže...

Gdje je snimak zaslona ima samo snimač zaslona kao video a gdje je da uslikao kao screenshot....slika 

 Stisneš istovremeno gumb za otključavanje i za stišavanje. Malo je nezgrapno al što je tu je..

kaw_liga pon 18.4.2022 10:45

Hvala..Dal ste dirali još sta od postavki ? I šta znači ovo 5g nisam u toku dešavanja jel se to odnosi samo na rad tel mreže, interneta. 

Ja sam stavio da radi na 3G jer ne koristim mobilni internet,jel to ok radi dužeg trajanja baterije?

Zaporožac pon 18.4.2022 12:43
kaw_liga kaže...

Hvala..Dal ste dirali još sta od postavki ? I šta znači ovo 5g nisam u toku dešavanja jel se to odnosi samo na rad tel mreže, interneta. 

Ja sam stavio da radi na 3G jer ne koristim mobilni internet,jel to ok radi dužeg trajanja baterije?

 što će tebi taj mobitel, uzmi si Doogee za 700kn.