Razni softverski problemi

Search bar ne radi u programskoj traci !

JayCutler ned 12.9.2021 22:27

Windows 11, verzija 22000.184 Beta, upravo nadograđeno, i opet... ne radi mi Search Bar u Programskoj traci.

 

Probao guglati, raditi prema YouTube klipovima, rebuild indeksiranja, Telemetry tipkovnica u Task manageru....  niš ne pomaže.

 

Zna li koji znalac rješenje?

BlackMoon pon 13.9.2021 03:26

Mislim da nema pomoći. Takvi su windowsi! Kad se zainate, ne možeš im ništa. Ako imaš sačuvan koji system image s nekim ranijim buildom win11, napravljen u vrijeme dok ti je search radio, vrati tu sliku i ponovno odradi update na novi build. Neki registry ključ, unos ili vrijednost se skršila prilikom nadogradnje, ko će znai gdje...Ako nemaš, odradi clean install i uvijek imaj u pričuvi sistem backup builda koji ti je dobro radio.

 

Meni također nakon nadogradnje na jedan noviji build taj famozni search nije više htio raditi i napravio sam upravo gore navedeno, povukao system image. Nakon toga sve ok!

 

I jedno pitanje: Imaš li možda instaliran, ili si isprobavao BlueStacks emulator za Android aplikacije? Čuvajte se toga programa, pogotovo kod deinstalacije!

Zaporožac pon 13.9.2021 08:02
JayCutler kaže...

Windows 11, verzija 22000.184 Beta, upravo nadograđeno, i opet... ne radi mi Search Bar u Programskoj traci.

 

Probao guglati, raditi prema YouTube klipovima, rebuild indeksiranja, Telemetry tipkovnica u Task manageru....  niš ne pomaže.

 

Zna li koji znalac rješenje?

 Imaš temu windows 11 pa najbolje tamo pitaj.

BlackMoon pon 13.9.2021 15:00

@Sage: Aomei Backupper. Nikad me nije iznevjerio. Imaš verziju free i professional. Free ti je dovoljna za sve što ti treba i nema reklama, nema nagovaranja i iskakanja prozora za kupnju! S ovim se programom već dosta dugo družim i svima ga preporučam!