Razni mrežni problemi

Djeljenje interneta s mobitela na laptop

dabar_solta_V2 pet 30.9.2016 17:52

pozdrav.

već par dana pokušavam djelit mobilni internet na laptop jer nemam pristup žici.
internet radi nekad 2 minute nekad 10minuta ali se nakon nekog vremena ugasi s porukom dns server not responding.
restart mobitela pomaže ali opet samo tih 2-10 minuta.
mislim da mi mreža trotla promet (t-mobile) pa sam zva službu koja kaže da se to ne radi,pa su nešto resetirali i nakon par poziva i resetiranja opet sve isto . covik mi kaze da odnesem karticu u tcentar da mi je zamjene,šta nema smisla jer kad koristim internet direkt s mobitela sve radi cjeli dan bez prekida, problem se javi 2-10minuta nakon upaljenog tetheringa i onda više ne radi ni na mobitelu internet bez restarta mobitela.
 vip kartica u istom mobitelu s istim laptopom radi bez problema tako da mogu iskljucit da su uređaji neispravni.

kako mogu provjerit o cemu se tocno radi, nemam vise ideja ,hvala na pomoci.

edit: signal je pun, dobri stari edge hh,megabajta u paketu imam još. kad radi to je ta brzina.

EpicFailGuy ned 21.8.2022 16:57

Uzejo Telemach net2go za more...20gb za 10ojra..

Samo upalis Hotspot i udri, ide i do 10mb ..

 

Jedno odu gige dok si keks reko, al odes negdje u bircna wifi kad treba neki veci fajl skinit a ovak za posao i gluposti, skoro pa da je i dobro posto nije na nikaki ugovor il takve neke mucke..