Fratelo89 sri 29.1.2020 18:24

Pozdrav!

Htio bi privuci vecu posjetu na moju web stranicu, pa me zanima da li postoji neka stranica koja besplatno salje mailove sa mog maila na druge (ne racunajuci one koje imam u kontaktima)? >Nasao sam neke beplatne stranice tipa Sendinblue,ali oni koliko sam skuzio salju poruke samo mojima konatktima koje vec imam upisane.

Ako moze netko bolje da me uputi u to

Hvala unaprijed!

Web pr0 pon 30.3.2020 22:34
Fratelo89 kaže...

Pozdrav!

Htio bi privuci vecu posjetu na moju web stranicu, pa me zanima da li postoji neka stranica koja besplatno salje mailove sa mog maila na druge (ne racunajuci one koje imam u kontaktima)? >Nasao sam neke beplatne stranice tipa Sendinblue,ali oni koliko sam skuzio salju poruke samo mojima konatktima koje vec imam upisane.

Ako moze netko bolje da me uputi u to

Hvala unaprijed!

 Imaju jako dobro web sučelje, bogato opcijama i vrlo su povoljni. Ako tvoja email lista prođe njihove testove onda možeš koristit neki od njihovih paketa. Ako se ne prođe testove soft/hard bounce-ova i spam mamaca te ako lista nema jasan opt-in može se kupiti dedicirana IP adresa plus neki od paketa ali takve liste nakon prvog slanja gubu email reputaciju, takav IP se brzo blacklista i suspendira.