mile59 uto 18.5.2021 20:31

Znaci stvar je da sam je prije igrao online, otkad nema flash playera preko desktop clienta koji sam maknuo i ne mogu ga opet preuzeti jer ne ucitava stranicu igre

Drugdje mogu, nes blokira al ne znam sta, apsolutno nista glede kompa nisam radio otkad je slozen

Marko :D uto 18.5.2021 20:46
mile59 kaže...
Znaci stvar je da sam je prije igrao online, otkad nema flash playera preko desktop clienta koji sam maknuo i ne mogu ga opet preuzeti jer ne ucitava stranicu igre

Drugdje mogu, nes blokira al ne znam sta, apsolutno nista glede kompa nisam radio otkad je slozen

Možeš li tu stranicu otvoriti na mobitelu?

mile59 uto 18.5.2021 20:59

Kad sam spojen na wifi nece, kad prebacim na mobilne hoce i kad vratim na wifi opet hoce, na sluzbenom kompu koji je spojen zicno mogu al ne mogu nista instalirati

Budem probao prespojit kabel na privatni pa tak, ko da ga wifi nes jebe

mile59 sri 19.5.2021 00:53

dakle ovo je fakat zanimljivo, dakle kad mi je komp spojen žično ili bežično ne mogu ni učitati jebenu igricu, kad sam spojio mobitel usb-om na komp i spojio se na net preko mobilnih podataka sve najnormalnije otvara, instalirao desktop client i igrica radi najnormalnije??

 

evo nije mi jasno, ako netko ima kakvu ideju nek piše, net inače najnormalnije radi, žično ili bežično osim ovoga zadnja 24 h

SamoPitam3 sri 19.5.2021 01:07
mile59 kaže...

dakle ovo je fakat zanimljivo, dakle kad mi je komp spojen žično ili bežično ne mogu ni učitati jebenu igricu, kad sam spojio mobitel usb-om na komp i spojio se na net preko mobilnih podataka sve najnormalnije otvara, instalirao desktop client i igrica radi najnormalnije??

 

evo nije mi jasno, ako netko ima kakvu ideju nek piše, net inače najnormalnije radi, žično ili bežično osim ovoga zadnja 24 h

 A pazi sada ovo. Onaj link niti meni ne radi . Moze biti da isp nesto kemija...

 

P.S. Biti ce da je do isp-a. Preko vpn-a se ucita bez problema stranica. Cim ugasim vpn - nema ucitavanja.