Prodaja - Ostalo

[Prodaja] DJI mavic Mini Fly More Combo

marushin čet 23.9.2021 15:54

Sadržaj kutije:
•štitnik za propelere
•zamjenski propeleri
•kabel za povezivanje mobitela 3x (Micro USB, USB Type C, USB Lightning)
•baterije 3x
•stanica za punjene baterija

Izuzetno lagan 249 g
Vrijeme leta 30 min.
- HD Video Prijenos 2 km
-  GPS Precizno lebdjenje
- 3-osna Gimbal 2.7K kamera
- Pojednostavljeno snimanje i uređivanje

Dron je u izuzetno očuvanom stanju. Kupljen je 15.07. 2020. te garancija traje do 15.07.2022.

 

Cijena: 2100kn fiksno

Moguća zamjena jedino za GPU  RTX 2060.

 

Besplatna dostava na relaciji, ZG-VŽ-ČK.

Za dodatni info može ovdje ili PP.

mzopg uto 9.11.2021 15:29

Evo da ti malo boostam oglas. 

 

Imam isti dron već duže vrijeme i u pitanju je odličan mali dron za svoju cijenu.

Iznimno je praktičan jer ima svega 249g., a u kompletu sa tri baterije može se letjeti i preko sat i pol vremena, ukratko ne brinete hoće li biti dovoljno baterije.

 

Slike su jako dobre za tu klasu kao i video.

Preporučio bi kupovinu i ND filtera.

 

Mislio sam ga zamijeniti sa novim Dji Mavic 3 koji mi djeluje izvrsno, ali ima gotovo 900g. težine što komplicira nošenje na teren uz to za ovaj od 249g. ne trebaju nikakve dozvole i može se letjeti svugdje gdje je dozvoljeno.

 

Cijena je korektna, uspješnu prodaju. 

imsonotgonnatellyoumyname ned 21.11.2021 09:47

Ma nemoj ni spuštati cijenu. To što nudiš je vrhunski i za 2.000kn. Samo što malo tko to želi kupiti.

Stavi oglas i na FB i Njuškalo, ako nisi dosad. Prije ili kasnije će netko naići.

Ovi što se cjenkaju te samo zaje...frkavaju. Taj dron čak i rabljeni vrijedi preko 2.000kn. Nije problem cijena nego nema potražnje.

Ako onaj tip s žutim kabelima može boostati svoj oglas svakih par dana, bez da korigira cijenu, onda možeš to i ti.

 

Polako, prodati će se, samo strpljivo. Bliži se božić, ovo je idealan poklon za tech i video entuziasta.

rooswelt1991 ned 21.11.2021 10:18
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Ma nemoj ni spuštati cijenu. To što nudiš je vrhunski i za 2.000kn. Samo što malo tko to želi kupiti.

Stavi oglas i na FB i Njuškalo, ako nisi dosad. Prije ili kasnije će netko naići.

Ovi što se cjenkaju te samo zaje...frkavaju. Taj dron čak i rabljeni vrijedi preko 2.000kn. Nije problem cijena nego nema potražnje.

Ako onaj tip s žutim kabelima može boostati svoj oglas svakih par dana, bez da korigira cijenu, onda možeš to i ti.

 

Polako, prodati će se, samo strpljivo. Bliži se božić, ovo je idealan poklon za tech i video entuziasta.

 Baš to, ako ti nije hitno, ne spuštaj cijenu.

Ja baš pokušavam nekako navući svoj budžet da ga ja kupim, ali nekako mi fali par stotica uvijek.

 

Ekipa za tu lovu prodaje kineske kopije....