Prodaja - Ostalo

[Prodaja] Monitor, periferija, kuciste

Gazarth uto 7.7.2020 22:33

Ovako, prodajem sljedeće stvarčice:


  • Monitor VIEWSONIC VX2458-MHD(144Hz, TN panel) - Monitor kupljen 18.3. ove godine, korišten kao sekundarni monitor do prije tipa mjesec dana, odmah bio montiran na VESA stolni stalak (koji također prodajem, vidi niže). Plaćen 1044kn u Technodomu, dakle posjedujem račun, garancija mislim da je 24 mjeseca, trebao bih to provjeriti još. Nema mrtvih pixela ili bilo kakvih problema. Specifikacije
    PRODANO

  • Stolni nosač za 2 monitora SBOX LCD-F024 - Stalak kupljen 18.3. ove godine u ADM-u, na njega bili montirani gore spomenuti monitor te AOC C24G1, međutim savinila mi se ploča stola na sredini taman gdje je stajao stalak (jeftina Linnmon ploča iz Ikee), tako da se i njega riješavam.
    Cijena - 150kn


  • Mikrofon Fifine K669B - Mikrofon kupljen 4.3. ove godine putem Amazona, vrlo kvalitetan USB kondenzatorski mikrofon, pogotovo za tako nisku cijenu, prodajem jer sam namjeravao kupiti microphone arm i montirati na stol međutim otpao mi je plan i nemam toliko vremena više za gaming pa majstor stoji u kutiji već mjesec dana.
    PRODANO

  • Podloga HP Omen 300 XXL - Podloga kupljena 13.2. ove godine u Linksu, kratko korištena, ne paše mi pa sam se vratio nazad na HyperX Fury S. Btw ova HP podloga je zapravo rebranded Steelseries QCK(mislim da su i miš Steelseries Rival 300 rebrandali, nisam siguran).
    PRODANO


    Kućište Coolermaster Q300L -
    kućište kupljeno 5.4.2019. godine u trgovini Ipon, korišteno do prije 3 mjeseca, relativno očuvano (ovaj acrylic side panel ima ogrebotine), dolazi sa svojim 120mm stražnjim ventom, unutra je jedan 140mm Fractal vent(nisam siguran koji je model točno, možda R2) te dajem uz njega još i novi nekorišteni Arctic P14 Silent (majstor stoji u kutiji otkad sam ga kupio)
    PRODANO



    Ponude u PP, ne bih slao poštom, preferiram primopredaju u Zagrebu moguće razne kombinacije