Razni hardverski problemi

Problem s novim novcatim pc-em

Markelja pon 28.12.2020 17:59

Bok ljudi...imam problem sa pc-em koji je dosao nov iz trgovine i ukljucim sve kak treba i na monitoru mi pise no signal... kupio sam 100 nastavaka..kablova i probavao razne kombinacije i utore... probao ukljuciti hdmi na televizor i idalje nema signala...rade ventilatori i rgb..tako da pc radi ali jednostavno nema signala kako god ga ukljucio

nicky.sl pon 28.12.2020 23:25
Markelja kaže...

Intel i5-10400F/16GB DDR4/SSD 480GB/GTX 1660 SUPER™ 6GB....ovo je pc..normalna grafa...probal sam spojit na sve portove i direktno u grafu i na maticnu...nista..ali bas nista

 Šalji nazad u trgovinu neka se njihov servis igra s tim 

Valentin17 uto 29.12.2020 08:03
Markelja kaže...

Intel i5-10400F/16GB DDR4/SSD 480GB/GTX 1660 SUPER™ 6GB....ovo je pc..normalna grafa...probal sam spojit na sve portove i direktno u grafu i na maticnu...nista..ali bas nista

Izvadi RAM i bateriju s matične ploče, pričekaj par min., vrati natrag.

Izvadi kabel za napajanje grafičke kartice, vrati natrag i probaj upaliti.

Valentin17 sub 2.1.2021 13:00
Markelja kaže...

Ram nisu dobro stavili...to je bil problem..hvala svima

Drago mi je da si riješio problem. 

ps. nije nužno da su RAM krivo ugradili, u transportu računala je moguće da je RAM jednom dijelom ispao iz utora,

npr. meni se isto događa sa matičnom pločom koju imam za testiranje, ta ploča je van kućišta i samo je selim iz njene kutije

van/unutra, nekada neće da da sliku, isto kao i ti RAM izvadim i vratim, upali svaki put bez problema.