Prodaja - Ostalo

[Prodaja] Logitech PRO X Wireless LIGHTSPEED Gamin

acmilan2 sri 21.9.2022 16:35

Prodaju se navedene slušalice: Logitech - PRO X Wireless LIGHTSPEED Gaming Headset.

Izvađene iz kutije, isprobane za par igrica, meni ne pašu, pospremljene i stajale su kao zamjena. Nisu registrirane na Logitechovoj stranici, a kupljene su dana 20.11.2021. tako da može još godinu dana imati garanciju.

Sadržaj kutije:
1. Wireless Headset
2. Mikrofon
3. Kabel za punjenje baterije USB Type-C
4. Torbica/vrećica za nošenje slušalica
5. Jastučići od memorijske pjene za slušalice (nekorišteni/neotvoreni)
6. USB Wireless adapter

Cijena: 900kn

Sve ostale informacije preko poruka

Overflow1984 čet 22.9.2022 09:07
acmilan2 kaže...

Prodaju se navedene slušalice: Logitech - PRO X Wireless LIGHTSPEED Gaming Headset.

Izvađene iz kutije, isprobane za par igrica, meni ne pašu, pospremljene i stajale su kao zamjena. Imaju možda koji sat rada, nove su pa ih tako i pod novo prodajem. Nisu registrirane na Logitechovoj stranici, a kupljene su dana 20.11.2021. tako da može još godinu dana imati garanciju.

 Nije mi jasno samo kako nešto može biti novo ako je isprobano i staro skoro godinu dana :). Bez zamjere.

acmilan2 čet 22.9.2022 11:46
Overflow1984 kaže...
acmilan2 kaže...

Prodaju se navedene slušalice: Logitech - PRO X Wireless LIGHTSPEED Gaming Headset.

Izvađene iz kutije, isprobane za par igrica, meni ne pašu, pospremljene i stajale su kao zamjena. Imaju možda koji sat rada, nove su pa ih tako i pod novo prodajem. Nisu registrirane na Logitechovoj stranici, a kupljene su dana 20.11.2021. tako da može još godinu dana imati garanciju.

 Nije mi jasno samo kako nešto može biti novo ako je isprobano i staro skoro godinu dana :). Bez zamjere.

 Kad dođes u trgovinu i 1 proizvod stoji 1 godinu na polici, ti ga kupis. Jesi kupio novo ili rabljeno?

Evo ako ti zelis kupiti, tebi prodam za 800kn jer si bolji covjek od mene.

Shaka111 čet 22.9.2022 11:51

ček ček, jel to onda isto znači da ako je netko probao u trgovini slušalice pa ih vrati u kutiju na policu i stoje godinu dana da su i dalje nove? nisam upućen pa ono da znam...

 

 

imsonotgonnatellyoumyname čet 22.9.2022 11:52
acmilan2 kaže...

 Kad dođes u trgovinu i 1 proizvod stoji 1 godinu na polici, ti ga kupis. Jesi kupio novo ili rabljeno?

Evo ako ti zelis kupiti, tebi prodam za 800kn jer si bolji covjek od mene.

Pa novo je, ako je u TRGOVINI i nije vađeno iz originalne kutije. Čim ti njega izvadiš, ma čim prerežeš onu plastiku na pakiranju, gubiš minimalno 25% vrijednosti jer si RABIO uređaj.

Kako netko može tebi vjerovati da si koristio na sat vremena, a ne čitavu godinu?

 

Uređaj je star godinu dana te je otvoren i rabljen, prodaj ga kao takav. Nema potrebe muljati potencijalne kupce.

acmilan2 čet 22.9.2022 12:03

Nije mi dobar dan, sori al pun k***c mi je svega za danas, imo sam jos prosli tjedan smrtni slucaj i nagomilalo mi se svega, vidite i sami da svaki drugi dan nesto prodajem jer nemam otkud uzet.

Nemojte vi meni zamjerit, i ja zelim dobit vise za neku stvar, ove slusalice nisam stvarno koristio puno, onaj tko ce ih kupit ce to vidjet i znat, meni nisu dobre i trebam novac pa ih se rjesavam. Nove kostaju 1500kn, gotovo sam prepolovio cijenu, ako to nije fer, onda k vragu...

Overflow1984 čet 22.9.2022 12:46
acmilan2 kaže...

Nije mi dobar dan, sori al pun k***c mi je svega za danas, imo sam jos prosli tjedan smrtni slucaj i nagomilalo mi se svega, vidite i sami da svaki drugi dan nesto prodajem jer nemam otkud uzet.

Nemojte vi meni zamjerit, i ja zelim dobit vise za neku stvar, ove slusalice nisam stvarno koristio puno, onaj tko ce ih kupit ce to vidjet i znat, meni nisu dobre i trebam novac pa ih se rjesavam. Nove kostaju 1500kn, gotovo sam prepolovio cijenu, ako to nije fer, onda k vragu...

 Ne bi ulazio u privatan život, al isprike ako te moj komentar u ikojem slucaju dirnuo do tog da ti nije dobar dan. Iskrena sucut.

 

Takve slusalice si mozda platio 1500kn al nove u Mall hr koštaju oko 1150kn .. Vjerojatno se nađe još di. Nisam pratio sad koliko i što prodaješ od svojih ostalih oglasa.

 

800 kn je okej cijena al moras uvijek biti spreman za dogovor. U potrazi sam za slusalicama i jako tesko mi je naci nesto sto mi odgovara u potpunosti..

 

acmilan2 čet 22.9.2022 13:33
Overflow1984 kaže...
acmilan2 kaže...

Nije mi dobar dan, sori al pun k***c mi je svega za danas, imo sam jos prosli tjedan smrtni slucaj i nagomilalo mi se svega, vidite i sami da svaki drugi dan nesto prodajem jer nemam otkud uzet.

Nemojte vi meni zamjerit, i ja zelim dobit vise za neku stvar, ove slusalice nisam stvarno koristio puno, onaj tko ce ih kupit ce to vidjet i znat, meni nisu dobre i trebam novac pa ih se rjesavam. Nove kostaju 1500kn, gotovo sam prepolovio cijenu, ako to nije fer, onda k vragu...

 Ne bi ulazio u privatan život, al isprike ako te moj komentar u ikojem slucaju dirnuo do tog da ti nije dobar dan. Iskrena sucut.

 

Takve slusalice si mozda platio 1500kn al nove u Mall hr koštaju oko 1150kn .. Vjerojatno se nađe još di. Nisam pratio sad koliko i što prodaješ od svojih ostalih oglasa.

 

800 kn je okej cijena al moras uvijek biti spreman za dogovor. U potrazi sam za slusalicama i jako tesko mi je naci nesto sto mi odgovara u potpunosti..

 

 Sori jos jednom, planem zadnjih dana nepotrebno, hvala ti.

Na ove mislis? - https://www.mall.hr/gaming-slusalice/logitech-g-pro-x-wireless-bezcne-gaming-slusalice-71lightspeed?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=cse

 

Da, s kodom izadju manje, no 3 dana je jos akcija pa sad ako stignes i ako su dobre, uzmi, dapace, to je 300-tinjak kuna plus, al nove s garancijom frisko.

 

A ja evo, za sve forumase, stavljam cijenu 800kn, dostava moze Čakovec/Varaždin.

hrka11 čet 22.9.2022 13:51
acmilan2 kaže...

 Sori jos jednom, planem zadnjih dana nepotrebno, hvala ti.

Na ove mislis? - https://www.mall.hr/gaming-slusalice/logitech-g-pro-x-wireless-bezcne-gaming-slusalice-71lightspeed?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=cse

 

Da, s kodom izadju manje, no 3 dana je jos akcija pa sad ako stignes i ako su dobre, uzmi, dapace, to je 300-tinjak kuna plus, al nove s garancijom frisko.

 

A ja evo, za sve forumase, stavljam cijenu 800kn, dostava moze Čakovec/Varaždin.

I prva cijena ti je ok,nemas sta spustat...ko oce,oce ko nece jbga.

 

Sto se mene tice ako su u orginalnoj ambalazi i ako su samo oprobane i vracene,onda su nove,meni se sranja da moras skninit 25% pa nije banana da ce propast,ako netko zeli dat 300-500kn vise jer samo ima naljepnicu na kutiji onda slobodno.To je samo moje misljenje...

Ako ti zelim rusit cijenu i ici u krajnosti,onda cu navodit ovo iznad gori sto su ti naveli ostali,pozz. Cheer up