Hqmz ned 10.1.2021 12:10

Neki dan mi se desio jedan cudan problem tj. barem je meni cudan zato sto mi se nikad prije nije desio a i nisam vidio kod nikog da se to desilo.Znaci imam hp laptop ProBook 4520s.Imam ga vec nekih 2 mjeseca ako se nevaram mozda i vise i do neki dan je sve bilo uredu.Neki dan kad sam koristio laptop odjednom je mis prestao da radi, nista ja ga stavljam u druge portove i nista ne radi opet.Hajd ja sam mislio da je crko ali kad sam vidio da je baterija napunjena do kraja iskljucio sam laptop sa punjenja i odjednom mis proradi.Ja gledam sta sad ovo i probo sam opet u sve portove i radi i ja gledam sta sad ovo.Tako ja posumlja zato sto sam ga skino sa punjenja,stavim ja da se puni opet kad mis poce blinkat i ugasi se.Stalno kad iskljucim pocne radit kad ukljucim blinka i ugasi se.Ajd ja odem na yt da vidim imal neki video kako da se fixa ali nista nisam nasao.Ovo mi je bas cudno jer reko sam gore da nisam nikad vidio da se ovo ikom desilo i odjednom se desilo,sve je radilo uredu i odjednom se to desi.Stvarno nez sta je ako neko zna kako da fixam nek mi napise dole.