Razni mrežni problemi

Wifi repeater se ne spaja na wlan

mile59 uto 10.8.2021 23:26

Pozdrav,

 

promijenio sam si wlan lozinku i od onda ne mogu povezati repeater na wlan, internet radi, spojen sam na wlan ali repetaer mi se ne povezuje.

 

Na mobitelu mi ga prepozna, unesem novu šifru i ispiše svaki put poruku povezano i nema pristupa internetu, uskličnik

 

Zaboravi mrežu i novo spajanje ne pomaže, ako je bitno imam enkripciju wpa2, kad se idem povezati na repeater piše otvori (wps dostupan), kad se spojim na njega piše vrsta šifriranja ništa, dok mi za moju kućnu mrežu stoji normalno wpa2-personal

 

Što bi tu mogao napraviti, reset repeatera ne pomaže

 

Hvala

mile59 sri 11.8.2021 00:40

resetiran je, opet mi ga nudi otvori (wps dostupan), čim kliknem piše povezan i nema pristupa internetu

 

jel mu trebam opet pristupiti sa onim 192.168.10.1 što piše na njemu i ulogirati se? ali ne mogu otvoriti link

Wolverine sri 11.8.2021 21:31
mile59 kaže...
 prvi put sam mu pristupio sa 192.168.10.1 al sad ne mogu, 

 kako mu pokušavaš pristupiti bežično ili žičano? koliko vidim ima mrežni port, spoji se kablom na repeater i onda mu pristupi tom mrežnom adresom i probaj podesiti novu lozinku (pc s kojim ćeš to raditi odspoji sa mreže dok to radiš jer će inače pokušati potražiti tu adresu na internetu umjesto da se spoji na repeater)