Jimmy55 čet 26.7.2018 22:17

pozdrav.

 

unaprijed se ispričavam na malo noobovskom pitanju. svaka pomoć je dobrodošla.

 

naime kroz sada već neko vrijeme na ekranu laptopa (asus), počela se odvajati plastika, a onda i sam "hinge". pokušao sam laptop odvesti na servis, na zadnji dan garancije, te su mi rekli da garancija vrijedi do 1 dan prije datuma kupnje (ok...). to je bio SystemOne kao ovlašteni servis, a nekako mi se ne čine ljubaznni i prema recenzijama ljudi imaju masu problema s njima. pa me zanima nekakva preporuka servisa u Zagrebu. koliko takav popravak može koštati? postoji li opcija da nabavim dijelove prije pa nekome na ugradnju? 

 

kao što rekoh sva mišljenja su dobrodošla. i fakat nemam iskustca sa servisima u Zagrebu. 

 

hvala! 

Jimmy55 čet 26.7.2018 22:41

ok postam i fotke ujutro. jer nisam siguran ako mi to rješava i problem okvira ekrana koji se prvi počeo odvajati. jer mislim da je to rezultiralo daljnjim problemima...

 

zato mi se nekak činilo da bi trebalo nešto poduzeti 'u kompletu"

 

ispravite me ako griješim, naravno.

Keops čet 26.7.2018 22:45

Isti problem sam imao do nedavno s Asusovim laptopom. Pukao taj hinge odnosno spoj ekrana i glavnog dijela laptopa. Problem je bio jer mi je konekcija ekrana i laptopa stekala pa se ekran gasio.500 kn me kostao popravak, s tim da im je trebalo 3 mjeseca da dođe taj dio u System one. Loša iskustva s njima, komunikacija loša, a jedini ljudi s kojima su u kontaktu su zaposleni nedavno i pojma nemaju. Btw s njima komuniciras ili uzivo ili mailovima, telefon 0 bodova

Jimmy55 čet 26.7.2018 23:07

da... žena na recepciji se pukla bahato smijat kada sam rekao da ga ne zaprimi ipak jer da trebam vidit onda što ću, kako ću...kako nije valjana garancija. i rekla da je popravak minimalno 10 dana i da će koštat između 350-500kn' što mi isto ne može sa sigurnošću reč. tako da... fakat bi ih htio izbječ... 

 

jedino što ekran (za sada) funkcionira ok. ovo je problem koji ide već nekokiko mjeseci, ali sam spušio garanciju jer ga zbog posla nisam mogao ostavljat na duže vrijeme...

nbdy32 sri 5.8.2020 09:48
Keti98 kaže...

Pozdrav,imam isti problem sa hp laptopom. Slala sam na popravak jer imam garanciju i troškovi popravka su 3200kn pa me zanima gdje ste vi popravili i koliko stw platili? Hvala!

Po meni nije isti problem,jer tvoj servis je 3200 kn,a gornji su bili 500 ...

 

Da li ti trebaju mijenjati ekran ???,jel još nešto osim ekrana ?? panti,plastika ???

 

koji je laptop ???